Gehele woning·Particuliere eigenaar

Casa Antonio - VTAR/HU/00395

Fotogalerie voor Casa Antonio - VTAR/HU/00395

Een balkon met rieten meubilair, uitzicht op een bebost glooiend landschap en een metalen hekwerk.
Een keuken met een koelkast, magnetron, oven en een klein keukeneiland met een spoelbak.
Een meerlaagse trap met houten en metalen leuningen, die uitkomt op een plateau met een stoel en een rode kussen.
Een eethoek met een houten tafel en stoelen, een bank, en een keuken met een spoelbak en aanrecht.
Een slaapkamer met een bed, een schuifdeur naar een balkon en een potplant.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Casa Antonio - VTAR/HU/00395

  • Een stijlvol nieuw huis waarin teruggewonnen historische elementen en alle nieuwe materialen maakt dit een comfortabele en elegante huis in te verblijven. Het huis heeft drie slaapkamers waarvan twee met een eigen terras op het zuiden, en een patio uit een open keuken, eet-en zitkamer. Vanaf het dakterras is er een spectaculair uitzicht over de hele vallei en het dorpje Alájar met zijn kerktoren en klokkentoren

    Elke kamer heeft een eigen badkamer met douche, wastafel en toilet en-suite. De keuken is voorzien van alle nieuwe Bosch apparatuur - oven, kookplaat, koelkast en vriezer, vaatwasser, wasmachine, magnetron, broodrooster en een waterkoker.

    Als het huis wordt verhuurd in combinatie met of / of Casa Estrella of Casa Carmen is er toegang tot het zwembad in die huizen zijn. Casa Antonio is echter op slechts 2 minuten lopen van het nieuwe 25 meter gemeentelijk zwembad Alájar's die in 2015 geopend.

    Het huis is uitgerust met de nieuwste aerothermic verwarming en koeling systeem dat een comfortabel binnenklimaat temperatuur het hele jaar door biedt. In de zomer de radiatoren voorzien van airconditioning en in de winter te verwarmen alle thermostaat.

    Er is WiFi-toegang en een grote flatscreen-tv met een aparte dvd-speler. Meer details zijn beschikbaar op aanvraag.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in een landelijke omgeving en in de bergen in Alájar. Bezoek culturele hoogtepunten Museo del Jamón en Museo de la Cabalgata. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Monumento Natural Peña de Arias Montano en Gruta de las Maravillas. Sierra Centro de Arte en Jamones Eiriz Jabugo zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals vissen of zwemmen of beleef avonturen zoals fietsen en bergbeklimmen. Bekijk onze reisgids voor Alájar
Meer vakantiehuizen in Alájar
Kaart
Alájar, AL

In de buurt

  • Een smalle straat met witte gebouwen, een klokkentoren en een helderblauwe lucht.
    Parque Natural Sierra de Aracena
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Ermita de la Reina de los Ángeles
    20 min. wandelen - 1.7 km
  • Monumento Natural Peña de Arias Montano
    1 min. rijden - 0.8 km
  • Gruta de las Maravillas
    19 min. rijden - 17.4 km
  • Grot der wonderen
    19 min. rijden - 18.1 km

Lokaal vervoer

  • Jabugo-Galaroza Station - 18 min. rijden

Restaurants

  • Mesón El Maño
    18 min. rijden
  • Restaurante Vita Vinum
    15 min. rijden
  • La Ruta
    14 min. rijden
  • Cafe Bar Noria
    15 min. rijden
  • Bar Roman
    5 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Casa Antonio - VTAR/HU/00395 over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Casa Antonio - VTAR/HU/00395?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Casa Antonio - VTAR/HU/00395 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Casa Antonio - VTAR/HU/00395 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Casa Antonio - VTAR/HU/00395?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in de bergen, op 15 minuten wandelen van Parque Natural Sierra de Aracena, Ermita de la Reina de los Ángeles en Monumento Natural Peña de Arias Montano. Ook Sierra Centro de Arte en Gruta de las Maravillas liggen op 15 km afstand.