Residence Kalipv ligt in Alagna Valsesia. Bezoek Goudmijn Guia en Museo Walser, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Sesia Valley en Mont Camparient o Talamone. Carcoforo Naturalistic Museum en Lago di Gover zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Alagna Valsesia
Via Dei Walser 14, Alagna Valsesia, Piedmont
In de buurt
Monterosa Ski
1 min. wandelen - 0.0 km
Sesia Valley
1 min. wandelen - 0.0 km
Skigondel Alagna-Pianalunga
2 min. wandelen - 0.2 km
Alagna Walser Museum
12 min. wandelen - 1.1 km
Skilift Wold 2
14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
Internationale luchthaven Malpensa (MXP) - 124 min. rijden
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Waar staat Residence Kalipv?
Dit hotel in Alagna Valsesia ligt vlak bij Sesia Valley en Skigondel Alagna-Pianalunga. Ook Monterosa Ski en Alagna Walser Museum liggen op een kwartiertje wandelen.