Gehele woning

Compact family lodge for 4 guests close to the playground, with a covered terrace. Your dog is most welcome in this fully fenced home.

Fotogalerie voor Compact family lodge for 4 guests close to the playground, with a covered terrace. Your dog is most welcome in this fully fenced home.

Een modern buitenpatio met een eettafel en stoelen, omgeven door een verzorgd gazon en een metalen hek.
Een groep mensen eet buiten, met een barbecue op de voorgrond.
Een pand aan het water met een zeilboot afgemeerd, met moderne architectuur, grote ramen en een plat dak.
Een slaapkamer met een bed, nachtlampen, een raam, een wandlamp en een poster.
Een moderne badkamer met een witte wasbak, spiegel en handdoekhouder.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
De huidige prijs is € 285
inclusief belastingen en toeslagen
19 nov - 20 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Compact family lodge for 4 guests close to the playground, with a covered terrace. Your dog is most welcome in this fully fenced home.

  • 🏡 Knilles lodge voor 4 personen, uw compacte gezinslodge speciaal voor honden inclusief omheinde tuinOp een rustige en toch prachtige plek vindt u onze Knilles lodges, vlak bij de speeltuin van het park. Voor gezinnen is dit een heerlijke uitvalsbasis: de kinderen spelen op loopafstand en u ontdekt in alle rust het beste van Fryslân. Het gezellige watersportdorp Akkrum ligt op circa 750 meter afstand.

    🛋️ Woonkamer met open keukenU stapt binnen in een lichte woonkamer met open keuken. De eet- en zithoek nodigt uit om samen te tafelen, spelletjes te doen of met de hele familie een spannende serie te kijken op de smart-tv. Even rustig een boek lezen in de fauteuil kan natuurlijk ook. Bij mooi weer zet u de openslaande deuren open naar het overdekte terras, waar de dag gezellig doorloopt.

    De open keuken is compleet ingericht met een inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combimagnetron, koelkast met vriesvak, filterkoffiezetapparaat en waterkoker. Servies en pannen zijn aanwezig, zodat u direct kunt beginnen met koken. De lodge is gelijkvloers.

    💤🚿 Slaapkamers en badkamerDe lodge heeft twee slaapkamers met eenpersoons boxspringbedden. Bij aankomst zijn de bedden voor het aantal gereserveerde personen voor u opgemaakt, dus bedlinnen is inbegrepen. In de badkamer vindt u een inloopdouche met regendouche, een wastafel met spiegel en een toilet.

    🌳 Tuin en speeltuinDe Knilles lodges liggen rustig achter op het park. U heeft een eigen tuin met tuinmeubilair en ligstoelen, ideaal om buiten te genieten van een kop koffie of een lange zomeravond. Omdat de speeltuin vlakbij ligt, is dit dé plek als u met kinderen op vakantie bent. U parkeert gratis op de algemene parkeerplaats, op circa 50 meter van uw woning.

    🐕 Met uw hond op vakantieOok uw hond is welkom in deze lodge (maximaal 2 huisdieren). De woningen zijn volledig omheind, zodat uw viervoeter veilig kan rondsnuffelen. Boekt u met hond, dan staat het volgende voor u klaar:

    een schone hondenmand bij aankomst

    een drink- en voerbak inclusief standaard

    een welkomstpakket met twee hondensnacks en een tennisbal

    een welkomstkaart met leuke tips, regels en een app voor uitlaatplekken

    💡 Goed om te wetenUw verblijf is inclusief gratis wifi. De accommodatie is rookvrij. Huisdieren zijn in een aantal accommodaties toegestaan. U vindt deze door bij het reisgezelschap uw huisdieren in te vullen.

    De inrichting en ligging van de woningen kunnen onderling verschillen. Via voorkeurskosten kiest u een specifieke woning op basis van ligging en of inrichting. Bekijk hiervoor de plattegrond op de website.

    🎉 Een fantastische vakantie bij Tusken de MarrenWarm, hartelijk en een paradijs voor watersportliefhebbers: zo omschrijven onze gasten hun verblijf. Ons recreatiepark ligt aan de rand van Akkrum, in het hart van de Friese Meren. Met tal van wandel-, fiets-, auto- en vaarroutes is er voor jong en oud genoeg te ontdekken. Bootverhuur en vismogelijkheden vindt u dichtbij.

    Aan de receptie krijgt u graag leuke tips om uw vakantie actief in te vullen. Er is ook een ontbijt- en broodjesservice, waar u elke dag verse broodjes kunt afhalen als u de dag van tevoren bestelt. Wilt u het uzelf extra gemakkelijk maken? Dan kunt u ook kiezen voor een borrelbox, een boodschappenpakket, gourmetten, barbecueën of private dining. Achter het receptiegebouw vindt u een wasserette met wasmachine en droger, waarvan u tegen betaling gebruik kunt maken.

    Komt u in de wintermaanden, in het naseizoen of heeft u een dagje typisch Nederlands nat weer? Ook dan verveelt u zich niet. Bezoek een van de gezellige steden of dorpen in de omgeving, zoals Sneek, Leeuwarden, Terherne, Joure en Grou.

    Bij Tusken de Marren beleeft elke leeftijd een zorgeloze vakantie in hartje Fryslân. Wij zien u graag snel terug. Oant sjen!
Kaart
Akkrum, Friesland

Restaurants

  • Salt
    7 min. rijden
  • Schippershuis
    5 min. rijden
  • Kromme Knilles
    8 min. wandelen
  • Zeilschool
    10 min. rijden
  • Bartele’s Diner
    8 min. rijden