Horizon Resort Hunza ligt in Aina Abad. Bezoek Heilige rots van Hunza (Haldeikish) en Ganish Village, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Meer van Atta Abad en Pasu-gletsjer. Bekijk onze reisgids voor Aina Abad
Horizon Resort Attabad Lake Ainabad,, N-35 Karakoram Highway, Gilgit, 0
In de buurt
Meer van Atta Abad
5 min. wandelen - 0.5 km
Cultural Museum
10 min. rijden - 11.6 km
Heilige rots van Hunza (Haldeikish)
23 min. rijden - 27.8 km
Ganish Village
25 min. rijden - 29.7 km
Queen Victoria Monument
27 min. rijden - 31.9 km
Restaurants
Pamirian Coffee
6 min. rijden
Mountain Pizzeria
3 min. wandelen
Bozlanj Cafe
6 min. rijden
Over deze accommodatie
Horizon Resort Hunza
Hoogtepunten van de accommodatie
Horizon Resort Hunza heeft alles wat je nodig hebt.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Hoe laat kan ik bij Horizon Resort Hunza inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Hoeveel kost een verblijf bij Horizon Resort Hunza?
Vandaag, 21 sep. 2026, kost een verblijf bij Horizon Resort Hunza van één nacht voor twee volwassenen op 22 sep. 2026 min. € 78, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Tot hoe laat kan ik bij Horizon Resort Hunza uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Horizon Resort Hunza?
Dit hotel in Aina Abad ligt op enkele stappen van Meer van Atta Abad en op 8,6 km van Cultural Museum. Ook Heilige rots van Hunza (Haldeikish) en Ganish Village liggen op 25 km afstand.