Hotel Panorama ligt vlak bij een treinstation en aan het strand in Aigialeia. Bezoek Vissershaven Mavra Litharia en Mega Spileo Estate als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Ionische Zee en Golf van Korinthe. De omgeving biedt een scala aan mogelijkheden, zoals langlaufen, skiën en snowboarden. Vergeet ook niet om te gaan sneeuwscooteren. Bekijk onze reisgids voor Aigialeia
Een terras, een koffiebar/café en een tuin verwelkomen je bij Hotel Panorama. Met een ligging aan het strand, mogelijkheden om te duiken en mogelijkheden om te zeilen is dit hotel perfect voor je zonvakantie. Het plaatselijke restaurant met Griekse gerechten, Panorama, serveert ontbijt, lunch en diner. Je kunt er genieten van uitzicht op de zee. Geniet van de activiteiten ter plaatse zoals vissen en windsurfen. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een bibliotheek en een open haard in de lobby.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een Engels ontbijt (toeslag), fietsverhuur en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, hulp bij uitstappen/tickets en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Panorama bieden leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks Engels ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 11.30 uur: EUR 5 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Panorama
Dingen om te doen
Bibliotheek
Fietsenverhuur
Scubaduiken
Vissen
Windsurfen
Zeilen
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan het strand
Terras
Tuin
Meer
1 gebouw
2 etages
Open haard in de lobby
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv van 14 inch
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Koelkast
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 16
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 20
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 23.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor Engels ontbijt: ongeveer EUR 5 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 20 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Panorama?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Panorama inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Panorama uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 20 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hotel Panorama?
Dit hotel in Aigialeia ligt aan het strand, vlak bij Ionische Zee en Golf van Korinthe. Ook Enkáli Beach en Treinmonument van Diakofto liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Panorama
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
7,8
Locatie
8,8
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 12 van 36 beoordelingen
10 - Uitstekend
12
Gastenscore: 8 - Goed. 16 van 36 beoordelingen
8 - Goed
16
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 36 beoordelingen
6 - Redelijk
6
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 36 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 36 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
schalkoord
8 sep 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
heerlijk hotel op prima lokatie
als je van een familie hotel houdt, dan ben je hier op zijn plaats. Direct aan zee gelegen biedt het hotel de echte Griekse sfeer, gemoedelijk, vriendelijk en gezellig. De kamers zijn eenvoudig maar netjes schoon. Het personeel is vriendelijk en behulpzaam. Het ontbijt eenvoudig, maar keurig verzorgd. De menu kaart is redelijk uitgebreid en de kwaliteit van het eten is prima. Ik heb hier betere pizza's (direct van uit de hout gestookte open oven) gegeten dan in Italië.
schalkoord
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
26 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Etablissement familial Cuisine de bonne qualité ......
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
alain
24 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Si vous n'avez pas aller plus loin
Hôtel vétuste dans une localité qui peine à survivre dont le seul quartier non à l'agonie est celui de la gare grâce au petit pour Kalavrita. Poubelles débordantes, routes effondrées cette partie du Peloponese est sacrifiée. Donc si vous faites étape dans cet hôtel c'est que vous n'avez nulle part ailleurs où aller. Le restaurant est super avec sa terrasse super sympa et le personnel aux petits soins.
alain
2 nachten verbleven in juni 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Christine
21 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very nice local hotel in a small beach village . Right on the shore . Food is cooked to order by a lovely lady . Local people come to the restaurant as well ,the prices are very reasonable. . Nice people .
Christine
1 nacht verbleven in oktober 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Didier
4 okt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellente étape
Étape tranquille dans un lieu agréable face à la mer
Didier
1 nacht verbleven in september 2017
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Judy
19 sep 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Comfy hotel overlooking the beach
Loved our stay here. Fabulous view overlooking the sea. Friendly welcoming staff. Comfy clean room. Having meals provided was great. Yummy traditional Greek food included breaks and dinner. Highly recommend.
Judy
1 nacht verbleven in september 2017
Geverifieerd
8/10 – Goed
Achim
24 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Kleines, sauberes Hotel, direkt am Kiesstrand
Direkt am Kiesstrandgelegen, freundliches Personal, Ausgangspunkt für Fahrten mit der Zahnradbahn nach Kalavrita.
Achim
2 nachten verbleven in augustus 2017
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Daniel
22 sep 2016
Positief: Personeel en service, comfort kamer
Petit hôtel au bord de la mer
Nous sommes restés deux soirs à cet hôtel. Nous avons très bien mangé les deux soirs selon les suggestions de la patronne; salade grecque, calmars et poissons dont je ne peux me souvenir du nom. Excellent, de même que les petits déjeuners du matin. L'Hôtel est modeste mais une chambre avec balcon sur la mer offre des levés de soleil magnifique pour les lèves tôt.
Daniel
Geverifieerd
6/10 – Matig
M&J
15 okt 2015
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Basic but convenient
We needed to be at the Diakofto train station by 8:30 AM so staying in or near town was a must. There are not many options. This hotel is a 5 minute drive from the station and is right on the water, so the location is nice.
The room was very basic but comfortable enough, however we were only given a sheet to cover with. We found a double-size blanket in the closet, but the bed was two twins pushed together, so a bigger blanket would have been nice.
A.C. worked well, but couldn't get the shower to work. Only discovered this in the A.M. with little time to spare.
The accommodations were basic but clean. Considering what we were charged for the room and included breakfasts, it was good value.
M&J
Geverifieerd
8/10 – Goed
Schnatte
5 okt 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Meerblick!
Habe dort via Internet gebucht, weil die Fähren der Anek - Lines an die Superfast verkauft wurden und die An- und Abreiseuhrzeiten nun ungünstig sind. Wir sind nach 21 Uhr Greek-Time in Patras angekommen; die einstündige Fahrt nach Diakorto kann man noch in Kauf nehmen. Abends in Patras ein Hotel suchen muß nicht sein und kann teuer werden.
Schnatte
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Noel
1 sep 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel sympa
Point d'étape pour une nuit nous avons bien apprécié cet hôtel confortable où l'on est bien accueilli.
Nous avons eu une chambre familiale pour 4 avec 2 chambres et en plus il fait restaurant , c'est pratique quand on arrive tard.
Noel
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Catherine
12 aug 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Allez Y !!
Hotel fréquenté par des touristes grecs au bord de la plage.
Restaurant typique extra. Pas cher.
Il y avait un groupe de musiciens grecs ce soir là. Ambiance assurée.Nous avons été invité à danser.
Gentillesse du personnel.
Expérience inoubliable !
Catherine
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
isp
20 sep 2014
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
sehr hübsches kleines Hotel, direkt am Meer.
Schöner Garten mit großen Bäumen, hervorragende Küche mit prima Service.
Zimmer recht klein, aber tip-top sauber, mit Meerblick und Balkon, ruhig. Sehr nettes Frühstück.
Einfach zu finden, problemloses parken.
isp
Geverifieerd
6/10 – Matig
Carolina
9 sep 2014
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service, comfort kamer
Buona posizione
La posizione dell'hotel è buona per prendere il trenino turistico di Diakoftò. L'albergo ha una taverna in cui si mangia bene. L'unica pecca è che raramente si trova qualcuno alla reception dell'albergo e bisogna un po' correre dietro ai proprietari impegnati nella taverna, sia per ricevere informazioni o per saldare il conto, o all'arrivo. Ottima pulizia, colazione un po' scarsa ma buona. Parcheggio per l'auto a fianco dell'albergo
Carolina
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
24 jul 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Schönes ruhiges Hotel direkt am Meer
Wir haben zwei schöne Tage im Hotel Panorama verbracht und von dort aus einige Ausflüge gemacht (Kalavryta, Rio). Das Hotel hat zwar nur zwei Sterne, ist aber sauber und wir hatten sogar Meerblick (und was für einen!). Die Zimmer haben Klimaanlage, es gibt kostenloses Wifi und die Terasse ist wunderschön um Abends noch draußen zu sitzen. Das Essen, das es im dortigen Restaurant gibt, ist auch sehr gut. Es sind sehr viele Griechen, die das Restaurant besuchen - was für die gute Küche spricht.
Das Frühstück ist eher schmal (Brot, Kuchen, Zwieback, Spiegelei, Tomate, Kaffee oder Tee) aber für ein paar Tage geht das schon.
Leider ist die Gegend um das Hotel relativ unbelebt. Die Nachbarhäuser stehen größtenteils leer.
Das Personal war sehr nett und hilfsbereit.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
savana
14 jul 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastic friendly service
Very friendly staff
savana
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
20 aug 2012
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice stop over on the way to Ioannina
We were travelling from Athens to Ioannina - this was a great place to rest and start our trip in Greece. Quiet neighborhood for an evening stroll and had a nice dip in the Gulf of Corinth. Good Greek food to get into the feeling of Greece.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
1 nov 2011
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nettes, kleines Hotel
Sehr sauber, ruhige Lage, nettes Personal, schöne Terrasse mit großen Bäumen, wo das Frühstück serviert wird. Frühstück könnte reichhaltiger sein, ist aber o.k.Gutes Preis-Leistungsverhältnis.Wir hatten ein schönes Zimmer mit herrlichem Ausblick auf das Meer.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
11 sep 2011
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
très bien dans l'ensemble, le patron parle francais.
matelas dur mais ça a l'air d'etre la norme en grece..
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
antonio
30 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
antonio
1 nacht verbleven in september 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mr Yorgi
2 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastisk udsigt.
Mr Yorgi
1 nacht verbleven in april 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Marina
29 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Marina
1 nacht verbleven in maart 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
13 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in maart 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
IOANNIS
12 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
IOANNIS
1 nacht verbleven in maart 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
17 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten