Gehele woning
Villa Michelangelo - Stunning family villa
Villa voor families in Agrigento
Fotogalerie voor Villa Michelangelo - Stunning family villa





Gehele woning
7 slaapkamers7 badkamersMax. aantal: 14
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Villa Mulberry 10, Emma Villas
Villa Mulberry 10, Emma Villas
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT084001C2JDP4W554
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
600020891
Over deze buurt

Agrigento, Sicily
In de buurt
Via Atenea5 min. wandelen - 0.5 km
Vallei van de Tempels18 min. wandelen - 1.6 km- Stadhuis van Agrigento3 min. wandelen - 0.3 km
- Teatro di Pirandello3 min. wandelen - 0.3 km
- Agrigento Cathedra3 min. wandelen - 0.3 km
Lokaal vervoer
- Centraal Station Agrigento - 13 min. wandelen
- Comiso (CIY-Vincenzo Magliocco) - 151 min. rijden
Restaurants
- Bar Athenea 9010 min. wandelen
- Pizzeria Lampo da Ettore4 min. wandelen
- Rizzo Pasticceria10 min. wandelen
- Osteria Expanificio4 min. wandelen
- Ristorante La Scala12 min. wandelen





