B&B Rabaté in Agrigento bevindt zich bij een trein-/metrostation. Haven van Porto Empedocle en Haven van San Leone zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij San Leone en Strand van Scala dei Turchi. Ook Via Atenea en Vallei van de Tempels zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Agrigento
B&B Rabaté bevindt zich dicht bij Vallei van de Tempels en Tempel van Concordia en biedt een gratis uitgebreid ontbijt, een dakterras en een tuin. Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Gratis wifi in de kamer, een kapsalon en een wasserij zijn beschikbaar voor alle gasten.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, een shuttleservice van/naar de luchthaven en tuinmeubelen
Rookvrije accommodatie, bagageopslagruimte en barbecues
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn voorzien van leuke bijkomstigheden zoals airconditioning en aparte zitruimtes, naast faciliteiten zoals gratis wifi en bureaustoelen.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met regendouches en bidets
Televisies van 24 inch met digitale zenders
(kleer)kasten, aparte zitruimtes en aparte eetruimtes
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis uitgebreid ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 09.30 uur
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Bubbelbad
Fietsenverhuur
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Apart eetgedeelte in de kamer
Geluiddichte kamers
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Gemeenschappelijke koelkast
Gemeenschappelijke microgolfoven
Kapsalon
Kluisjes
Receptie met beperkte openingsuren
Reisgidsen
Wasserij
Gastendiensten
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice op verzoek
Wisselen van handdoeken op verzoek
Zakelijke diensten
Computerstation
Buiten
Barbecue
Dakterras
Tuin
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Pad zonder treden naar de ingang
Trapleuningen
Visueel brandalarm
Meer
Gemeenschappelijke woonkamer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv van 24 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Apart eetgedeelte
Gratis mineraalwater
Restaurantgidsen
Meer
Airconditioning
Apart zitgedeelte
Bureau
Bureaustoel
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.30 uur tot 13.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 5 dagen voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
Deze accommodatie is van 15 februari 2026 tot 8 januari 2027 gesloten (datums kunnen wijzigen).
Van 15 februari 2026 tot 8 januari 2027 voert accommodatie renovatiewerken uit (einddatum kan wijzigen). Dit heeft betrekking op de volgende ruimtes:
De hotelkamers
Deze bed & breakfast doet er tijdens werkzaamheden alles aan om geluidsoverlast en hinder tot een minimum te beperken.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, ophalen van sleutel
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 1 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 4 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 15 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT084001B4VEKJIBWN
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
B&B Rabaté Agrigento
B&B Rabaté Bed & breakfast
B&B Rabaté Bed & breakfast Agrigento
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij B&B Rabaté?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij B&B Rabaté inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij B&B Rabaté uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt B&B Rabaté een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat B&B Rabaté?
Deze bed & breakfast ligt in het centrum van Agrigento, op 0,7 km van Via Atenea en op 5 km afstand van Vallei van de Tempels en Tempel van Concordia. Ook Haven van Porto Empedocle en Haven van San Leone liggen op 10 km afstand. Centraal Station Agrigento ligt op 16 minuten wandelen en naar Station Agrigento Bassa is het 27 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over B&B Rabaté
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,0
Voorzieningen
8,8
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 9 van 24 beoordelingen
10 - Uitstekend
9
Gastenscore: 8 - Goed. 8 van 24 beoordelingen
8 - Goed
8
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 24 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 24 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 24 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
8/10 – Goed
Maria
31 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lite trångt men ok
Maria
2 nachten verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Nicolas
Reisde met familie
11 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Chambre correcte mais petite, ne correspondant pas a l'annonce, stationnement dans la rue parfois difficile alors qu'un parking était annoncé.
Heureusement l'ensemble était propre, le personnel agréable et le petit déjeuner copieux.
Nicolas
1 nacht verbleven in oktober 2025
2/10 – Ontzettend slecht
gilberto
7 okt 2025
Entendi que era um belo B&B mas é um conjunto de quartos em um local deprimente. Não tem recepção. Quando cheguei fui à pizzaria delivery ao lado e a moça muito gentil abriu a porta do quarto
Este ficava em um espaço que servia aparentemente como um fundo de quintal sujo
Local horrível . Nem entrei no quarto pois o local se parece com estes quartinhos de comunidades pobres. Paguei antecipado, portanto não reembolsável. Perdi o dinheiro mas devo recomendar não alugar está coisa horroriza.
gilberto
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Eduardo
1 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Los desayunos muy buenos, las habitaciones son en casas viejas y se nota, pero el esfuerzo por que estén bien, se aprecia.
Eduardo
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Hao
Reisde met familie
25 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff are Friendly, breakfast is very nice!
Hao
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
astrid
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
3 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice apartment, very good service
astrid
2 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Cécile
Reisde met familie
15 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Agréable séjour
Agréable séjour même s'il est difficile de communiquer puisque la personne ne parle qu'italien ! La chambre 4 personnes était sombre : ouverture sur le couloir et pavés de verre depuis le toit car la fenêtre était minuscule et dans un renfoncement.
Devant ma déception, on m'a fait visiter l'appartement troglodytique 4 personnes qui était vraiment bien mais alors que l'application me le proposait au même prix surclassé, la gérante me demandait un supplément. On était censé avoir un accès cuisine mais cela semblait être dans la salle de petit-déjeuner et comme il était impossible de communiquer, nous n'avons pas pu cuisiner. Très bonne pizzeria à côté (6€).
Le jaccuzi ne fonctionnait pas (avril).
Le petit déjeuner était superbe avec charcuterie, fromage et d'excellentes viennoiseries locales.
Cécile
1 nacht verbleven in april 2025
6/10 – Redelijk
Armando
2 okt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff and people were amazing. But the area I felt had not enough sidewalks and you really had to walk a distance to get around in Palermo.
Armando
2 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Jacqueline
Reisde met partner
19 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wow wow wow! The apartment was spectacular! Very easy to reach with the lungomare just past the beautiful piazza below the terrace!
Jacqueline
3 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Mikko
Reisde met familie
15 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely stay with kids 4 and 6y.o.
Absolutely lovely stay at B&B!
We had family room and were happy to have washing machine. Balcony with the view is cozy and pizza place is near by, had dinner there two times.
Got info only at place that Jacuzzi is 40 EUR per person for 2 hours. I think it would be better stated beforehand on the site.
Other than that we recommend ❤️
Mikko
2 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Françoise
4 mrt 2024
Françoise
1 nacht verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Gerald
Reisde met partner
13 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property and room was basic but adequate, with access to a private terrace on the roof, though the area around it was not so picturesque, surrounded by blocks of flats. The staff were very helpful and the lady in charge even drove us to the bus station herself when we asked for a taxi. The breakfast also was very good, variety and served attentively.
Gerald
2 nachten verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Anais
26 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Parfait pour visiter Agrigente
Petit B&B à 5min à pied du centre d'Agrigente. Parfait pour aller visiter la vallée des temples.
Nous avons trouvé une place dans la rue juste en face et le stationnement est gratuit.
La chambre est propre, le petit déjeuner copieux. Notre hôte était très sympathique et au petit soin.
Nous recommandons fortement le logement!
Anais
2 nachten verbleven in september 2023
6/10 – Redelijk
Arturo
Reisde met partner
10 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Il B&B si trova in una posizione ottimale, due passi dal centro, parcheggio gratuito sulla strada, una terrazza panoramica molto bella, ed una pizzeria adiacente. La stanza era pulita e la colazione buona e ricca, le proprietarie molto gentili. La camera era piccola ma pulita e provvista di condizionatore, TV e un piccolo frigorifero. Il bagno è molto datato ma non sarebbe questo il problema, uno non va in bagno per ammirare le bellezze del posto, la doccia è molto scomoda e piccola a stento si riesce a lavarsi. Dalle foto ho visto che ci sono altre tipologie di camera, molto più comode la mia era quella da 15m quadri. Nel complesso ci siamo sentiti accolti.
Arturo
2 nachten verbleven in september 2023
8/10 – Goed
Francois
Reisde met familie
15 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bien situé au cœur d’Agrigento.
Appartement spacieux au centre d’Agrigente parfait pour visiter les rues du vieux centre et bien situé pour visiter la vallée des temples.
Un pb d’eau dans l’appartement mais intervention rapide donc RAS.
Francois
2 nachten verbleven in augustus 2023
8/10 – Goed
MARIO PIETRO
26 apr 2023
MARIO PIETRO
2 nachten verbleven in april 2023
10/10 – Uitstekend
MARIA
10 apr 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Muy acogedor
Con balcón y terraza y vistas a la ciudad. Muy cómodo y la dueña muy agradable.
MARIA
1 nacht verbleven in april 2023
10/10 – Uitstekend
Karolina
Reisde met familie
1 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Highly recommeding
The best staying from our Sicily trip.
Francesca is a great host, even though she doesn't speak any English, she is very welcoming and made the best breafasts for us.
Highly recommeding to everyone travelling to Agrigento. 😍
Karolina
3 nachten verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
Johan
31 jul 2022
Johan
1 nacht verbleven in juli 2022
8/10 – Goed
Roberto
9 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Il servizio che abbiamo ricevuto è stato apprezzato.....ci hanno detto che ci saranno migliorie perché è da poco cambiata gestione...
Roberto
2 nachten verbleven in juli 2022
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
5 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service
Stanza piccola ma con tutti i confort, comodo il parcheggio con una bella terrazza comune all’ultimo piano. L’aria condizionata va davvero a rilento e la stanza è molto piccola
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2021
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
21 jul 2021
Negatief: Netheid
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2021
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger, Reisde met familie
24 aug 2020
Negatief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Male male male....poca pulizia....gestione familiare dove sembrava fossero anche infastiditi di averti li
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2020
2/10 – Ontzettend slecht
VALENTINO, AGRIGENTO
Reisde met partner
5 aug 2020
NON HO POTUTO SOGGIORNARE IN QUANTO IL NOSTRO ARRIVO ERA DOPO IL L ORARIO DI CHIUSURA DEL CHECK-IN...OVVIAMENTE DOPO AVER PERO' PRESO I SOLDI….PESSIMI