Geheel appartement
Beachcomber in Agnes
Appartement in Agnes Water
Fotogalerie voor Beachcomber in Agnes





Beoordelingen
8,0 op 10 –
Zeer goed
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 2
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 101
inclusief belastingen en toeslagen
28 jan - 29 jan
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Amare in Sandcastles Resort
Amare in Sandcastles Resort
- Airconditioning
- Parking beschikbaar
- Microgolfoven
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
254734
Over deze buurt
dit appartement ligt vlak bij het strand in Agnes Water. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Reedy Creek Nature Refuge en Joseph Banks Conservation Park. Daarnaast kun je ook Miriam Vale Historical Society Museum en Museum en bezoekerscentrum Agnes Water bezoeken, enkele culturele hoogtepunten.

Agnes Water, QLD
In de buurt
- Agnes Water Beach - 3 min. wandelen - 0.3 km
- Museum en bezoekerscentrum Agnes Water - 12 min. wandelen - 1.0 km
- Miriam Vale Historical Society Museum - 13 min. wandelen - 1.1 km
- Workman's Beach - 17 min. wandelen - 1.4 km
- Reedy Creek Nature Refuge - 3 min. rijden - 1.9 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- 1770 Marina Cafe - 5 min. rijden
- Agnes Water Tavern - 15 min. wandelen
- Round Hill Road Pizza/Bar - 6 min. wandelen
- Coffee & Cake - 7 min. wandelen
- Latino Cafe - 7 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Beachcomber in Agnes
Beoordelingen
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster10
Netheid
10
Locatie
Beoordelingen
4 dec 2024
Positief: Netheid
2 nachten verbleven in november 2024








