Gehele woning·Particuliere eigenaar

High Standing Villa not overlooked Private Pool 5 minutes from the Beach in Djerba

Deze villa in Aghir is voorzien van een privézwembad en een keuken

Fotogalerie voor High Standing Villa not overlooked Private Pool 5 minutes from the Beach in Djerba

Terras
Televisie
Televisie
Televisie
Een buitenzwembad

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

3 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 6

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Wasmachine
  • Keuken
  • Barbecue
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 253
inclusief belastingen en toeslagen
10 jul - 11 jul

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

High Standing Villa not overlooked Private Pool 5 minutes from the Beach in Djerba

Deze villa in Aghir is voorzien van een privézwembad en een keuken
Deze villa heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook een wasserij en een tuin. Je vindt er ook barbecues. Deze villa heeft 3 slaapkamers en biedt wifi (toeslag) en een terras. Geniet van een privézwembad en standaard voorzieningen zoals de keuken met een koelkast en oven.
Elke kamer met airconditioning in deze villa is voorzien van een privézwembad. Elke kamer heeft een terras. Deze villa in Aghir biedt tegen betaling wifi aan. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek.
Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit een buitenzwembad.

Accommodatiebeheerder

Leila CHERIH

Talen

Engels, Frans

Voeg datums toe voor prijzen

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad
  • Privézwembad

Internet

  • Beschikbaar in de villa: wifi (toeslag)

Parkeren en vervoer

  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Keuken

  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 3 badkamers
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Barbecue
  • Patio
  • Tuin
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 20 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
Opmerking van de gastheer/-vrouw: La capacité de Couchage est de 6 personnes Max .
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Accommodatie ook bekend onder de naam

House

Over deze buurt

Kaart
DJERBA, Médenine

In de buurt

  • Parc Djerba Explore - 2 min. rijden - 1.9 km
  • Essaguia Strand - 4 min. rijden - 3.0 km
  • Playa Sidi Mehrez - 5 min. rijden - 4.5 km
  • Djerba Golf Club - 7 min. rijden - 6.4 km
  • Souk Midoun - 7 min. rijden - 5.6 km

Lokaal vervoer

  • Houmt Souk (DJE-Djerba - Zaris) - 43 min. rijden

Restaurants

  • ‪Nawed - ‬8 min. rijden
  • ‪Bar of Vincci Helios Beach - ‬7 min. rijden
  • ‪La Coupole Djerba - ‬5 min. rijden
  • ‪Chiraa Café & Restaurant - ‬4 min. rijden
  • ‪Café & Restaurant Lotophages - ‬9 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt High Standing Villa not overlooked Private Pool 5 minutes from the Beach in Djerba over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij High Standing Villa not overlooked Private Pool 5 minutes from the Beach in Djerba?

Vandaag, 7 jul. 2025, kost een verblijf bij High Standing Villa not overlooked Private Pool 5 minutes from the Beach in Djerba van één nacht voor twee volwassenen op 19 jul. 2025 min. € 256,3, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij High Standing Villa not overlooked Private Pool 5 minutes from the Beach in Djerba?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij High Standing Villa not overlooked Private Pool 5 minutes from the Beach in Djerba inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij High Standing Villa not overlooked Private Pool 5 minutes from the Beach in Djerba uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat High Standing Villa not overlooked Private Pool 5 minutes from the Beach in Djerba?

Deze villa in Aghir ligt op 3 km afstand van Parc Djerba Explore, Lalla Hadria Museum en Tourgueness Lighthouse. Ook Essaguia Beach en Playa Sidi Mehrez liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen over High Standing Villa not overlooked Private Pool 5 minutes from the Beach in Djerba

Beoordelingen

9,8

Uitzonderlijk

6 externe beoordelingen