Vacation Apartment 'Rach Agaete' with Shared Pool, Private Terrace and Wi-Fi
Het vakantieappartement Rach Agaete ligt in Agaete, op slechts een korte wandeling van het strand. De woning van 50 m² bestaat uit een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken, 2 slaapkamers en 2 badkamers en is daarom geschikt voor 4 personen. Extra voorzieningen zijn high-speed Wi-Fi (geschikt voor videogesprekken) met een speciale werkruimte voor thuiskantoor, een tv en een wasmachine.
Deze woning biedt een eigen buitenterras en toegang tot een gedeelde buitenruimte met een zwembad en buitendouche.
De woning ligt dicht bij het strand en het openbaar vervoer is op loopafstand.
Er is gratis parkeergelegenheid in de straat.
Huisdieren, roken en feesten zijn niet toegestaan.
Airconditioning is niet beschikbaar.
Deze accommodatie heeft richtlijnen om gasten te helpen met het correct scheiden van afval. Meer informatie wordt ter plaatse verstrekt.
Deze woning heeft licht- en waterbesparende voorzieningen.
Voor de isolatie van deze woning zijn duurzame materialen gebruikt.
dit appartement ligt in El Turmán, een wijk in Agaete. Bezoek Museo y Parque Arqueológico Cueva Pintada en Vuurtoren Sardinia de Galdar, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Nationaal Park Los Tilos de Moya en Agaete Natuurlijke zwembaden. Jardín Botánico Huerto de las Flores en Centro Cultural de la Villa de Agaete zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals wandelen of fietsen. Bekijk onze reisgids voor Agaete
Beschikt Vacation Apartment 'Rach Agaete' with Shared Pool, Private Terrace and Wi-Fi over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Vacation Apartment 'Rach Agaete' with Shared Pool, Private Terrace and Wi-Fi?
Vandaag, 30 okt. 2026, kost een verblijf bij Vacation Apartment 'Rach Agaete' with Shared Pool, Private Terrace and Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 31 okt. 2026 min. € 440, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Vacation Apartment 'Rach Agaete' with Shared Pool, Private Terrace and Wi-Fi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Vacation Apartment 'Rach Agaete' with Shared Pool, Private Terrace and Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Vacation Apartment 'Rach Agaete' with Shared Pool, Private Terrace and Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Vacation Apartment 'Rach Agaete' with Shared Pool, Private Terrace and Wi-Fi?
Dit appartement ligt in El Turmán, op 10 minuten wandelen van Las Palmas Beaches, Centro Cultural de la Villa de Agaete en Jardín Botánico Huerto de las Flores. Ook Veerhaven van Agaete en Agaete Natuurlijke zwembaden liggen op een kwartiertje wandelen.