VV LOS JAZMINES IN THE MOUNTAIN WITH SWIMMING POOL AND OUTDOOR JACUZZI FOR EXCLUSIVE USE.
LOS JAZMINES: Huis voor 1-7 personen met 3 slaapkamers met grote bedden, 2 badkamers, keuken met vaatwasser, eetkamer, tv-lounge met internationaal signaal, dvd met filmcollectie voor volwassenen en kinderen en 2 terrassen met prachtig uitzicht waar u kunt zien De zee en de berg. Een buitenjacuzzi met aromatherapie met een temperatuur van 35 graden. Ligbedden om te zonnebaden, barbecue en buitendouche. BBQ gebied Airconditioning door het hele huis, gratis wifi-signaal en zonnepaneel om het water in de douches te verwarmen. Deze woning ligt ten noordwesten van het eiland Gran Canaria en vanwege het klimaat dat dit gebied biedt, is het zeer gunstig voor de gezondheid, omdat het zeer gematigd is en het grootste deel van het jaar zonneschijn heeft. De wandelingen of wandelingen zijn heel gebruikelijk in dit gebied, omdat je kunt genieten van de inheemse vegetatie met een grote verscheidenheid aan cactussen. Het gebied heeft bussen die naar elk punt van het eiland gaan en een taxistandplaats naast de kerk van Agaete. Er is ook een veerboot die dagelijks vertrekt en aankomt vanuit de haven van Las Nieves naar het eiland Tenerife in slechts 1 uur rijden en een autoverhuurkantoor in dezelfde haven. In de Puerto de Las Nieves zijn er verschillende restaurants met verse vis en zeevruchten uit de omgeving. En op slechts 300 meter van Los Jazmines, waar u kunt wandelen en vindt u 2 restaurants en hun specialiteit zijn het vlees aan de vadems, inktvis, paella en typische gerechten uit de omgeving, zoals gerimpelde aardappelen met mojo en een goede wijn.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Strandlakens
Strandstoelen
Zwembad/spa
Bubbelbad
Buitenzwembad
Privézwembad
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Parkeren en vervoer
Auto vereist
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Open haard
Woonkamer
Entertainment
Boeken
Dvd-speler
Muziekbibliotheek
Spellen
Stereo-installatie
Tv met kabel-/satellietzenders
Videobibliotheek
Buiten
Balkon
Barbecue
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Printer
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Tot 25 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Opmerking van de eigenaar: Se puede fumar solo en zonas exteriores
Diensten en faciliteiten
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de jachthaven
Dicht bij de oceaan
Dicht bij een outletcentrum
In de bergen
Op het platteland
Dingen om te doen
Boot
Golf
Tennis
Watersportuitrusting
Bergbeklimmen in de buurt
Jagen in de buurt
Mountainbiken in de buurt
Rondleidingen bij wijnmakerijen in de buurt
Scubaduiken in de buurt
Snorkelen in de buurt
Surfen/bodyboarden in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Vogelspotten in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Windsurfen in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: previa autorización propietario. Zona animales
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Cunas y juguetes a disposición.
Evenementen
No events allowed
Es una zona muy tranquila.
Roken
Smoking is not permitted
Se puede fumar solo en zonas exteriores
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Es una zona muy tranquila.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie ESFCTU0000350010007022660000000000000VV-35-1-00014821, VV-2016/0024
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je hebt een auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in een landelijke omgeving en vlak bij het strand in Agaete. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Museo y Parque Arqueológico Cueva Pintada en Vuurtoren Sardinia de Galdar. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Veerhaven van Agaete en Bodegas Bentayga. Reis je met kinderen? Overweeg dan Jardín Botánico Huerto de las Flores en Centro Cultural de la Villa de Agaete. Ga voor waterpret zoals duiken en snorkelen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals wandel- en fietsroutes afleggen en bergbeklimmen. Bekijk onze reisgids voor Agaete
Beschikt VV LOS JAZMINES IN THE MOUNTAIN WITH SWIMMING POOL AND OUTDOOR JACUZZI FOR EXCLUSIVE USE. over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij VV LOS JAZMINES IN THE MOUNTAIN WITH SWIMMING POOL AND OUTDOOR JACUZZI FOR EXCLUSIVE USE.?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij VV LOS JAZMINES IN THE MOUNTAIN WITH SWIMMING POOL AND OUTDOOR JACUZZI FOR EXCLUSIVE USE. inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij VV LOS JAZMINES IN THE MOUNTAIN WITH SWIMMING POOL AND OUTDOOR JACUZZI FOR EXCLUSIVE USE. uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat VV LOS JAZMINES IN THE MOUNTAIN WITH SWIMMING POOL AND OUTDOOR JACUZZI FOR EXCLUSIVE USE.?
Dit vakantiehuis gezinsvriendelijke dit vakantiehuis in Agaete ligt bij de zee, op 3 km afstand van Valle de Agaete, Jardín Botánico Huerto de las Flores en Centro Cultural de la Villa de Agaete. Ook Playa La Caleta en Las Palmas Beaches liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over VV LOS JAZMINES IN THE MOUNTAIN WITH SWIMMING POOL AND OUTDOOR JACUZZI FOR EXCLUSIVE USE.
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
9,4
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 36 van 38 beoordelingen
10 - Uitstekend
36
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 38 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 38 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 38 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 38 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Wim v.
21 jan 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Perfect !
Nice house, we have used the jaccuzi every day. Nice location near Agaete. Supermarket near by and a very good host.
11 nachten verbleven in januari 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Gerald Quinn
22 okt 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Tranquil and Spacious
Los Jazmines is located on the side of a hill overlooking the valley of Agaete and its village. On a clear day you can see Tenerife. The property is maintained both inside and outside to a very high standard.Will certainly return to Los Jazmines in the future.
10 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Nick H.
28 mrt 2019
Wonderful house and lovely host
The house is immaculate, comprehensively equipped and perfectly located in the most attractive valley on the island. Comfortable beds, two modern bathrooms, very well equipped kitchen, lots of outside space with fabulous views and great views from inside the house too. Jacuzzi was a treat.
Faultless in fact and only 10 minutes walk to a very good and inexpensive local restaurant and a few minutes drive or bus journey to Agaete town and sea water natural swimming pools. Not a party place but that makes it even better. Highly recommended. Thanks to Orietta for a great place to stay.
9 nachten verbleven in maart 2019
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Pamela C.
14 feb 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Wonderful retreat from the world
Los Jazmines feels like a much loved family home with character. We were 3 generations holidaying together for the first time in years. We spent most of our time on the lovely terrace enjoying views to die for but the house inside is very comfortable & very well equipped. The 3rd bedroom (double bed & small en-suite) is actually separate from the main house but very close, up some stairs from the terrace. It gave our adult son some space from a noisy toddler & makes the house ideal for 2 couples/families. Orietta & her lovely daughter Javiera were very welcoming & helpful. We thoroughly enjoyed our stay and intend to return.
28 nachten verbleven in januari 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
JOOP R.
4 feb 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
een heerlijk huis op een prachtige plek
het huis is superschoon, evenals de verschillende terrassen en jacuzzi. er is van alles op voorraad, koffie, thee, kruiden, etc. Het is fantastisch gelegen met een parkeerplaats voor de deur.
het uitzicht vanuit woonkamer en terras is verpletterend mooi. je kijkt uit op de groene bergen en naar de zee aan het eind van de vallei. leuke wandelingen te maken in de directe omgeving, de vallei van Agaete. vanaf het vliegveld is het plm. 50 minuten rijden.
Orietta geeft vooraf prima informatie via de app en is voor alle vragen bereikbaar en reageert heel snel.
8 nachten verbleven in januari 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
PAUL P.
3 apr 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Perfect
Loz Jazmines felt like home.
Fantastic view,lots of space inside the house and outside.
Very good contact with Orietta.
14 nachten verbleven in maart 2022
Gearchiveerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Lida R.
3 feb 2017
Mooi Agaetedal
Het huis van Orietta is gezellig ingericht en voorzien van prima bedden en een goed geoutilleerde keuken! Op het terras en in de jacuzzi is het goed toeven. Het stadje Agaete heeft gezellige terrasjes en in de haven zijn prima restaurants. Wij hebben een prima vakantie gehad!
11 nachten verbleven in januari 2017
Gearchiveerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Thamar K.
4 mei 2013
"Het huis is gezellig ing...
"Het huis is gezellig ingericht en ruim. Alles is aanwezig en de eigenaar is altijd bereikbaar voor tips of als er iets kapot gaat. Bij het huis is een grote tuin en er zijn verschillende plekjes waar je kunt zitten en van de omgeving kunt genieten. Het huis staat in een kleine woongemeenschap tegen de heuvels aan. De omgeving en het uitzicht op de barranco en een haven is prachtig. Met de auto ligt alles wat je wilt doen binnen handbereik."
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Alexander Jens F.
25 jul 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Sehr empfehlenswerte excellente Urlaubsunterkunft
Sehr sehr schön, alles bestens vorbereitet das man wirklich fast wie zuhause wohnen, weilen, kochen, schlafen und ausruhen kann. Super ausgestattet mit allem was man sich denken kann. Bibliothek, DVD, TV, Netflix, Movistar, Klima, BBQ, u.v.m. Highlight das Jacuzzi und viele schöne Ecken um sich zurückzuziehen, Terrassen mit schöner Aussicht auf Berge und Küste, Ideal für Familien und/oder 2/3 Eheparre. Gute Parkmöglichkeiten. Alles im allen Top Unterkunft. Sehr empfehlenswert. Danke für die schönen Tage.
7 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Tobias F.
18 mrt 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Beautiful and cozy
Beautiful place with great amenities. Friendly host. We recommend the restaurant Marisquería Ragù in Agaete.
7 nachten verbleven in maart 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Florence G.
27 jul 2021
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
tres agréable sejour
Nous avons passé un très agréable séjour. La maison est très confortable, entretenue avec goût et tres bien équipée. Beaucoup d'espace. Idéal pour un séjour avec des enfants jeunes adultes. Orieta a été une hôtesse d'une remarquable gentillesse et efficacite. Toujours prete a nous renseigner et a nous aider.
6 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Timothy F.
21 feb 2020
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Lovely stay in a fabulous house
Our first time in Gran Canaria and we could not have picked a nicer place to stay.
The property is well fitted out with everything you need for a relaxing week with friends or the family. With the out door area under the veranda you can be out side in any weather and be well protected from it all. The house gets a good amount of sun and, when we were staying in February, cools down nicely in the evening.
As the cook in the family I had everything I needed in the kitchen and we also made full use of the gas BBQ out the back. All the usual appliances and even a robust blender for making soups or frozen cocktails. Plenty of everything if you're entertaining.
We are looking forward to our next stay here next year with friends.
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
David M.
21 dec 2019
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Up in the mountains
Lovely property with all the mod cons you’ll need to feel home away from home.
7 nachten verbleven in december 2019
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Des O.
6 okt 2019
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Peaceful retreat, lovely home
Los Jazmines is a holiday rental of the highest order. I had it for a week at the end of Sept/start of Oct; it was a particularly hot week with daytime temps around 36-38C. The property has a fantastic outdoor covered area with cushioned seating which faces due North, the sun swings round behind the property and sets over in the direction of Tenerife in the evening. We were delighted to have this beautiful covered area which shielded us from a very hot sun. The cool outdoor shower was a very welcome addition, too. The front garden is a treat with jasmine, hibiscus and a lovely pomegranate tree.
Inside there is a very functional kitchen with everything you could need to knock up a modest breakfast or prepare a feast to be shared by multiple diners in the wonderful dining room, complete with beautiful table and chairs. A room that unfortunately saw no use from my mother and myself.
The living area has a lovely feel, a large feature window giving mesmerising views of the mountains and Agaete valley. Again the decor is really ethnic in feel with a strong African/South American feel. You can tell this has been a family home, and one that the owner has taken great pride and time in configuring.
The bathroom has a very good shower, spacious with good pressure. It has an overhead rain shower as well as a smaller, adjustable shower head. A large mirror and good sink.
There are two double bedrooms, one bigger than the other. Both are comfortable with good mattresses and plenty of hanging space for clothes.
My dealings with Orietta, the owner, were nothing less that prompt, courteous and very professional. It is very important to her that everything is right with your stay at Los Jazmines. Unfortunately we did not get to meet her in person as she had other engagements at the time of our visit.
In summary, this place is just gorgeous. Very relaxing indeed, with every detail considered. We found it very hard to leave, only venturing to the the local harbour town of Puerto de las Nieves - which is just great and is worthy of a review in its own right. So, thank you Orietta, we thoroughly enjoyed our time at Los Jazmines.
7 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
jo w.
26 jan 2019
Excellent
This was a really gorgeous house - beautiful location and very well equipped.
The owner was helpful and friendly and Agaete has everything for an interesting and active holiday. Lovely coast - swam in Las Salinas every day and relaxed in the hot tub at night looking at the view.
7 nachten verbleven in januari 2019
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Florian S.
19 jun 2018
Traumhaft
Toller Urlaub in einer traumhaften Unterkunft.
Alles, aber wirklich alles ist vorhanden. Sehr schön eingerichtet. Ruhig.
Vielen Dank für die schöne Zeit
14 nachten verbleven in juni 2018
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Claire et Pierre-Marc L.
22 mrt 2018
Superbe endroit
Avons beaucoup apprécié notre séjour dans cette magnifique résidence.
Belle maison chaleureuse et très bien équipée.
Il est très agréable de profiter de la belle terrasse très bien aménagée.
Le paysage est magnifique, cette maison est entourée de montagnes et de verdure et elle est très bien située.
Merci à Orietta pour son accueil et ses bons conseils.
13 nachten verbleven in maart 2018
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Denis R.
8 jan 2018
Un cadre idyllique
Nous avons cherché une location dans le Nord. Nous ne voulions pas résider dans des complexes hôteliers du sud.
Le cadre de la maison est magnifique, une superbe vue sur Puerto de las Nieves, sur le volcan voisin et sur la vallée d'Agaete.
Elle est très bien équipée, rien ne manque.
7 nachten verbleven in december 2017
Gearchiveerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Martine C.
15 dec 2017
Perfect Villa
First of all I have to say that Orietta is such a lovely lady and from our first contact by email I felt like I was dealing with a friend.
We decided to stay our first night in an hotel near the airport so we could arrive in daylight and I would recommended doing this if you have a late flight.
Orietta sent excellent directions from the airport and we found the villa easily even though there was a fiesta in the village and some of the roads were closed.
Orietta was waiting for us and showed us around the villa
13 nachten verbleven in november 2017
Gearchiveerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Carolyn C.
2 jul 2017
A fantastic property
I have stayed in a number of rentals over the years and this turned out to be one of the best so far. Everything was as described, the decor is tasteful, and there is an amazing view from the picture window in the lounge. The kitchen is modern and well laid out with almost everything you could need except food and drink! The bathroom and shower are great and there are plenty of towels and some other useful products. There is a dining room should you want to eat inside and a separate BBQ area with lovely views.
The main outside area is superb too with comfy seating for those that do not want to sit in the sun but for those that do there are a number of loungers and you get full sun all day long. There is also another nice table and chairs for outside dining and the jacuzzi, even in hot weather, is relaxing. The whole area is private and surrounded by lovely plants and shrubs.
The house is in a residential area so generally very quiet and although no direct parking immediate to the property it is not an issue. You do feel you are fairly remote however it is not at all far from Agaete, the port and coast line. There is also a good restaurant (Casa Lolo) within walking distance which was handy.
All in all we had a lovely stay and Orietta was very helpful and friendly, I am glad we meet.
Gearchiveerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Claudia T.
15 jan 2017
Alles so wie auf den Fotos - sauber, schön und ruhig
Wir, 3 Erwachsene können uns den vorherigen Besuchern nur anschließen: ein tolles Haus, alles top ausgestattet, geschmackvoll eingerichtet und viel Platz. Orietta ist eine tolle Vermieterin, die auch zur Stelle ist, wenn mal was fehlt oder nicht funktioniert. Wir können das Haus uneingeschränkt empfehlen!
14 nachten verbleven in december 2016
Gearchiveerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Rima G.
21 nov 2016
Great and peaceful place!
We enjoyed the stay at Orietta's house very much. She is a perfect host and the house is clean, very well equipped. The terrace is big and you can enjoy the view on the sea as well as Tenerife when the weather allows. We absolutely preferred this part of the island, which is less touristic, Agaethe and Puerto de Nieves very nice and cozy places. Furthermore, hiking paths are available straight from the house!
Gearchiveerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Stella H.
19 okt 2016
Great relaxing retreat
I just got back from a wonderful 9 day break at this house. It was everything I hoped it wold be. Very clean, spacious, well decorated, peacefuL and relaxing. The directions from the airport were very good and I found the house easily. The owner explained everything I needed to know about the house and area, including hiking paths close by, of which there were many. The weather was great and the jacuzzi and large terrace were the perfect place to relax in after a long walk.
Would definitely go back.
Gearchiveerde beoordeling
8/10 – Goed
Dorien d.
7 mei 2016
Perfect vakantiehuis!
Met twee dochters van 12 jaar oud hebben we een weekje in Casa los Jazmines verbleven. Het huisje is erg gezellig ingericht en de bedden slapen heerlijk. De uitzichten vanuit de woonkamer en het terras zijn grandioos. Op heldere dagen zie je zelfs de vulkaan El Teide op Tenerife van 3300 hoogte. Onze dochters hebben elke dag genoten van de Jacuzzi! De regio is nog niet verpest door het massa-toerisme. Het zandstrandje bij het dorpje La Sardina was ook geweldig. Verder kun je prachtige wandelingen maken in de vallei waarin de woonwijk gelegen is. Al met al kijken we terug om een heerlijke vakantie. Orietta en haar dochter Javiera waren ook zeer vriendelijke gastvrouwen. Orietta nam echt de tijd om even kennis te maken. Wij overwegen zeker opnieuw een keertje terug te komen. Wellicht samen met een ander bevriend koppel. Het huis kun je samen met Casa Los Veroles goed huren. Op deze manier kun je gebruik maken van zowel de Jacuzzi als het zwembad van Casa Veroles. Orietta: muchisimas gracias y saludos carinosos desde Holanda!
Gearchiveerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Christiane L.
2 apr 2016
Traumhafte Finca in Agaete
Diese traumhaft gelegene Finca in Agaete können wir nur empfehlen. Orietta ist eine wunderbare Gastgeberin, die mit viel Geduld alles erklärt und uns sehr nett empfangen hat. Die Finca ist liebevoll und sehr hochwertig ausgestattet, wunderschöne Möbel, handgefertigte Teppiche...alles hat eine sehr persönliche Note. Der Jacuzzi wurde von uns sehr häufig genutzt. Anfang März war es noch sehr wechselhaft, daher konnten wir abends die schöne windgeschützte Terrasse mit den großzügigen Sitzmöbeln leider nicht nutzen. Aber im späteren Frühjahr oder Sommer muss es herrlich sein, bei Terrassenbeleuchtung den Blick ins Tal von Las Nieves zu genießen. Bei guter Sicht ist der schneebedeckte Teide von Teneriffa zu sehen. Jeder, der lieber etwas abseits des Tourismus Urlaub verbingen möchte, ist hier richtig aufgehoben. Mit einem Mietwagen ist trotzdem alles schnell zu erreichen. Natur pur mit einem Wahnsinnsausblick.
1000 Dank an Orietta und ihre Tochter, die wir auch kennengelernt haben.
Christiane & Jörg