Fotogalerie voor Residence Tifaouine Agadir





Beoordelingen
2,0 op 10 –
Geheel appartement
2 slaapkamers Max. aantal: 6 95 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 0.10 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
- Schoonmaakkosten: EUR 10.0 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 40.00 per voertuig (retour)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het is mogelijk dat plaatselijke wetgeving verbiedt dat ongehuwde gasten een kamer delen. Gasten dienen op verzoek van de accommodatie aan te kunnen tonen dat zij gehuwd zijn.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Residence Tifaouine Agadir Apartment
Residence Tifaouine Apartment
Residence Tifaouine
Tifaouine Agadir Agadir
Residence Tifaouine Agadir Agadir
Residence Tifaouine Agadir Apartment
Residence Tifaouine Agadir Apartment Agadir
Over deze buurt
dit appartement ligt vlak bij het strand in Agadir. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Jachthaven van Agadir. Ga naar Strand van Agadir en Strand van Taghazout als je liever de natuur intrekt. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Al Inbiaate-stadion of Club Royal de Tennis.

Rue Oued Ziz at Avenue El Mouqwama, D1 Apt. N602, Agadir, 80000
In de buurt
- Souk El Had - 8 min. wandelen - 0.7 km
- Koninklijk Paleis - 10 min. wandelen - 0.9 km
- Mohamed V-moskee - 16 min. wandelen - 1.4 km
- Strand van Agadir - 3 min. rijden - 2.6 km
- Jachthaven van Agadir - 6 min. rijden - 5.5 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Dar Tajine - 8 min. wandelen
- Mahis Bab 6 - 9 min. wandelen
- Jus & Ice - 14 min. wandelen
- Lebanon Sweets - 11 min. wandelen
- Mezzo Mezzo - 16 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Residence Tifaouine Agadir
Beoordelingen
2,0
2,0/10
Netheid
2,0/10
Personeel en service
2,0/10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
27 aug 2018
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
2 nachten verbleven in augustus 2018