Quest Mawson Lakes bevindt zich in Mawson Lakes, een wijk in Adelaide, en ligt vlak bij een treinstation. KartMania & Laser Force Skirmish Centre en Bird in Hand Winery zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Rundle Mall en Tea Tree Plaza. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Adelaide Oval of Adelaide Entertainment Centre. Bekijk onze reisgids voor Adelaide
Dit rookvrije aparthotel beschikt over een restaurant, een fitnesscentrum en parking. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een conciërgeservice, een droogkuis/wasserijservice en een wasserij. Elk aparthotel biedt gratis wifi en kabelinternet, een lcd-televisie met digitale zenders, een microgolfoven en een koffie/theemaker. Een dvd-speler, een kookplaat en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen.
Quest Mawson Lakes heeft 66 kamers met Dvd-speler en een (laptop)kluis. Elke lcd-televisie heeft digitale zenders. Een microgolfoven en een koffiezetapparaat/waterkoker zijn ook beschikbaar. Elke badkamer is voorzien van gratis toiletartikelen en een haardroger.
Dit aparthotel in Adelaide biedt gratis wifi en kabelinternet aan. Alle kamers zijn voorzien van bureaus en telefoons. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit fitnessfaciliteiten.
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (AUD 20 per dag); reserveren verplicht
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Beveiligde onoverdekte parkeerplekken ter plaatse (AUD 20 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookplaat
Microgolfoven
Eetopties
Een restaurant
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Extra bed: AUD 50 per nacht
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Dvd-speler
Lcd-tv met digitale zenders
Buiten
Barbecue
Terras
Wasvoorzieningen
Wasserette
Wasservice
Werkplekken
Bureau
Klimaatregeling
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
(Laptop)kluis
Bagageopslag
Conciërgeservices
Dagelijkse huishoudservice
Hulp met excursies en tickets
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte tijden
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een treinstation
Dingen om te doen
Sportschool
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
1 gebouw
4 etages
66 units
Gebouwd in 2009
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De accommodatie rekent 1.5 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 22.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Deze hotelreceptie is op feestdagen geopend van 08.00 tot 20.00 uur. Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je vooraf contact op te nemen met de accommodatie om de check-in te regelen.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan AUD 50.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: AUD 350 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren (openlucht): AUD 20.00 per nacht
Toeslag voor parking in de buurt: AUD 20 per dag (op 350 meter afstand)
Toeslag voor extra bed: AUD 50.0 per nacht
De accommodatie berekent een toeslag van 1.5 procent op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Mawson Lakes Quest
Quest Apartment Mawson Lakes
Quest Mawson Lakes Salisbury, Australia - South Australia
Quest Mawson Lakes Apartment
Quest Mawson Lakes
Quest Mawson Lakes Aparthotel
Quest Mawson Lakes Mawson Lakes
Quest Mawson Lakes Aparthotel Mawson Lakes
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Quest Mawson Lakes?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Quest Mawson Lakes?
Vandaag, 25 mrt. 2026, kost een verblijf bij Quest Mawson Lakes van één nacht voor twee volwassenen op 24 apr. 2026 min. € 93, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost AUD 20.00 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Quest Mawson Lakes inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Quest Mawson Lakes uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Quest Mawson Lakes?
Dit aparthotel ligt in Mawson Lakes, op 10 km afstand van Wynn Vale Gullies Reserve, KartMania & Laser Force Skirmish Centre en ISKCON Adelaide. Ook Kaurna Park Wetlands en Bird in Hand Winery liggen op 10 km afstand. Salisbury Mawson Lakes Station ligt op 9 minuten wandelen en naar Salisbury Greenfields Station is het 18 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Quest Mawson Lakes
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,6
Locatie
8,8
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 273 van 455 beoordelingen
10 - Uitstekend
273
Gastenscore: 8 - Goed. 143 van 455 beoordelingen
8 - Goed
143
Gastenscore: 6 - Redelijk. 24 van 455 beoordelingen
6 - Redelijk
24
Gastenscore: 4 - Matig. 9 van 455 beoordelingen
4 - Matig
9
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 6 van 455 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
6
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
DANIEL
1 mrt 2026
DANIEL
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Lisa
Zakenreiziger
10 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
Great for a home away from home with all the facilities needed. Comfy bed, clean, & well located.
Lisa
5 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Ann-Marie
Reisde met familie
23 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Apartment had everything you needed. Great stay and handy for the tram line into Adelaide for the cricket. Thanks
Ann-Marie
3 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Scott
19 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Well run, friendly staff
Scott
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Bruce
14 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Spacious, well appointed, friendly staff, easy access to shops.
Bruce
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Anthony
Reisde met een groep
1 dec 2025
Anthony
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Merridy
Reisde met familie
16 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff were friendly and helpful and room was very comfortable. Great short stay!
Merridy
1 nacht verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Neil
24 okt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
It was a good stay at accommodation near the university. It was spacious clean, tidy and professionally ran. 20 min by Uber to the city and breakfast cafe area 10 min walk down the street.
Neil
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Brett
Reisde met een groep
22 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Brett
10 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Lesley
Reisde met partner
14 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The place was great but I forgot to order parking on my booking so we worried if the car was ok out on the street. We had to walk a fair way to find a park. Also maybe have a list of eating places in the room. Thanks.
Lesley
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
John
Zakenreiziger
28 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
John
4 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Pat
28 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Parking can be a little difficult but managed okay. Weekends is easier. Very happy with the accommodation and the reception.
Pat
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Darryl, Baulkham Hills
Zakenreiziger
15 jul 2025
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic service and friendly staff
Darryl
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Emma
7 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were outstanding and very accommodating. Definitely will be back
Emma
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Emma
7 jul 2025
Emma
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Nelly
Reisde met familie
6 jul 2025
Positief: Netheid
The young man at the counter looked after my two daughter with great care and attention to their needs
I would recommend a special thankyou to him
We came from Victoria so he was great also the room was very comfortable
They both slept very well and have since returned back to Victoria
Thankyou very much
Regards Nelly
Nelly
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Robyn
2 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
There was a musty smell coming from the kitchen sink. It lingered in the room
Robyn
3 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Scott
Reisde met een groep
23 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff were helpful and courteous. Room was fine, bed was comfortable.
Scott
3 nachten verbleven in februari 2025
8/10 – Goed
Marlin
Zakenreiziger
12 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I stay here quite often for work, it's always very consistent and good value for money.
Reception staff are always very nice and friendly.
Marlin
1 nacht verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Melanie
7 mei 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Melanie
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Greg
Reisde met partner
29 apr 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great check in experience, friendly staff everywhere, comfy bed and large room.
Greg
2 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Angela
Reisde met familie
23 apr 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great spacious apartment that was well appointed. Very comfortable beds. Convenient location with dining options. Suited us as a family travelling together.
Angela
3 nachten verbleven in januari 2025
8/10 – Goed
Deborah
Reisde met familie
8 apr 2025
Positief: Netheid
A good self catering apartment. Bathroom had a lot of hair and freezer was smelly
Deborah
4 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Adrian, VERMONT SOUTH
Reisde met partner
23 mrt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten