Gehele woning

Vacation Home 'Playa De Las Américas - Oceanfront' with Wi-Fi and Air Conditioning

Fotogalerie voor Vacation Home 'Playa De Las Américas - Oceanfront' with Wi-Fi and Air Conditioning

Een hotelterras met buitenmeubilair, palmbomen en uitzicht op het strand.
Een moderne kamer met een bed, een televisie, een kitchenette en een raam met gordijnen.
Een moderne keuken met witte kasten, een inbouw vaatwasser en een roestvrijstalen koelkast.
Een gebouw met een bordje voor 'La Grotta Azzurra Restaurant - Pizzeria' met uitzicht op een strand.
Uitzicht op de kust met palmbomen, een strand en een gebouw met een bord waarop staat 'La Grotta Ristorante - Pizzeria'.

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Uitzicht op het strand
De huidige prijs is € 298
inclusief belastingen en toeslagen
1 nov - 2 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Vacation Home 'Playa De Las Américas - Oceanfront' with Wi-Fi and Air Conditioning

  • Gelegen in Las Américas biedt dit vakantiehuis van 40 m² plaats aan maximaal 4 gasten en beschikt het over 1 slaapkamer, een woonkamer en 1 badkamer. Jullie vinden er een goed uitgeruste privékeuken met een koffiemachine, een eigen wasmachine, snel Wi-Fi geschikt voor videogesprekken, een smart-tv, airconditioning in de woonkamer en een aparte werkplek. Zelf inchecken is mogelijk voor extra gemak.



    Het huis ligt dicht bij het strand en het openbaar vervoer, zodat jullie de omgeving eenvoudig kunnen verkennen.



    Parkeren kan op straat. Let op: feesten en evenementen zijn niet toegestaan in de accommodatie.



    Door de centrale ligging kunnen jullie tijdens het verblijf enige geluidsoverlast ervaren.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Costa Adeje, een wijk in Adeje. Puerto Colón-jachthaven en Golfbaan Golf del Sur zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Fañabé en Playa de las Américas. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Magma Art and Congress Centre of Estadio Antonio Domínguez Alfonso. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Adeje
Meer vakantiehuizen in Adeje
Kaart
Las Americas

In de buurt

  • Een strand met rijen ligbedden en parasols, een rustige zee en een stadsgezicht op de achtergrond.
    Playa de Torviscas
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Een jachthaven met diverse boten in rustig water.
    Puerto Colón-jachthaven
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Een helderblauw zwembad met een tempelachtige structuur op de achtergrond.
    Siam Park
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Een historisch gebouw met cilindrische torens, palmbomen en weelderige begroeiing.
    Aqualand Costa Adeje
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Een strand met helderblauw water, een rotsachtige kustlijn en een pier in de verte.
    Strand van Fañabé
    17 min. wandelen - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Tenerife (TFS-Tenerife South) - 21 min. rijden

Restaurants

  • Carlos
    3 min. wandelen
  • Bora Bora
    5 min. wandelen
  • Mirchis Tandoori
    2 min. wandelen
  • Wali Haii
    3 min. wandelen
  • Essenza
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Vacation Home 'Playa De Las Américas - Oceanfront' with Wi-Fi and Air Conditioning?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Vacation Home 'Playa De Las Américas - Oceanfront' with Wi-Fi and Air Conditioning?

Vandaag, 29 okt. 2026, kost een verblijf bij Vacation Home 'Playa De Las Américas - Oceanfront' with Wi-Fi and Air Conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 1 nov. 2026 min. € 298, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Vacation Home 'Playa De Las Américas - Oceanfront' with Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Vacation Home 'Playa De Las Américas - Oceanfront' with Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Vacation Home 'Playa De Las Américas - Oceanfront' with Wi-Fi and Air Conditioning?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in Costa Adeje, op 15 minuten wandelen van Watersport Tenerife, Puerto Colón-jachthaven en Playa de las Américas. Ook Strand van Fañabé en Siam Park liggen op 2 km afstand.

Beoordelingen

8,6

Uitstekend