Geheel appartement

Vacation Apartment 'Balcones Del Atlantico' with Sea View, Shared Pool and Wi-Fi

Fotogalerie voor Vacation Apartment 'Balcones Del Atlantico' with Sea View, Shared Pool and Wi-Fi

Een balkon met uitzicht op de ondergaande zon, een lounge stoel en een kleine tafel met een boek en een hoed.
Zwembad met betegeld zonnedek, een metalen trap en ligstoelen.
Een moderne woonkamer met een flatscreen televisie, een bank, een eettafel met stoelen, en een keuken met een aanrecht en kastjes.
Een moderne woonkamer met een bank, salontafel en een eetgedeelte met stoelen en een tafel.
Een strand met parasols, ligbedden en een heldere blauwe zee.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 274
inclusief belastingen en toeslagen
27 okt - 28 okt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Vacation Apartment 'Balcones Del Atlantico' with Sea View, Shared Pool and Wi-Fi

  • Gelegen in Playa de las Américas biedt dit appartement van 60 m² plaats aan maximaal 3 gasten met 1 slaapkamer en 1 woonkamer. Er is 1 badkamer en een volledig uitgeruste keuken voor jullie gemak. Het appartement beschikt over snelle wifi geschikt voor videogesprekken, televisie, ventilator, wasmachine, een aparte werkplek en lift. Voor gezinnen zijn er een kinderstoel en babybedje beschikbaar.



    Geniet buiten van jullie eigen balkon en onoverdekt terras met uitzicht op zee en bergen. Jullie hebben toegang tot gedeelde buiten- en verwarmde zwembaden, een kinderbad en een buitendouche. Ontspan in de gezamenlijke tuin rondom het gebouw.



    Het appartement is drempelvrij en heeft een gelijkvloers interieur voor makkelijke mobiliteit. Parkeren kan op straat en het openbaar vervoer is dichtbij. Strandlakens zijn aanwezig en het strand ligt op korte afstand. Een tennisbaan bevindt zich op 15 minuten lopen. Houd er rekening mee dat evenementen niet zijn toegestaan op het terrein.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Costa Adeje, een wijk in Adeje. Puerto Colón-jachthaven en Golfbaan Golf del Sur zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Fañabé en Playa El Duque. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Magma Art and Congress Centre of kies voor een avondje uit bij Middeleeuws Spektakel in Castillo de San Miguel. Beleef een natuuravontuur zoals wandelen of fietsen. Bekijk onze reisgids voor Adeje
Meer appartementen in Adeje
Kaart
Playa de las Américas

In de buurt

  • Een parkeerplaats, een palmboom en een gebouw met 'GranSun' erop.
    Winkelcentrum Gran Sur
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Een historisch gebouw met cilindrische torens, palmbomen en weelderige begroeiing.
    Aqualand Costa Adeje
    3 min. rijden - 1.9 km
  • Een strand met palmbomen, een zandstrand en een gebouw op de achtergrond.
    Strand van La Pinta
    4 min. rijden - 2.7 km
  • Een strand met helderblauw water, een rotsachtige kustlijn en een pier in de verte.
    Strand van Fañabé
    5 min. rijden - 3.0 km
  • Een modern gebouw met een gebogen dak en een bord met de tekst 'Plaza del Duque'.
    Centro Comercial Plaza del Duque
    6 min. rijden - 1.9 km

Lokaal vervoer

  • Tenerife (TFS-Tenerife South) - 21 min. rijden

Restaurants

  • Zacary's restaurant & Cocktail Bar
    8 min. wandelen
  • Toby Jug
    17 min. wandelen
  • Regency Club, Adeje
    12 min. wandelen
  • Deba Sushi
    9 min. wandelen
  • Churrasqueria Rodeo
    12 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Vacation Apartment 'Balcones Del Atlantico' with Sea View, Shared Pool and Wi-Fi over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Vacation Apartment 'Balcones Del Atlantico' with Sea View, Shared Pool and Wi-Fi?

Vandaag, 26 okt. 2026, kost een verblijf bij Vacation Apartment 'Balcones Del Atlantico' with Sea View, Shared Pool and Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 27 okt. 2026 min. € 274, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Vacation Apartment 'Balcones Del Atlantico' with Sea View, Shared Pool and Wi-Fi?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Vacation Apartment 'Balcones Del Atlantico' with Sea View, Shared Pool and Wi-Fi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Vacation Apartment 'Balcones Del Atlantico' with Sea View, Shared Pool and Wi-Fi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Vacation Apartment 'Balcones Del Atlantico' with Sea View, Shared Pool and Wi-Fi?

Dit appartement ligt in Costa Adeje, op 3 km afstand van Winkelcentrum Gran Sur, Strand van Fañabé en Siam Park. Ook Playa El Duque en Playa de las Américas liggen op 5 km afstand.