Gehele woning
Apartment in Firenzuola near Lake Arezzo
Fotogalerie voor Apartment in Firenzuola near Lake Arezzo





Beoordelingen
8,0 op 10 –
Zeer goed
Gehele woning
1 slaapkamer1 badkamer80 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Il Sagrato di Assisi
Il Sagrato di Assisi
- Huisdiervriendelijk
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Airconditioning
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 7 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT055001C202034310
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
IT-05021-05
Over deze buurt

Firenzuola
In de buurt
Spoleto-kathedraal21 min. rijden - 16.6 km
Ponte delle Torri22 min. rijden - 15.6 km- Cesi Paleis15 min. rijden - 10.1 km
- Amfitheater Spoleto Roman19 min. rijden - 14.1 km
- Piazza del Duomo-Spoleto20 min. rijden - 14.5 km
Lokaal vervoer
- Station Baiano di Spoleto - 11 min. rijden
- Internationale luchthaven Umbria – San Francesco d'Assisi (PEG), Perugia, Italië - 56 min. rijden
Restaurants
- Vigna del Borgo16 min. rijden
- Pub al 5517 min. rijden
- Caffè La Piazza17 min. rijden
- Bar Martini16 min. rijden
- Bar Loreti di Catena Giuliana16 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Apartment in Firenzuola near Lake Arezzo
Beoordelingen
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster







