Marina Palace Hotel & Congress Hall ligt in het stadscentrum en vlak bij de baai in Aci Castello. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Via Etnea. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Etna en Strand van Catania. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Angelo Massimino of PalaCatania. Duiken, waterskiën en zeilen, het kan allemaal. Ga dus het water op en neem een sprong in het diepe! Bekijk onze reisgids voor Aci Castello
Via Provinciale 1, Aci Trezza, Aci Castello, CT, 95026
In de buurt
Cyclops Beach
3 min. wandelen - 0.3 km
Isole dei Ciclopi
5 min. wandelen - 0.5 km
Museo casa del Nespolo
5 min. wandelen - 0.5 km
Zeefront
10 min. wandelen - 0.9 km
Normandisch kasteel
17 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
Station Cannizzaro - 8 min. rijden
Station Giuffrida - 9 min. rijden
Catania (CTA-Fontanarossa) - 42 min. rijden
Restaurants
Sicilia's Cafe de Mar
4 min. wandelen
Trattoria Porto Nuovo
5 min. wandelen
Gran Cafè Solaire
5 min. wandelen
La Terrazza
6 min. wandelen
Mythos
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Marina Palace Hotel & Congress Hall
Hotel met een chique stijl niet ver van Via Etnea
Bij Marina Palace Hotel & Congress Hall zijn er de volgende voorzieningen: een dakterras, shoppen ter plaatse en een koffiebar/café. Avontuurlijke reizigers kunnen meedoen aan pilates bij dit hotel.
Trakteer jezelf op een manicure/pedicure, een gezichtsbehandeling of een lichaamsbehandeling bij het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant Marina Restaurant Gourmet serveert ontbijt en diner. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een tuin en een kapsalon.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een ontbijt met lokale gerechten (toeslag), een outdoor tennisbaan en parkeerplaatsen ter plaatse
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, snelle uitcheckservice en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
Gratis kranten, bagageopslagruimte en massage- en behandelingsruimtes
Kamervoorzieningen
De 53 kamers zijn inclusief voordelen zoals airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Bidets, gratis toiletartikelen en haardrogers
Balkons of terrassen, baby-/kinderbedden en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 5 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks ontbijt met lokale gerechten tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 3,99 voor volwassenen en EUR 3,99 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Marina Restaurant Gourmet
Roof the Top
Dingen om te doen
Fitnesscentrum
Outdoor tennisbaan
Pilateslessen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Volledig uitgeruste spa
Winkelen
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Kinderopvang (toeslag)
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kapsalon
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
24-uurs businesscentrum
950 vierkante meter aan conferentieruimte
Vergaderruimte
Buiten
Aan de baai
Dakterras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Body scrubs
Body wraps
Gezichtsbehandelingen
Manicures/pedicures
Massages in de kamer
Spa dagelijks geopend
Spabehandelingsruimtes
Turks bad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep naast het toilet
Lift
Noodtrekkoord in badkamer
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijkheid
Verhoogd toilet
Verlaagde werkbladen en wasbak
Meer
1 gebouw
2 etages
Gebouwd in 2002
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Badkamer
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Gratis mineraalwater
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Kluisje
Toegang via buitengalerij
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 30.00
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 30.00
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 23.00 uur.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 3 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 2.50 per persoon, per nacht (tot 4 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 4 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt met lokale gerechten: ongeveer EUR 3.99 voor volwassenen en EUR 3.99 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 50 per voertuig (enkele reis)
Betaald parkeren: EUR 5 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 30.00 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 30.00 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Marina Palace Congress Hall Aci Castello
Marina Palace Hotel & Congress Hall
Marina Palace Hotel & Congress Hall Aci Castello
Marina Palace Hotel Congress Hall Aci Castello
Marina Palace Hotel Congress Hall
Marina Palace Congress Hall
ina Congress Hall Aci Castell
Marina Palace & Congress Hall
Marina Palace Hotel & Congress Hall Hotel
Marina Palace Hotel & Congress Hall Aci Castello
Marina Palace Hotel & Congress Hall Hotel Aci Castello
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Marina Palace Hotel & Congress Hall?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 5 per dag.
Hoe laat kan ik bij Marina Palace Hotel & Congress Hall inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur. Tegen een bedrag van EUR 30.00 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Marina Palace Hotel & Congress Hall uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 30.00 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Marina Palace Hotel & Congress Hall een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 50 per voertuig.
Waar staat Marina Palace Hotel & Congress Hall?
Dit aan het strand gelegen hotel ligt in het centrum van Aci Castello, op 5 minuten wandelen van Cyclops Beach en Ionische Zee. Ook Isole dei Ciclopi en Museo casa del Nespolo liggen op 10 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Marina Palace Hotel & Congress Hall
7,0
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,6
Netheid
6,8
Locatie
7,0
Personeel en service
6,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 15 van 69 beoordelingen
10 - Uitstekend
15
Gastenscore: 8 - Goed. 23 van 69 beoordelingen
8 - Goed
23
Gastenscore: 6 - Redelijk. 13 van 69 beoordelingen
6 - Redelijk
13
Gastenscore: 4 - Matig. 11 van 69 beoordelingen
4 - Matig
11
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 7 van 69 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
7
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
Marco
Reisde met familie
1 okt 2021
Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Struttura poco manutenzionata con gravi problemi all'impianto elettrico e di condizionamento
Marco
4 nachten verbleven in september 2021
10/10 – Uitstekend
Valeria
Reisde met partner
2 sep 2021
Negatief: Voorzieningen
Siamo stati bene, grande comodità il parcheggio e la posizione
Valeria
6 nachten verbleven in augustus 2021
6/10 – Redelijk
Diego Dello
Reisde met partner
31 aug 2021
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid
Struttura con posizione magnifica, peccato che è lasciata al suo abbandono..
Diego Dello
5 nachten verbleven in augustus 2021
6/10 – Redelijk
dorotea
Reisde met een groep
30 aug 2021
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Il personale poco preparato, la pulizia delle camere andrebbe rivista perché la struttura merita ma molto trascurata. Colazione con solo cornetto e caffè e no a buffet così come da prenotazione
dorotea
2 nachten verbleven in augustus 2021
10/10 – Uitstekend
Anna
29 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Anna
5 nachten verbleven in augustus 2021
6/10 – Redelijk
Salvatore Antonio
Reisde met een groep
27 aug 2021
Si può ritornare
Albergo modesto e semplice, magari forse ha goduto di tempi migliori. Pro camere spaziose e pulite, parcheggio auto all'interno dell'hotel che per Acitrezza non è poco. Contro servizi essenziali e reception affidata a personale giovane e poco preparato. Prezzo Ok così si fa perdonare le mancanze.
Salvatore Antonio
1 nacht verbleven in augustus 2021
6/10 – Redelijk
Massimiliano
27 aug 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
Massimiliano
11 nachten verbleven in augustus 2021
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
21 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Struttura nuova e pulita
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in augustus 2021
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
18 aug 2021
Positief: Netheid
stanza e balcone molto grandi. Manca un lampadario che rende la stanza più scura. per il resto camera ok.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2021
4/10 – Matig
carmela
17 aug 2021
Negatief: Comfort kamer
carmela
2 nachten verbleven in augustus 2021
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
30 jun 2021
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a horrible experience! We arrived at around 20.30 and were greeted in the parking by the manager. We were informed that the lift was not working and were escorted to the reception through the service door. We paid for our stay (2 nights) and immediately we were informed that the AC was not working. Of course this was a problem for us as it was a heatwave. They insisted on showing us the room as they were convinced that once we would see the room we would decide to stay. The room's décor was outdated and extremely hot so we were offered a room at a nearby hotel for the first night until the AC was fixed. We were informed that we were the only guests which felt very weird but understandable given the state of the so called hotel. The manager offered us a junior suite with sea view due at the other hotel due to the inconvenience and invited us back at the Marina hotel the next night as the AC would have been fixed by then. We were assured that this other hotel was accessible on foot however it turned out to be 25 minutes away on foot which is not as close as we told. We struggled to find this other hotel as it was in the middle of nowhere not in the center where we wished to stay. We checked in at this hotel and were then shown to our room which was in a state of complete disrepair. The next day we left Aci Trezza and found another hotel as we did not want to return to Marina Hotel. Wasted money, stay away!!
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2021
8/10 – Goed
Dan
19 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Dan
1 nacht verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
17 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La squisita accoglienza ed uno staff premuroso! Ci siamo sentiti a casa. Ottimo rapporto qualità-prezzo. Ci viene voglia di tornarci presto!
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in augustus 2019
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
7 okt 2018
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Could not control air cond...thus room was uncomfortable . Requested at main desk for adjustment, still did not work.
Floors not clean.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2018
4/10 – Matig
Bruce, London
10 jun 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Personeel en service
Disappointing Hotel in a decent location
The hotel building and rooms are good. Spacious, clean with a good maid service. It doesn't offer 4 star service. The reception staff are lovely but hopeless. They could not help with trips and didn't even know that there was a bus service with a stop outside the hotel to Catania. They made no attempt to provide gluten free and dairy free products for us despite my requesting it on the booking and subsequently when we were there...which really isn't good enough as these things are available from the little supermarket in the same street. The buffet breakfast was sad, limited and repetitive -certainly not 4 star...and we had to provide our own. The car park below should be free for guests. Once again I got conflicting information from reception about paying for it. One person said I could pay at the end of my stay at check out, another said I had to pay the man in the car park...and final settlement of car park and local tax had to be in cash? Is this a 4 star hotel or a street trader? Not able to use credit card. Absurd. Overall poor service from what could be a lovely hotel. Need to sharpen their act with respect to guests needs and be more helpful about local knowledge and improve the food on offer.
Bruce
7 nachten verbleven in juni 2018
8/10 – Goed
Agostino
13 mei 2018
Positief: Netheid, comfort kamer
Tutto bene a parte la colazione un po’ deludente
Agostino
6/10 – Redelijk
Farshid
30 mrt 2018
Breakfast
Nice room but regarding services specily breakfast not much choice on the table and we asked for hot drink in the morning but person in charge could not make simple capicciono
Farshid
8/10 – Goed
Giovanni, Castelfranco Veneto
16 nov 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottima struttura! A pochi passi dal mare. Rapporto prezzo/qualità ottimo!
Giovanni
2 nachten verbleven in november 2017
6/10 – Redelijk
Emanuele
4 sep 2017
Breve soggiorno ad Aci Trezza
Struttura idonea al solo pernottamento, sprovvista di qualsiasi attività di intrattenimento.
Emanuele
3 nachten verbleven in augustus 2017
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
27 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super hotel dans un village super charmant à recommander pour un voyage à catane excursions organisés par l'hôtel
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in juli 2017
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
30 jul 2016
Positief: Netheid, comfort kamer
Tranquillo e senza problemi.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
30 jun 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Satisfied
Nice hotel, nice staff, and nicely located. I would like to improve breakfast. Airport shuttle service is very convenient but it consists of a taxi 50 EUR not negotiable which is too expensive for a distance of 15.5 km!
Geverifieerde reiziger
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
16 jun 2016
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
21 mrt 2016
Timing for breakfast and more choice on breakfast tables chioice resturant
Geverifieerde reiziger
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
19 jul 2015
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
NON HA NULLA DEL 4 STELLE
camera grande e spaziosa, ma non trovo altre note positive, ho camminato 30 secondi a piedi nudi e mi sono trovata i piedi neri, le condizioni del bagno non sono per nulla adatti a un 4 stelle e nelle piastrelle accanto alla vasca da bagno c'erano i segni lasciati dal sapone come se non fossero pulite da anni, il climatizzatore era gestito dall'hotel nel senso che per alzare o abbassare la temperatura bisognava telefonare, ma cio' che mi ha lasciata davvero senza parole e' stato il fatto che siano entrati in camera pur sapendo che eravamo lì, una ragazza dell'hotel ha aperto la porta con una seconda chiave mentre ero nella vasca con la porta del bagno aperta perche ovviamente mai avrei pensato che potesse entrare qualcuno, e non si sono neanche scusati per l'accaduto. tutto questo da un 4 stelle e' inaccettabile. per concludere ho pagato 68 euro e mi hanno rilasciato una fattura di 52,00.