Albergo Lachea ligt vlak bij het strand in Aci Castello. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Via Etnea. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Etna en Strand van Catania. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Angelo Massimino of PalaCatania. Bekijk onze reisgids voor Aci Castello
Via Cardinale Dusmet 4, Aci Castello, CT, 95026
In de buurt
Museo casa del Nespolo
5 min. wandelen - 0.5 km
Isole dei Ciclopi
8 min. wandelen - 0.7 km
Zeefront
8 min. wandelen - 0.8 km
Cyclops Beach
12 min. wandelen - 1.0 km
Normandisch kasteel
12 min. rijden - 2.3 km
Lokaal vervoer
Station Acireale - 6 min. rijden
Station Giuffrida - 10 min. rijden
Catania (CTA-Fontanarossa) - 44 min. rijden
Restaurants
Mythos
10 min. wandelen
Trattoria Porto Nuovo
9 min. wandelen
Gran Cafè Solaire
8 min. wandelen
Pizzeria Pellegrino
6 min. wandelen
Sicilia's Cafe de Mar
12 min. wandelen
Over deze accommodatie
Albergo Lachea
Hotel vlak bij Via Etnea
Geniet van een terras, een tuin en een bar bij Albergo Lachea. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een restaurant.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een computerstation, hulp bij uitstappen/tickets en een automaat
Vergaderruimtes, een lift en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Albergo Lachea bieden leuke voordelen zoals airconditioning en badjassen, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Koelkast op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Computerstation
Vergaderruimtes
Buiten
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift (75 centimeter brede deur)
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Meer
2 etages
2 gebouwen
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Badjassen
Bidet
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv
Eten en drinken
Koelkast
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht (tot 4 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 4 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Registratienummer van de accommodatie IT087002A1G97B4P7D
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Albergo Lachea
Albergo Lachea Aci Castello
Albergo Lachea Hotel
Albergo Lachea Hotel Aci Castello
Albergo Lachea Hotel
Albergo Lachea Aci Castello
Albergo Lachea Hotel Aci Castello
Veelgestelde vragen
Beschikt Albergo Lachea over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Albergo Lachea?
Vandaag, 7 apr. 2026, kost een verblijf bij Albergo Lachea van één nacht voor twee volwassenen op 8 apr. 2026 min. € 99, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Albergo Lachea?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Albergo Lachea inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Albergo Lachea uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Albergo Lachea?
Dit hotel ligt vlak bij het strand, op 10 minuten wandelen van Ionische Zee, Museo casa del Nespolo en Isole dei Ciclopi. Ook Zeefront en Cyclops Beach liggen op een kwartiertje wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Albergo Lachea
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,4
Locatie
9,0
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 101 van 212 beoordelingen
10 - Uitstekend
101
Gastenscore: 8 - Goed. 90 van 212 beoordelingen
8 - Goed
90
Gastenscore: 6 - Redelijk. 17 van 212 beoordelingen
6 - Redelijk
17
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 212 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 212 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
Olivia
Reisde met partner
19 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastisch uitzicht! Zeer vriendelijk personeel. Het hotel wordt goed onderhouden. Accommodatie waar je je erg welkom voel als gast.
Olivia
7 nachten verbleven in mei 2022
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
18 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
teras met uitzicht op zee
netjes hotel en vriendelijk personeel
roomservice
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in maart 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
18 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
terras met uitzicht op zee.
bediening was vriendelijk en goed
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in maart 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
13 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima hotel zeer vriendelijke bediening
Mooi net hotel met zeer vriendelijke bediening. Spreken prima Engels. Je kunt goed en goedkoop €13 dineren en ontbijt is uitgebreid en goed.
Ligging is centraal maar daardoor wel wat lawaai van het verkeer als je buiten bijv bij het zwembad zit.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Harry, Nederland
29 nov 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Leuk en zeer gastvrij hotel.
Prima hotel . Klantvriendelijk en gastvrij..
Wel moet je in het bezit van een auto zijn want de dichtstbijzijnde bushalte ligt op 2 km afstand van het hotel. .Verder geen op of aanmerkingen.
Prachtig uitzicht vanaf je balkon.
Eten is prima en de koffie erg lekkerr.
Harry
7 nachten verbleven in november 2017
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
27 okt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gastvrij hotel met uitzicht op zee
Vriendelijk personeel, mooie grote kamers, goede bedden, uitgebreid ontbijt, mogelijkheid voor een goed diner, zwembad en ligstoelen, voldoende parkeerplaatsen.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in oktober 2017
8/10 – Goed
Chris, Oostende
22 mei 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Uitstekende prijs/kwaliteit verhouding
Vriendelijk onthaal. We kwamen rond 18.30 toe. Normaal sluit het zwembad blijkbaar om 17.30 maar wij mochten er nog gebruik van maken (wel werd gevraagd om niet te duiken of met water te spatten). De ligging van het hotel, in een dichtbebouwde zone viel redelijk goed mee, nette parking en zicht op zee. Het hotel staat gecatalogeerd onder drie sterren maar dit leek ons iets overdreven. Nochtans zijn wij zeer tevreden over het verblijf om dat de prijs en het onthaal tiptop was. Als je 100EUR per nacht voor 4 personen betaald (twee volwassenen en twee kinderen op dezelfde kamer) dan weet je dat jebepaalde toegevingen moet doen.
Chris
10/10 – Uitstekend
Frank, België
21 jul 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Vriendelijke uitbating, mooie locatie voor die pri
uitstekend : ruime kamer met zalig zeezicht, mooi zwembad, vriendelijke gastheren ; enig minpuntje is lawaaierige kustweg maar hebben we niet als hinderlijk ervaren wegens de zeer positieve globale ervaring, de prijs in acht genomen
Frank
10/10 – Uitstekend
bernard en ingrid, nederland
24 mei 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
value for money
prima hotel met een goede service
bernard en ingrid
8/10 – Goed
Amy
28 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was large and clean. The shower was roomy with plenty of hot water. Gorgeous views of the water from the balcony.
Amy
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
MARY
Reisde met een groep
20 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
MARY
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
andrzej
Reisde met familie
8 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Should be 4star. Very nice hotel
andrzej
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Knut
20 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Knut
1 nacht verbleven in september 2025
4/10 – Matig
Adrianna
Reisde met familie
13 sep 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Adrianna
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Brigitte
Reisde met familie
10 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Séjour très agréable hotel confortable personnel très agréable. Balcon avec vue sur la mer. Nous avons également profité de la piscine (très bien entretenue). Je conseille cet hébergement.
Brigitte
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Aleksandr, Kirkland
7 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Slightly dated but clean. Good breakfast and restaurant.
Aleksandr
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Edoardo Maria
Reisde met familie
13 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Struttura accogliente, pulita e con ottima colazione. Unico neo l'accesso a piedi al centro prevede un attraversamento poco sicuro.
Edoardo Maria
3 nachten verbleven in augustus 2025
4/10 – Matig
Sandra
Reisde met familie
8 aug 2025
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Für 8 Nächte erst ein schmutziges dann ein Zimmer direkt über der Küche und direkt gegenüber vom Housekeeping Office bekommen. Bis nach 23.00 Uhr extremer Lärm aus der Küche, ab 06.00 direkt wieder zum Frühstück der Lärm und ab 07.00 stand das Housekeeping vor der Tür und plante lautstark die Arbeit. Von den plärrenden Handys der Mitarbeiter, egal ob Küche oder Housekeeping mal ganz abgesehen. An ausreichend und erholsamen Schlaf war nicht zu denken. Es scheint als würden Expedia Gäste anders untergebracht. Positiv war nur der große Pool.
Sandra
8 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Derek
24 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Derek
14 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Ralf
Reisde met partner
15 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Standard- Zimmer im Nebengebäude hatte zwar keinen Ausblick, es war aber in einem sehr guten offensichtlich Zustand und vor kurzem offensichtlich renoviert worden. Die gesamte Anlage war gepflegt. Das Personal hilfsbereit und freundlich.
Ralf
4 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
11 mei 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Molto buona e abbondante la colazione
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Knud Erik
Reisde met familie
18 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fint hotel med god beliggenhed
Knud Erik
2 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Tory
20 jan 2025
Tory
1 nacht verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Emanuele
1 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottimo hotel
Tutto stupendo,camera grande e pulita e luminosa. Personale super disponibile simpatico e cordiale.Colazione e cena buonissime ed abbondanti. I dolci sublimi. Complimenti a tutti. Da ripetere sicuramente .
Emanuele
3 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Pasquale
Zakenreiziger
5 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten