Aparthotel
Oasis paradise
Aparthotel met een dakterras en een 24-uurs receptie in Accra
Fotogalerie voor Oasis paradise





Aparthotel
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 2
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Oasis paradise
Aparthotel met een dakterras en een 24-uurs receptie in Accra
Dit aparthotel beschikt naast een buitenzwembad over een dakterras en een conciërgeservice. Parkeren is gratis. Een droogkuis/wasserijservice, een 24-uurs receptie en een picknickplaats zijn enkele van de overige voorzieningen. Dit aparthotel beschikt over een kitchenette, gratis wifi en een eetruimte. Het bed wordt op verzoek verschoond.
Dit aparthotel heeft 5 kamers. Elke kamer is in eigen stijl gemeubileerd. In dit aparthotel in Accra is wifi gratis, met een snelheid van 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen). Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben kitchenettes met een eetruimte. Vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Charming 2-bedrooms apartment in awesome Accra with ACs, kitchen and Hall
Charming 2-bedrooms apartment in awesome Accra with ACs, kitchen and Hall
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Wasvoorzieningen
- Parking beschikbaar
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Schoonmaakkosten: EUR 100 per accommodatie, per nacht (afhankelijk van de verblijfsduur en unit)
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Over deze buurt
dit aparthotel ligt in Osu Klottey, een wijk in Accra. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Accra-winkelcentrum. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Labadi en Strand van Teshie. Accra Zoo and Endangered Primate Breeding Centre en Legon Botanical Gardens zijn ook een bezoek waard.

East legon Accra, Accra
In de buurt
- Nationaal Museum van Ghana - 15 min. wandelen - 1.3 km
- Nationaal Theater van Ghana - 4 min. rijden - 2.5 km
- Accra-winkelcentrum - 11 min. rijden - 8.4 km
- Strand van Labadi - 14 min. rijden - 9.5 km
- Strand van Teshie - 24 min. rijden - 15.3 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- City Garden Chinese - 7 min. wandelen
- Kahuna Night club - 4 min. wandelen
- Lemon - 16 min. wandelen
- Champion Dishes - 15 min. wandelen
- Palm Moments - 11 min. wandelen








