Geheel appartement

Apartment 'Casa Nais' with Mountain View and Balcony

Fotogalerie voor Apartment 'Casa Nais' with Mountain View and Balcony

Een meerlaags gebouw met balkons, een trap en een boom.
Een moderne keuken met houten kastjes, een ingebouwde magnetron, een spoelbak en een zwart fornuis.
Een gang met houten deuren en een muur met abstracte kunst.
Een eetruimte met een glazen tafel, metalen stoelen en uitzicht op een bergachtig landschap door een raam.
Een slaapkamer met een bed, een dressoir, een radiator en een raam met uitzicht op bomen.

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue
De huidige prijs is € 249
inclusief belastingen en toeslagen
1 nov - 2 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment 'Casa Nais' with Mountain View and Balcony

  • Gelegen in Acceglio biedt dit appartement van 55 m² plaats aan maximaal 4 gasten met 2 slaapkamers en 1 badkamer. Jullie beschikken over een goed uitgeruste privékeuken met een koffiemachine voor espresso en andere capsules, een eigen televisie, wasmachine en een aparte werkplek. Het appartement heeft autonome pelletverwarming en biedt uitzicht op de bergen.



    Stap naar buiten op jullie privébalkon om te ontspannen en te genieten van het uitzicht. Een eigen barbecue is beschikbaar voor buitenkoken tijdens jullie verblijf.



    Parkeren kan op 1 gedeelde plek op het terrein. Daarnaast is er een gedeelde laadpaal voor elektrische auto's. Jullie mogen 1 huisdier meenemen en gezinnen waarderen het gedeelde speelgoed en de boeken voor kinderen. Voor wintersporters is er skiberging en er zijn 6 e-bikes beschikbaar om de omgeving te verkennen. Houd er rekening mee dat evenementen niet zijn toegestaan op het terrein.



    Voor hygiëne en duurzaamheid worden wegwerplakens en handdoeken van non-woven materiaal verstrekt. Dit materiaal is recyclebaar, composteerbaar en heeft geen chemische impact, waardoor wasmiddelen, watervervuiling en veel waterverbruik van traditioneel wassen worden vermeden.

    - Huisdieren toegestaan betaling 10,00 € per huisdier per nacht

    - E-Bike betaling 50,00 € per dag

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Acceglio. Geniet van de prachtige natuur bij Passo della Gardetta en Colle di Sampeyre. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Terme di Vinadio en Musée de la Vallée. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals rotsklimmen en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Acceglio
Meer appartementen in Acceglio
Kaart
Acceglio

In de buurt

  • Een bergachtig landschap met dichte groene bossen en besneeuwde toppen.
    Valle Varaita
    59 min. rijden - 37.9 km
  • Stadhuis van Acceglio
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Passo della Gardetta
    42 min. rijden - 27.2 km
  • Dronero-Centrum
    50 min. rijden - 42.7 km
  • Colle di Sampeyre
    56 min. rijden - 36.9 km

Lokaal vervoer

  • Cuneo (CUF-Levaldigi) - 79 min. rijden

Restaurants

  • La Gabello
    7 min. rijden
  • Bar Maira
    10 min. rijden
  • Hotel Alpi Cozie
    2 min. wandelen
  • Ciarbonet Caffe
    3 min. rijden
  • La Locanda di Chialvetta
    5 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Casa Nais' with Mountain View and Balcony?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij Apartment 'Casa Nais' with Mountain View and Balcony?

Vandaag, 27 okt. 2026, kost een verblijf bij Apartment 'Casa Nais' with Mountain View and Balcony van één nacht voor twee volwassenen op 1 nov. 2026 min. € 249, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment 'Casa Nais' with Mountain View and Balcony inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Casa Nais' with Mountain View and Balcony uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment 'Casa Nais' with Mountain View and Balcony?

Dit appartement in Acceglio ligt op 32 km afstand van Passo della Gardetta, Rifugio della Gardetta en Colle di Sampeyre. Ook Piazza San Sebastiano en Dronero-Centrum liggen op 40 km afstand.

Beoordelingen

8,8

Uitstekend