فندق فصل الصيف امان المنسك ligt in Abha. Al Rashid Mall Abha en Rihana-winkelcentrum zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Nationaal Park van Aseer en Al Sa'ada Park verkennen. Salam-pretpark en Pretpark Paleis van Abha zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Abha
Dit aparthotel beschikt over een 24-uurs receptie, gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Je vindt er ook een bankethal. Elk aparthotel beschikt over voorzieningen zoals een bed met pillowtop en een kussenmenu, naast een kitchenette en een televisie met satellietzenders. Een zitruimte, een regendouche en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
فندق فصل الصيف امان المنسك heeft 35 kamers met airconditioning die zijn voorzien van pantoffels en een haardroger. Alle kamers hebben een zitruimte. Alle bedden hebben een pillowtop-matras. Er is een kussenmenu beschikbaar. Alle kamers in dit aparthotel met 4,5 sterren hebben kitchenettes.
Elke badkamer heeft een douche met een regendouche en gratis toiletartikelen. Elke kamer heeft een televisie met satellietzenders. Hypoallergeen beddengoed, een strijkplank/strijkijzer en vervanging van de handdoeken zijn op verzoek beschikbaar. 's Avonds wordt een turndownservice aangeboden en een huishoudservice is op verzoek beschikbaar.
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
35 units
Feestruimte
Geluiddichte muren
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Schoon beddengoed op verzoek
Schoonmaakservice (op verzoek)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.30 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Registratienummer van de accommodatie 10007166
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Echtparen die een kamer willen delen, dienen te bewijzen dat zij gehuwd zijn.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Summer Season Hotel
Aman Hotel Almansik Abha
Aman Hotel Almansik Aparthotel
Aman Hotel Almansik Aparthotel Abha
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij فندق فصل الصيف امان المنسك?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij فندق فصل الصيف امان المنسك?
Vandaag, 10 apr. 2026, kost een verblijf bij فندق فصل الصيف امان المنسك van één nacht voor twee volwassenen op 13 apr. 2026 min. € 72, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij فندق فصل الصيف امان المنسك inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij فندق فصل الصيف امان المنسك uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.30 uur uit te checken.
Waar staat فندق فصل الصيف امان المنسك?
Dit luxe aparthotel in Abha ligt op 5 km afstand van Salam-pretpark, Al Rashid Mall Abha en Koning Khalid-universiteit. Ook Al Sa'ada Park en Fatimah Museum liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over فندق فصل الصيف امان المنسك
6,0
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
6,0
Voorzieningen
6,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Numan, Riyadh
Reisde met familie en kleine kinderen
1 aug 2024
Positief: Netheid
It is average place, the receptionists are excellent and friendly but the workers (house keeper) are rude. Price it’s acceptable