Casa Rosa is een onderdeel van de "farm Montestuccioli" dat is een landgoed van 20 hectare grond met weilanden, bossen van kastanjebomen en een prachtig uitzicht. De prachtige boerderij is onlangs gerenoveerd en is gelegen in een gebied vol rust, omgeven door de natuur en is de ideale plek om lange vakantie door te brengen in een gezellige, comfortabel en ontspannend. L 'appartement is ingericht met nieuw meubilair en de stijl en het schilderen van de muren zorgt voor een warme en verfijnd. L 'appartement is verdeeld over twee verdiepingen. Beneden is een grote woonkamer met open haard en een slaapbank voor 2 personen en een keuken met een eettafel. Boven zijn er de badkamer en kamers die plaats biedt aan maximaal 8 personen. Buiten is er een tuin met tafel en stoelen en een barbecue. Het zwembad meet 10x5 meter. Het heeft een diepte van 125 cm en met de andere appartement. zijn niet inbegrepen in de prijs die de kosten van de eindschoonmaak van 50 € en de kosten voor elektriciteit en gas. "Montestuccioli" ligt op 2 km van het charmante middeleeuwse dorp Cutigliano beschouwd als de parel van de berg Pistoia. Het land biedt het hele jaar door culinaire evenementen, historisch-culturele en sportieve evenementen. Is gevestigd in een optimale positie om de kunststeden van Toscane te bereiken: 70 km van Florence, op 100 km van Pisa, 80 km van Lucca, 40 km van Pistoia, 55 uit Prato. Op slechts 10 km afstand ligt de Doganaccia, Ski winter resort, met zijn prachtige adventure park met 3 verschillende niveaus van het pad van de bobbaan 2 en de downhill circuit voor mountainbikes. Van daaruit kunt u de tocht naar Lake Scaffaiolo, het Open Boek en Abetone te maken.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strandlakens
Strandstoelen
Wintersport
Dicht bij een skigebied
Zwembad/spa
Gemeenschappelijk zwembad
Omheind privézwembad
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Auto vereist
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Badkamer
2 badkamers
Bidet
Douche
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Eettafel
Open haard
Woonkamer
Entertainment
Dvd-speler
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Barbecue
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
2 huisdieren in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Uitgelichte locatiekenmerken
In de bergen
In een dorp
Dingen om te doen
Bergbeklimmen in de buurt
Mountainbiken in de buurt
Raften in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
2 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT047023C2RV8ZQX24
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je hebt een auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Abetone Cutigliano in de bergen. Skilift van Cutigliano - Doganaccia en Laghetto Del Ponte Sospeso zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Osservatorio Astronomico Montagna Pistoiese en Adventure Park Cimone bezoeken. Kies voor een wateractiviteit zoals raften of voor een avontuur zoals wandelen, mountainbiken of bergbeklimmen. Bekijk onze reisgids voor Cutigliano
Ja, bij deze accommodatie zijn honden toegestaan (maximum 2 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij CASA ROSA inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij CASA ROSA uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat CASA ROSA ?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in de bergen, op 2 km afstand van Skilift van Cutigliano - Doganaccia en Croce Arcana. Ook Hangbrug van San Marcello Pistoiese en Laghetto Del Ponte Sospeso liggen op 10 km afstand.