Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
deze villa ligt in San José del Cabo. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Kunstwijk van San José del Cabo. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Costa Azul en Palmilla strand. Strand Santa Maria en Botanische cactustuin Wirikuta zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor San José del Cabo
Internationale luchthaven Los Cabos (SJD), San Jose del Cabo, Baja California Sur, Mexico - 16 min. rijden
Restaurants
Starbucks
12 min. wandelen
Starbucks
9 min. wandelen
Mama Mia
7 min. wandelen
Lateral Crudo Asado
14 min. wandelen
Sardina Cantina
8 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Villa con Espectacular Vista al mar?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa con Espectacular Vista al mar inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa con Espectacular Vista al mar uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa con Espectacular Vista al mar?
Deze villa in San José del Cabo ligt op 5 minuten wandelen van Costa Azul en Playa Hotelera. Ook Mega Comercial Mexicana en El Zalate Beach liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen over Villa con Espectacular Vista al mar