Luxe hotels in Makassar

    calendar shield illustration

    Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
    deals illustration

    Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
    bed illustration

    Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Controleer de beschikbaarheid van Luxe hotels in Makassar

Populaire Luxe hotels in Makassar

Aryaduta Makassar

4.5-sterrenaccommodatie
7.8 van 10, Goed, (48)
'oke'
De prijs is € 49
inclusief belastingen en toeslagen
16 jul - 17 jul
Aryaduta Makassar
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.

Veelgestelde vragen

Ben je op zoek naar een luxe hotel in Makassar?
In Makassar kun je veel interessante dingen zien en doen, zoals Mall Panakkukang en Strand van Losari, dus ga tijdens je vakantie naar een paar lokale bezienswaardigheden.
Wat is het meest chique hotel in Makassar?
Melia Makassar is een hotel in luxe stijl met 2 restaurants en een volledig uitgeruste spa, en een uitstekende keus voor Expedia-reizigers die op zoek zijn naar een stijlvol verblijf. The Rinra Makassar en Aryaduta Makassar zijn andere luxe opties voor je uitstapje.
Hoeveel luxehotels liggen er in Makassar?
Kies voor een luxueus verblijf in Makassar in een van Expedia's 10 luxehotels.
Wanneer kan ik mooi weer verwachten in Makassar?
Je voorbereiden op het weer is een belangrijke factor om zowel rust als plezier te vinden tijdens je reis naar Makassar, vooral als het een beetje meer mag zijn. De warmste maanden zijn gewoonlijk oktober en september, met een gemiddelde temperatuur van 28 °C. De koudste maanden zijn augustus en juli, met een gemiddelde temperatuur van 27 °C De maanden met de meeste regen in Makassar zijn januari, december, februari en maart. Deze maanden valt er gemiddeld 421 mm regen.
Wat is er te zien en doen in Makassar?
Geniet van Makassar en breng een bezoek aan Mall Panakkukang, Strand van Losari en Pelabuhan Makasar. Als je wat tijd over hebt, kun je misschien ook Universitas Hasanuddin en Mall Ratu Indah bezichtigen.