'Mooi en hondvriendelijk hontel.
Bij het inchecken: vroegen ze of, we een nestje of iets anders nodig hadden voor de hond.
En je kreeg sowieso een kadotje (snoepjes en kakzakje) plus een deurhanger. '
'Das Hotel überzeugt durch seine zentrale Lage – ideal für Erkundungstouren und Ausflüge. Besonders hervorheben möchte ich den sehr hilfsbereiten Herrn an der Rezeption, der uns mit viel Freundlichkeit und Engagement empfangen hat. Der Service war insgesamt hervorragend. Sehr empfehlenswert!'
'Wunderbar in der Altstadt gelegen, guter Ausgangspunkt für eine Rundtour. Das Frühstücksbuffet war sehr reichhaltig, das Personal sehr freundlich und hilfsbereit.'
'Prima hotel, toch nog weer 6 euro voor parkeren moeten betalen. Wandelen naar het centrum kan prima, zie je onderweg ook nog wat. Bed was wel een beetje hard, maar verder alles prima'
'De kamer bevond zich op begane grond direct bij de ingang. Buiten bij de ingang stonden enkele tafels en stoelen waar gasten een sigaret konden roken, dat dit betekende dat er smorgens 10 hotels bezoekers om kwart voor 6 voor onze kamerraam gezellig stonden de kletsen en te roken was voor ons wat minder plezant. Ben daarom om 6 uur maar eens naar buiten gegaan om te vragen of ze ergens anders konden praten en roken. Verder bevond de keuken direct tegenover ons. Rond dezelfde tijd hoorde we...
'Check-in snel en efficient, zelfs met de Covid regels. Al het personeel is bijzonder vriendelijk. De kamers zijn net en ruim. Er moet wel opgemerkt worden dat er geen lift is zodat men de bagage naar boven moet dragen. Het ontbijt is eerlijk met een ruime keuze. Het avondmaal hebben we steeds in de tuin genomen. De menukaart hier is vrij beperkt maar alles is zeer lekker. De parking is zeer ruim. Ik kom zeker terug als ik in de omgeving van Bamberg ben.'
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld
Altenburg Castle is slechts één van de vele bezienswaardigheden en attracties in Bamberg, dus waarom zou je niet ook wat andere plekken ontdekken tijdens je vakantie? Wandel hier langs de rivier of geniet gewoon van de brouwerijen.
Oud paleis ligt in een deel van Oude stad van Bamberg dat geliefd is bij reizigers vanwege zijn brouwerijen. Ben je op zoek naar een overnachtingsplek met een gunstige ligging? Binnen een straal van 1,5 kilometer vind je 69 hotels en andere accommodaties.
Wat is de beste accommodatie in de omgeving van Oud paleis?
Hoeveel hotels zijn er te vinden in de buurt van Oud paleis?
Expedia heeft 69 hotels en andere accommodaties op anderhalve kilometer afstand van Oud paleis.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in de buurt van Oud paleis wil annuleren?
Natuurlijk! De meeste hotelboekingen zijn restitueerbaar, zolang je voor de annuleringsdeadline van het hotel annuleert. Dit is over het algemeen 24 tot 48 uur voor je incheckdatum. Als je een reservering hebt geboekt zonder restitutie, heb je eventueel nog de mogelijkheid om binnen 24 uur na je boeking te annuleren en een terugbetaling te ontvangen. Typ de datums in, klik op 'Zoeken' en gebruik de filter 'Volledig restitueerbaar' om de best beschikbare aanbiedingen in de buurt van Oud paleis te beoordelen.
Wat kan ik zien en ondernemen in Oud paleis?
Bestudeer de collecties van Historische Museum Bamberg, Diözesanmuseum of Sammlung Ludwig. Nieuwe residentie, Kathedraal Bamberg en Schloss Seehof behoren tot de niet te missen bezienswaardigheden in de omgeving van Oud paleis. Haal je tickets voor een liveoptreden bij Konzerthalle Bamberg of Brose Arena.