Pension KEYAKI ligt in Azumino. Bezoek culturele hoogtepunten Jansem-museum en Rokuzan-kunstmuseum. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Wasabiboerderij Daio en Michinoeki Azuminomatsukawa. Lala Matsumoto en Matsumoto Music Culture Center zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Azumino
Matsumoto (MMJ-Shinshu - Matsumoto) - 51 min. rijden
Restaurants
ハッピードリンクショップ穂高牧2号店
20 min. wandelen
穂高食房味彩館
10 min. wandelen
安曇野うどん
5 min. rijden
食美処 マルト
5 min. rijden
心花舎
15 min. wandelen
Over deze accommodatie
Pension KEYAKI
Hoogtepunten van de accommodatie
Een dakterras, een tuin en een open haard in de lobby verwelkomen je bij Pension KEYAKI. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een restaurant.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis parkeerplaatsen
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Pension KEYAKI bieden volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Een restaurant
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Dakterras
Tuin
Spa
Spadiensten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijkheid
Meer
Open haard in de lobby
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Badkamer
Handdoeken inbegrepen
Meer
Airconditioning
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Pension KEYAKI Azumino
KEYAKI Azumino
Pension KEYAKI Pension
Pension KEYAKI Azumino
Pension KEYAKI Pension Azumino
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Pension KEYAKI?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Pension KEYAKI inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Pension KEYAKI uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Pension KEYAKI?
Dit pension in Azumino ligt op 15 minuten wandelen van Kunstgalerie Sangaku en Jansem-museum. Ook Prentenboekengmuseum Morinoouchi en Kuriozan Mangan-ji-tempel liggen op 5 km afstand.