Repag Wayan Canggu Hostel bevindt zich in Batu Bolong, een wijk in Canggu, en ligt vlak bij het strand. Bezoek Waterbom Bali, een populaire bezienswaardigheid, of trek de natuur in bij Echo Beach en Seminyak Beach. Ook Eat Street en Double Six Beach zijn zeker een bezoekje waard.Beleef de wateravonturen die de regio te bieden heeft, zoals snorkelen, windsurfen en vissen. Maar ook mensen met watervrees hoeven niet stil te zitten en kunnen wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Canggu
Jl. Pantai Batu Mejan, Kuta Utara, Canggu, Bali, 80361
In de buurt
Echo Beach
3 min. wandelen - 0.3 km
Pererenan-strand
7 min. wandelen - 0.7 km
Batu Bolong Beach
9 min. wandelen - 0.8 km
Canggu Beach
12 min. wandelen - 1.0 km
La Brisa Sunday Market
1 min. wandelen - 0.2 km
Lokaal vervoer
Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 52 min. rijden
Restaurants
Desa Kitsune
12 min. wandelen
Penny Lane
10 min. wandelen
La Brisa
3 min. wandelen
Beach House
16 min. wandelen
Little Lima Specialty Coffee
9 min. wandelen
Over deze accommodatie
Repag Wayan Canggu Hostel
Hostel vlak bij Echo Beach
Repag Wayan Canggu Hostel bevindt zich dicht bij Seminyak Beach en Eat Street en biedt een buurtwinkel, een terras en een tuin. Actieve reizigers kunnen fietsen bij dit hostel.
Naast een droogkuis/wasserijservice genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, een shuttleservice van/naar de luchthaven en een kluis bij de receptie
Een 24-uurs receptie, hulp bij uitstappen/tickets en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Repag Wayan Canggu Hostel zorgen voor volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Gezinsvriendelijk
Kruidenier/supermarkt
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Kruidenier/supermarkt
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Tuin
Meer
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
8 privébadkamers
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Meer
Airconditioning
Bureau
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: IDR 300000 per voertuig (enkele reis)
Kindertarief voor de luchthavenshuttle: IDR 300000 (enkele reis)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Zijn huisdieren welkom bij Repag Wayan Canggu Hostel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Repag Wayan Canggu Hostel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Repag Wayan Canggu Hostel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Repag Wayan Canggu Hostel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van IDR 300000 per voertuig.
Waar staat Repag Wayan Canggu Hostel?
Dit hostel ligt in Batu Bolong, op enkele stappen van Echo Beach en op 5 km van Seminyak Beach. Ook Eat Street en Double Six Beach liggen op 15 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Repag Wayan Canggu Hostel
6,0
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
5,0
Netheid
2,0
Locatie
6,0
Personeel en service
5,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Signe
7 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Signe
1 nacht verbleven in december 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Dali
24 mei 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Отеля нет
Рассказывать нечего.
Отеля не существует!! Он заброшен.
Удалите его, пожалуйста, из предложений в интересах других пользователей.