Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Davis Apartment
Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij. Dit appartement heeft een wasmachine. Verder is de keuken voorzien van een koelkast, oven en kookplaat. Er zijn gemakken als een eetruimte en een koffie/theemaker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een smart-tv.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.
In dit appartement in Brindisi is wifi gratis. Elke kamer is voorzien van smart-tv.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Keuken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Entertainment
Smart-tv met kabel-/satellietzenders
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
2 huisdieren in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Gelijkaardige accommodaties
South Room Central apartment with private entrance
South Room Central apartment with private entrance
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie BR07400191000036684, IT074001C200078301
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Centro Storico Brindisi, een wijk in Brindisi. Bezoek Haven van Brindisi en Tenute Rubino als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Riserva Naturale Statale Torre Guaceto en Torre Guaceto. Bekijk onze reisgids voor Brindisi
Brindisi (BQD-Station Brindisi) - 15 min. wandelen
Brindisi (BDS-Papola Casale) - 10 min. rijden
Restaurants
Manhattan
5 min. wandelen
Fao 37
2 min. wandelen
Ottavio Wine Bar
2 min. wandelen
American Bar
2 min. wandelen
Caffe Olympia
2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Davis Apartment?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 2 in totaal).
Hoe laat kan ik bij Davis Apartment inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Davis Apartment uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Davis Apartment?
Dit appartement ligt in Centro Storico Brindisi, op 5 minuten wandelen van Piazza della Vittoria en Haven van Brindisi. Teatro Verdi en Palazzo Granafei Nervegna liggen op enkele stappen afstand. Brindisi (BQD-Station Brindisi) ligt op 15 minuten wandelen en naar Station Brindisi is het 15 minuten wandelen.