Barsotti Hotel bevindt zich in Centro Storico Brindisi, een wijk in Brindisi, en ligt vlak bij een treinstation. Bezoek Haven van Brindisi en Tenute Rubino als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Riserva Naturale Statale Torre Guaceto en Torre Guaceto. Bekijk onze reisgids voor Brindisi
Via Cavour 1, Brindisi, BR, 72100
In de buurt
Haven van Brindisi
5 min. wandelen - 0.5 km
Regina Margherita-boulevard
7 min. wandelen - 0.6 km
Kerk van San Giovanni al Sepolcro
7 min. wandelen - 0.6 km
Kathedraal van Brindisi
8 min. wandelen - 0.7 km
Museo Archeologico Provinciale Francesco Ribezzo
8 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
Brindisi (BQD-Station Brindisi) - 14 min. wandelen
Brindisi (BDS-Papola Casale) - 15 min. rijden
Restaurants
Enjoy Cafe
2 min. wandelen
Bar Continental
3 min. wandelen
Caffe Italia
3 min. wandelen
Rendez-Vous Cafè Bistrot
2 min. wandelen
Spilusi
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Barsotti Hotel
Hotel vlak bij Haven van Brindisi
Een gratis continentaal ontbijt, een droogkuis/wasserijservice en een bar verwelkomen je bij Barsotti Hotel. Gratis wifi in de kamer en een restaurant zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Parkeerplaatsen ter plaatse, een oplaadpunt voor elektrische auto's en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, een feestzaal en rookvrije accommodatie
Bagageopslagruimte, een lift en een vergaderruimte
Kamervoorzieningen
De 60 kamers zijn inclusief leuke voordelen zoals airconditioning en badjassen, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Parkeren ter plaatse alleen op verzoek
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 20 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Geen schoonmaakservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
1 gebouw
6 etages
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Badjassen
Douche
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Geluiddichte kamers
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 december betaal je EUR 2.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren: EUR 20 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Barsotti Hotel?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Barsotti Hotel?
Vandaag, 16 jun. 2026, kost een verblijf bij Barsotti Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 30 jun. 2026 min. € 106, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 20 per dag.
Hoe laat kan ik bij Barsotti Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Barsotti Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Barsotti Hotel?
Dit hotel ligt in Centro Storico Brindisi, op 10 minuten wandelen van Chiesa di San Sebastiano en Haven van Brindisi. Ook Piazza della Vittoria en Bastione San Giacomo liggen op 10 minuten wandelen. Brindisi (BQD-Station Brindisi) ligt op 14 minuten wandelen en naar Station Brindisi is het 14 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Barsotti Hotel
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,2
Locatie
8,8
Personeel en service
7,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 54 van 158 beoordelingen
10 - Uitstekend
54
Gastenscore: 8 - Goed. 70 van 158 beoordelingen
8 - Goed
70
Gastenscore: 6 - Redelijk. 27 van 158 beoordelingen
6 - Redelijk
27
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 158 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 158 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
15 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Goed hotel in het centrum van Brindisi
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kirsty
6 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, lovely helpful staff …
Kirsty
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rajwant
21 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay, very convenient location, and excellent breakfast!
Rajwant
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
nancy
12 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bien situé très bon déjeuner
nancy
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Piotr
23 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good
Piotr
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Anne-sophie
19 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bon rapport qualité prix
Anne-sophie
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
thierry
12 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Service de voiture très pratique. Personnels très sympathique.
thierry
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
John
6 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice, peaceful stay for a few days.
John
5 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Marco
3 okt 2025
Great location
Marco
9 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Eric
10 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Prisvärt boende nära stationen
Eric
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
KAREN
12 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was amazing breakfast was delicious great location. Would stay again.
KAREN
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Millie
15 mei 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast very poor, NO A/C terrible !! Building super old.. Do not recommend !
Millie
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Eric
25 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mycket prisvärt, och bra personal
Eric
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Asha
7 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location was great an
Asha
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
SERGIO
23 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tres noches en Brindisi
Todo muy limpio y cómodo, muy buena ubicación, todo el equipo muy amable
SERGIO
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Luca
2 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stanza era molto calda e confortevole, frigorifero molto grande, peccato per la TV un po' piccola. Il personale molto cortese e educato.
Colazione buona e abbondante.
Ottima posizione praticamente in pieno centro a Brindisi.
Luca
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Karl Joakim
26 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
All personnel in the reception were fantastic. The rooms are very clean if a bit dated but for this price and location one can’t really ask for more.
Karl Joakim
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Clive
6 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service
In Transit Overnight
Great location in the Old Town, good value for money, basic, but as a one night stay all you need
Clive
1 nacht verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alejandra
11 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Frühstück könnte besser sein, aber vor allem wo anders serviert.
Alejandra
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Yuliya
9 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service
It was nice!)))
Yuliya
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Pasquale
5 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Soggiorno molto piacevole, da sottolineare la pulizia della camera e di tutto l'hotel così come la gentilezza di tutto il personale. Ottima posizione tra la stazione e il centro/porto di Brindisi, raggiungibili in pochi minuti a piedi.
Pasquale
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lucia
18 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Buena estancia!!
El hotel es pequeño y el personal es muy amable y atento. El desayuno es normal y suficiente para iniciar el día. El hotel está muy bien ubicado, muy cerca de la estación de tren y la calle principal.
Lucia
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Gemma
12 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Personale gentilissimo e posizione dell'hotel molto comoda, in centro e vicino alla stazione centrale dei treni.
Materasso non troppo comodo.
Colazione molto scarsa ma compensata dalla presenza del latte senza lattosio.
Gemma
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Rachel
16 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Simple but clean hotel, within walking distance of train station and main Centre. Recommend for overnight transit.
Rachel
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Scott and Debbie
7 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very short walk from train station. Staff were very accommodating and friendly. Cappuccino and fresh breakfast gave us a great start to the day!