Gehele woning
Villa Dimitra The New Eco Chic Destination
Deze villa bevindt zich aan het strand en biedt onder andere een privézwembad en een keuken
Fotogalerie voor Villa Dimitra The New Eco Chic Destination





Beoordelingen
10 op 10 – 
Uitzonderlijk
Gehele woning
6 slaapkamers7 badkamersMax. aantal: 12
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Canes Villa Heated Pool
Canes Villa Heated Pool
- Uitzicht op zee
 - Zwembad
 - Keuken
 - Wasmachine
 
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend. 
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd. 
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten 
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Birthday parties or anniversaries 
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas. 
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie. 
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren. 
Registratienummer van de accommodatie 1180651
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van USD 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie. 
Accommodatie ook bekend onder de naam
Elounda Island View Villas Villa Dimitra
Villa Dimitra  The New Eco Chic Destination Villa
Villa Dimitra  The New Eco Chic Destination Agios Nikolaos
Villa Dimitra  The New Eco Chic Destination Villa Agios Nikolaos
Over deze buurt

Agios Nikolaos, Agios Nikolaos








