d'primahotel Seminyak bevindt zich in Laksmana, een wijk in in Keroboken Kelod, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij het strand. Eat Street en Seminyak-plein zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Seminyak Beach en Legian Beach. Overweeg Atlas Beach Fest voor een avondje uit of Waterbom Bali als je met het hele gezin op reis bent. Waterskiën, parasailing en windsurfen, het kan allemaal. Maak je borst dus maar nat! Bekijk onze reisgids voor Keroboken Kelod
Jl. Kayu Jati No 16, Keroboken Kelod, Bali, 80361
In de buurt
Eat Street
1 min. wandelen - 0.0 km
Seminyak Village
3 min. wandelen - 0.3 km
Seminyak-plein
6 min. wandelen - 0.5 km
Seminyak Beach
6 min. wandelen - 0.5 km
De Vlooienmarkt
9 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 35 min. rijden
Restaurants
Motel Mexicola
1 min. wandelen
Shrimpis
6 min. wandelen
L'Osteria Pizza e Cucina Petitenget
3 min. wandelen
Zia Tina
4 min. wandelen
Neon Palms
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
d'primahotel Seminyak
Hotel met een chique stijl en een gezinsvriendelijk beleid in het stadscentrum
d'primahotel Seminyak bevindt zich op loopafstand van Seminyak-plein en Seminyak Beach en biedt een terras, een tuin en een droogkuis/wasserijservice. Geniet van 5 bubbelbaden om tot rust te komen. Het plaatselijke restaurant Walea Restaurant serveert ontbijt, brunch, lunch en diner. Je kunt er genieten van uitzicht op het zwembad. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een bar.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), een babysitter/kinderoppas (toeslag) en conciërgeservice
Hulp bij uitstappen/tickets, een kluis bij de receptie en een bagageopslagruimte
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 70 kamers zijn inclusief leuke bijkomstigheden zoals airconditioning en badjassen, naast faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Gratis toiletartikelen en haardrogers
Lcd-televisies met premium tv-zenders
(kleer)kasten, koelkasten en koffiezetapparaten/waterkokers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 10.00 uur: IDR 181.500 voor volwassenen en IDR 90.750 voor kinderen
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Walea Restaurant
Dingen om te doen
5 bubbelbaden
Buitenzwembad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Kinderopvang (toeslag)
Koelkast op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Computerstation
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep naast het toilet
Lift
Meer
1 gebouw
5 etages
Art-decoarchitectuur
Gebouwd in 2011
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Matras van memory foam
Badkamer
Badjassen
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Entertainment
Lcd-tv met premium kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Gratis mineraalwater
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluis
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 17
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Toeslag voor laat uitchecken: IDR 500000
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 11 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan IDR 350000.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer IDR 181500 voor volwassenen en IDR 90750 voor kinderen
Toeslag voor laat uitchecken: IDR 500000
Toeslag voor extra bed: IDR 350000.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 8120002982957
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Kinderen jonger dan 18 jaar worden niet tot het zwembad toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Veelgestelde vragen
Beschikt d'primahotel Seminyak over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij d'primahotel Seminyak?
Vandaag, 9 sep. 2026, kost een verblijf bij d'primahotel Seminyak van één nacht voor twee volwassenen op 10 sep. 2026 min. € 29, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij d'primahotel Seminyak?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij d'primahotel Seminyak inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij d'primahotel Seminyak uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Voor een bedrag van IDR 500000 kun je laat uitchecken.
Waar staat d'primahotel Seminyak?
Dit gezinsvriendelijke hotel in Keroboken Kelod ligt in de uitgaansbuurt, op 10 minuten wandelen van Eat Street, Seminyak Beach en Seminyak-plein. Ook Legian Beach en Strand van Kuta liggen op 5 km afstand.