Casa Nika Suites Seminyak ligt in Sunset Road, een wijk in Seminyak. Eat Street en Seminyak-plein zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Seminyak Beach en Legian Beach. Waterbom Bali en Nuanu Creatieve Stad zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Seminyak
Casa Nika Suites Seminyak biedt onder andere een terras en een droogkuis/wasserijservice. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een continentaal ontbijt (toeslag)
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Casa Nika Suites Seminyak hebben leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met badkuipen of douches en haardrogers
Balkons of terrassen, gemeenschappelijke keukens en minikoelkasten
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 06.00 uur tot 10.00 uur: IDR 120.000 per persoon
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Microgolfoven op de kamer
Minikoelkast
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Eten en drinken
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Minikoelkast
Toegang tot gemeenschappelijke keuken
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Vliegenramen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 14.00 uur tot 23.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen tot 5 jaar krijgen gratis ontbijt
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer IDR 120000 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Beschikt Casa Nika Suites Seminyak over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Casa Nika Suites Seminyak?
Vandaag, 15 mrt. 2026, kost een verblijf bij Casa Nika Suites Seminyak van één nacht voor twee volwassenen op 16 mrt. 2026 min. € 23, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Casa Nika Suites Seminyak?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Casa Nika Suites Seminyak inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Nika Suites Seminyak uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa Nika Suites Seminyak?
Dit pension ligt in Sunset Road, op 1,4 km van Sunset Star en op 5 km afstand van Seminyak Beach en Legian Beach. Ook Strand van Kuta en Seminyak-plein liggen op 5 km afstand.