Nakabashi Brug
Bezoek Nakabashi Brug
Tours & daguitstapjes
Alle 67 activiteiten bekijken
Vanuit Nagoya: Dagtocht Gujo, Hida Takayama en Shirakawa-go
Privé- & gepersonaliseerde tours
Alle 26 activiteiten bekijken
Aanpasbare Takayama privéwandeltocht
Eten, drinken & uitgaan
Alle 9 activiteiten bekijken
Ninja-ervaring in Takayama - Speciale Cursus
Cursussen & workshops
Alle 5 activiteiten bekijken
Ninja-ervaring in Takayama - Basiscursus
Populaire plekken om te bezoeken

Takayama Jinya
Dit interessante museum, ondergebracht in een traditioneel regeringscomplex uit de Edoperiode, vertelt het verhaal van Takayama binnen het Tokugawa-shogunaat.

Ochtendmarkt van Miyagawa
Ervaar het authentieke leven in Takayama op deze drukke ochtendmarkt, waar traditioneel geklede boeren verse producten en lokale handelswaar aan de man proberen te brengen.

Takayama Showa Kan
Tijdens je vakantie in Takayama kun je de tentoonstellingen in Takayama Showa Kan, een museum met een opvallend verleden, bewonderen. Maak zeker tijd om een uitstapje te maken naar de tempels of de monumenten in deze wandelvriendelijke omgeving.

Shiroyama-park
Kun jij ook zo genieten van de buitenlucht? Tijdens je verblijf in Takayama kun je je hart ophalen in de mooie natuur van Shiroyama-park. Ontdek de warmwaterbronnen in deze wandelvriendelijke omgeving.

Ochtendmarkten
Op vakantie in Takayama kun je op zoek naar de mooiste souvenirs in Ochtendmarkten. Ervaar de festivals en de musea in dit wandelvriendelijke gebied.

Higashiyama Wandelroute
Maak tijdens je vakantie in Takayama zeker tijd voor een bezoek aan Higashiyama Wandelroute. Ontdek de warmwaterbronnen in deze knusse omgeving.
Beste hotelaanbiedingen in Nakabashi Brug
Controleer de beschikbaarheid van hotels in de buurt van Nakabashi Brug

Wat Hotel& Spa Hida Takayama

Residence Hotel Takayama Station

TOKYU STAY Hida-Takayama Musubi no Yu

Oyado Koto No Yume

Hida Takayama Onsen Takayama Green Hotel (KEIO GROUP HOTELS)

KOKO HOTEL Hidatakayama

HOTEL AMANEK HidaTakayama

hotel around TAKAYAMA, an Ascend Collection Hotel

![Vertrekkend vanuit Takayama [reguliere sightseeingbus] Werelderfgoedlocatie...](https://mediaim.expedia.com/localexpert/46197483/913c7c89-def4-45b6-abde-d80dc081cc23.jpg?impolicy=resizecrop&rw=500&rh=280)
















![[VANAF TAKAYAMA] Privé Takayama & Shirakawa-go](https://mediaim.expedia.com/localexpert/48015991/72d9c73e-8a85-4554-aeef-cd4a4807563b.jpg?impolicy=resizecrop&rw=500&rh=280)









