Museu de História Natural

Een groot vissenverblijf in een museum.
Een museumexpositie met diverse dierfossielen en een groot mammoetskelet.
Een grote krab met stekelige poten en een ruwe schaal.
Een straat met keien, omzoomd door historische gebouwen, een vlag en een lantaarn.
Een haai op een standaard.


Bekijk in het oudste museum van Madeira een collectie van meer dan 40.000 voorwerpen die zijn gewijd aan de flora en fauna die op de archipel voorkomen.

Het Museu de História Natural do Funchal bezit een grote collectie inheemse zoogdieren, vissen, vogels en insecten die op Madeira leven. Het museum is een populaire bezienswaardigheid voor het hele gezin en bevat opgezette dieren en een aquarium vol levende vissen. Als het weer een keertje tegenzit, kun je je prima vermaken in dit compacte en historische museum.

Het museum is gevestigd in de achttiende-eeuwse residentie van de graaf van Carvalhal. Dit gebouw in barokstijl is een van de belangrijkste voorbeelden van achttiende-eeuwse architectuur op Madeira. De residentie werd aan het begin van de jaren 30 van de twintigste eeuw als museum ingericht door de natuurwetenschapper Adolfo César de Noronha. Zijn doel was om de grote diversiteit van inheemse soorten op Madeira te documenteren en mensen bewust te maken van het belang van milieubescherming.

Het aquarium bevindt zich op de begane grond. Het bevat een uitgebreide selectie van de meest voorkomende soorten zeewier, koraal en vis uit de wateren voor de kust van Madeira.

Bekijk ook de zeefossielen uit Porto Santo, waaronder enkele bijzondere stukken gefossiliseerde koraal. Tevens worden er stukken vulkanische rots tentoongesteld en andere interessante stenen en mineralen die rond de archipel zijn verzameld.

Op de eerste verdieping van het museum bevindt zich de collectie opgezette vissen, vogels en andere wilde dieren uit de regio. De meeste informatieborden zijn in het Portugees. Desalniettemin zijn de kleurrijke en zeldzame soorten ook visueel indrukwekkend. Je ziet er van alles, waaronder karetschildpadden, moeralen, zeeleeuwen en kogelvissen. Ook zijn er indrukwekkende opgezette haaien te zien.

Het Museu de História Natural do Funchal bevindt zich naast de São Pedro-kerk in de Rua da Mouraria. Het museum is van dinsdag tot en met zondag geopend. Op standaardfeestdagen is het museum gesloten. Het museum is met de bus te bereiken, maar je kunt er ook naartoe lopen vanuit het centrum van Funchal.

Activiteiten

Plan een reis om Museu de História Natural te zien

De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.
Pestana Grand Premium Ocean Resort
Villa in Porto da Cruz With Ocean Views
Holiday Home in Porto da Cruz With Garden

Tours & daguitstapjes

Alle 413 activiteiten bekijken

Privé- & gepersonaliseerde tours

Alle 138 activiteiten bekijken

Wilde dieren & natuur

Alle 96 activiteiten bekijken

Cursussen & workshops

Alle 13 activiteiten bekijken

Feestdagen- & seizoenstours

Alle 9 activiteiten bekijken

Verblijf in de buurt van populaire bezienswaardigheden in Museu de História Natural


Beste hotelaanbiedingen in Museu de História Natural

Savoy Palace - The Leading Hotels of the World - Savoy Signature

Savoy Palace - The Leading Hotels of the World - Savoy Signature

5 out of 5
Avenida do Infante, 25 Funchal
Savoy Palace - The Leading Hotels of the World - Savoy Signature
The Editory Garden Carmo Funchal

The Editory Garden Carmo Funchal

3 out of 5
Travessa do Rego, 10 Funchal
The Editory Garden Carmo Funchal
Sea and Sun 4 You - Choupana Studio

Sea and Sun 4 You - Choupana Studio

5 out of 5
R. do Clube da Choupana 30A Funchal Madeira
Sea and Sun 4 You - Choupana Studio
Barcelo Funchal Oldtown

Barcelo Funchal Oldtown

5 out of 5
Rua Da Alfandega 9 Funchal Maadeira
Barcelo Funchal Oldtown
NEXT - Savoy Signature

NEXT - Savoy Signature

4 out of 5
Rua Carvalho Araújo 8 Funchal Madeira
NEXT - Savoy Signature
Quinta Mãe dos Homens

Quinta Mãe dos Homens

3 out of 5
39 Rua Mãe dos Homens Funchal
Quinta Mãe dos Homens
Casa da Pinheira II - By Wehost

Casa da Pinheira II - By Wehost

Funchal Madeira
Casa da Pinheira II - By Wehost
The Vine

The Vine

5 out of 5
Rua Dos Aranhas Funchal
The Vine
Reid's Palace, A Belmond Hotel, Madeira

Reid's Palace, A Belmond Hotel, Madeira

5 out of 5
Estrada Monumental 139 Funchal
Reid's Palace, A Belmond Hotel, Madeira
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.

Ontdek de wereld met Expedia