Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Rama Garden Hotel bevindt zich in Noord-Legian, een wijk in in Legian, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij het strand. Eat Street en Winkelcentrum Beachwalk zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Legian Beach en Strand van Kuta. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Finns Tennis of kies voor een avondje uit bij Atlas Beach Fest. Bekijk onze reisgids voor Legian
Rama Garden Hotel bevindt zich niet ver van Strand van Kuta en Double Six Beach en biedt een buurtwinkel, een terras en shoppen ter plaatse. Geniet van een ayurvedische behandeling, een body scrub of een massage bij Ambiente Spa, het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant met internationale gerechten, Rama Garden Restaurant, serveert ontbijt, lunch en diner. Je kunt er genieten van een happy hour. Naast een tuin en een droogkuis/wasserijservice, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, geldautomaat/bankservice en een 24-uurs receptie
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Rama Garden Hotel bieden leuke voordelen zoals airconditioning en badjassen, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met regendouches en bidets
Ledtelevisies van 42 inch met satellietzenders en een dvd-speler
Gratis kinderbedden, waterkokers en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.30 uur: IDR 105.000 per persoon
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Rama Garden Restaurant
Dingen om te doen
Bubbelbad
Buitenzwembad
Kinderzwembad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Volledig uitgeruste spa
Winkelen
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Buitenzwembad
Dvd-speler
Kinderzwembad
Kruidenier/supermarkt
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Geldautomaat
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Kruidenier/supermarkt
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Aromatherapie
Ayurvedische behandelingen
Body scrubs
Body wraps
Bubbelbad
Gezichtsbehandelingen
Manicures/pedicures
Massage
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
2 etages
4 gebouwen
Gebouwd in 1982
Roken is niet toegelaten
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Badjassen
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Dvd-speler
Led-tv van 42 inch met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Kluis
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 16
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 11 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan IDR 400000.0 per nacht.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer IDR 105000 per persoon
Toeslag voor extra bed: IDR 400000.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Bij overnachtingen op 31 december is het tarief voor het traditionele Oudejaarsavond-galadiner inbegrepen bij de weergegeven totaalprijs.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Veelgestelde vragen
Beschikt Rama Garden Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Rama Garden Hotel?
Vandaag, 5 jul. 2026, kost een verblijf bij Rama Garden Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 10 jul. 2026 min. € 75, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Rama Garden Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Rama Garden Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Rama Garden Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Rama Garden Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Rama Garden Hotel?
Dit wellness resort ligt in Noord-Legian, op 5 minuten wandelen van Garlic Lane en Legian Beach. Ook Strand van Kuta en Double Six Beach liggen op een kwartiertje wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Rama Garden Hotel
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,6
Locatie
9,2
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 194 van 335 beoordelingen
10 - Uitstekend
194
Gastenscore: 8 - Goed. 114 van 335 beoordelingen
8 - Goed
114
Gastenscore: 6 - Redelijk. 21 van 335 beoordelingen
6 - Redelijk
21
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 335 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 335 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gemma
4 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was very clean and staff always available in the morning to request a clean.
Staff were very helpful and always working away.
Gemma
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Marlene
17 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice little hotel with everything you need in the heart of everything, would recommend
Marlene
7 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Annette
1 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Food is amazing, fantastic hotel
Annette
6 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Roma
8 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great buffet and great coffees. Service staff is excellent.
Roma
5 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Sharon
29 mei 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was ok beds were very comfortable hot showers. Pool area very poor covers on sunbeds were grey and had holes in them pool towels were disgusting were stained and had a smell to them breakfast was very poor limited choice same everyday . This hotel is convenient location but needs a lot of work
Sharon
9 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Susan
14 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
Clean good location , friendly staff
Susan
4 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Dean
23 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is our third stay at Rama Garden and it never disappoints. A great location with great staff and facilities. We stay through NYEPI day as well which was a great experience. I highly recommend the Rama Garden if you want a smaller hotel with a family feel.
Dean
5 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Carmen
8 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was outstanding! Staff, location, safe, breakfast, cleanliness, customer service is amazing! Highly recommend this hotel.
Carmen
4 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Graeme
23 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
As always enjoyed my stay friendly staff rooms are great perfect location 😀
Graeme
7 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Deborah
14 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was good just what we needed for a weeks stay, pool area was lovely
Deborah
7 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tania
19 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
I love staying there
Tania
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Graeme
6 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff were great as usual,the hotel is in a perfect spot close to everything
Graeme
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Anthony
19 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gret value, excellent staff, great location.
Anthony
5 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Graeme
30 mei 2025
Location was great rooms were very clean staff was fantastic had a perfect stay
Graeme
7 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Karen
26 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is the third time we have stayed here and have loved each time, such friendly staff
Karen
5 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Frank
27 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good property good location enjoyed our stay
Frank
18 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Garry
29 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Legian short stay
Very good location, very close to the beach & bars
Garry
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
George
24 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This property is very nice to stay at, a few minor issues, but overall very nice 👍
George
14 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rachel
8 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent everything… staff, location, food, pool, room service… they have thought of everything. Highly recommend great place to stay and eat
Rachel
13 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Garry
6 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was excellent great room , big comfy bed , big bathroom, very friendly staff and the food was great 👍 would definitely recommend
Garry
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
philip
29 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very good property
Amazing clean and comfortable wonderful staff close to the beach and many restaurants
philip
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Steffan
13 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely staff and a convenient location. Restaurant on site was also good. Rooms are older but clean and reasonable for the price
Steffan
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
sandra
6 jan 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Small well run hotel with excellent staff .loved our stay here
sandra
Geverifieerd
8/10 – Goed
Leslie
2 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was clean and bed very comfortable. Staff very helpful and always cleaning around the pool. Quite good value for money and good location
Leslie
5 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Graham Kenneth
15 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I celebrated my birthday whilst staying at the hotel, the staff made it extra special with a beautiful decoration in the room and sang happy birthday to me. So friendly Highly recommend this hotel.