Gehele woning

Kyoyato Hiyori

3.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Kyoyato Hiyori

Voorkant van accommodatie
Huis (Private Vacation) | Gratis wifi
Tuin
Huis (Private Vacation) | Gratis wifi
Huis (Private Vacation) | Gratis wifi

Beoordelingen

8,4 op 10 –
Zeer goed

Gehele woning

Max. aantal: 7

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Schoonmaakservice

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Kyoyato Hiyori

Dit rookvrije vakantiehuis beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit vakantiehuis heeft een wasmachine. Verder is de kitchenette voorzien van een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Gratis wifi, een flatscreentelevisie en een aparte badkuip en douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van pantoffels en een haardroger. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een aparte badkuip en douche, een toilet met elektronische bidet, gratis toiletartikelen en tandenborstels en tandpasta.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Kitchenette

  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Badkamer

  • Aparte badkuip en douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Pantoffels
  • Privébadkamer
  • Tandenborstel en tandpasta
  • Toilet met elektronisch bidet

Entertainment

  • Flatscreen-tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Dagelijkse huishoudservice

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Accommodatie ook bekend onder de naam

Kyoyato Hiyori House Kyoto
Kyoyato Hiyori House
Kyoyato Hiyori Kyoto
Kyoyato Hiyori Kyoto
Kyoyato Hiyori Private vacation home
Kyoyato Hiyori Private vacation home Kyoto

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Centraal Kyoto, een wijk in Kyoto. Nijō-kasteel en Kyoto Imperial Palace zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Shijo-straat en Kawaramachi-straat. Kyoto Gyoen Nationaal Park en Funaoka-thermaalbad zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Kyoto
Meer vakantiehuizen in Kyoto
Kaart
41-5, Jyuraku Mawarinakamachi, Nakagyo-ku, Kyoto, Kyoto, 604-8403

In de buurt

  • Nijo Castle toont historische architectuur, een klein stadje of dorpje en een tuin
    Nijō-kasteel
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Sanjo-straat
    Sanjo-straat
    13 min. wandelen - 1.2 km
  • Kyoto inclusief een tempel of gebedshuis en historische architectuur
    Kitano Tenman-gū
    17 min. wandelen - 1.4 km
  • Springtime in Kyoto's Gion district. #asia #japan #kyoto #gion #sakura #streetphotography #travel
    Shijo-straat
    4 min. rijden - 1.7 km
  • Kyoto Imperial Palace
    Kyoto Imperial Palace
    8 min. rijden - 2.6 km

Lokaal vervoer

  • Metrostation Nijo - 9 min. wandelen
  • Metrostation Emmachi - 13 min. wandelen
  • Osaka (ITM-Itami) - 64 min. rijden

Restaurants

  • New Delhi
    2 min. wandelen
  • curry & bar 240
    4 min. wandelen
  • 祥和軒
    4 min. wandelen
  • 京都千丸麺屋しゃかりき
    2 min. wandelen
  • 麺屋一麺専心
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Kyoyato Hiyori?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Kyoyato Hiyori inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Kyoyato Hiyori uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Kyoyato Hiyori?

Dit vakantiehuis ligt in Centraal Kyoto, op 15 minuten wandelen van Sanjo-straat en Nijō-kasteel. Ook Kawaramachi-straat en Markt van Nishiki liggen op 5 km afstand. Metrostation Emmachi ligt op 13 minuten wandelen en naar Station Nijojo-mae is het 18 minuten wandelen.

Beoordelingen over Kyoyato Hiyori

Beoordelingen

8,4

Zeer goed