Tandjung Sari

4.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Restaurant
  • Zwembad
  • Spa
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 224
inclusief belastingen en toeslagen
3 aug - 4 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Bungalow

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(19 beoordelingen)
  • Uitzicht op de tuin
  • 45 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Standaard kamer

9,0 van 10
Fantastisch
(4 beoordelingen)
  • 50 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Bungalow, aan het strand

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(5 beoordelingen)
  • 55 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Familie bungalow

  • 135 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 5
  • 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Executive bungalow, aan tuin

9,0 van 10
Fantastisch
(4 beoordelingen)
  • Uitzicht op de tuin
  • 77 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 3
  • 1 eenpersoons zetelbed en 1 kingsize bed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Tandjung Sari bevindt zich in Sanur, een wijk in in Denpasar, en ligt in een winkelbuurt en aan het strand. Bajra Sandhi-monument en Paleis van Ubud zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Sukawati-markt en Markt voor Traditionele Kunst van Ubud. Ook Sanur Beach en Le Mayeur-museum zijn zeker een bezoekje waard.Kies voor waterpret zoals duiken of snorkelen of beleef avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Denpasar
Meer resorts in Denpasar
Kaart
Jl. Danau Tamblingan No. 41, Denpasar, Bali, 80228

In de buurt

  • Een kleurrijke boot met tekst erop, een zandstrand en een helderblauwe lucht.
    Sanur Beach
    7 min. wandelen - 0.7 km
  • Luchtbeeld van een kustgebied met een strand, helderblauw water en een stad aan de horizon.
    Sindhu-strand
    7 min. wandelen - 0.7 km
  • Nogo - Bali Ikat Centrum
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Avondmarkt Sanur
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Hardy's Supermarkt
    12 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 31 min. rijden

Restaurants

  • Lilla Warung
    4 min. wandelen
  • Griya Beach Corner
    7 min. wandelen
  • Starbucks
    2 min. wandelen
  • Tandjung Sari Beach Restaurant
    6 min. wandelen
  • Farmors Coffee
    2 min. wandelen

Over deze accommodatie

Tandjung Sari

  • Resort met een chique stijl en een gezinsvriendelijk beleid vlak bij Sanur Beach
  • Tandjung Sari bevindt zich dicht bij Le Mayeur-museum en Bajra Sandhi-monument en biedt een strandbar, een terras en designerwinkels ter plaatse. Dit resort is fantastisch om van de zon te genieten met een ligging aan het strand, dineren aan zee en gratis strandcabana's. Verwen jezelf met een massage bij Jamu Traditional Spa, het wellnesscentrum ter plaatse. Vergeet niet te genieten van het uitzicht op de zee bij het restaurant ter plaatse. Geniet van de yogalessen in het fitnesscentrum. De accommodatie biedt ook een tuin, een bibliotheek en een droogkuis/wasserijservice. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een bar en een 24-uurs businesscentrum.
  • Andere voordelen van dit resort zijn:
    • Een buitenzwembad met ligstoelen
    • Gratis parkeerplaatsen en valetparkeerservice
    • Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een 24-uurs receptie en massage- en behandelingsruimtes
    • Parasols, een kluis bij de receptie en gratis kranten
    • Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Tandjung Sari hebben voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
    • Diepe ligbaden, gratis toiletartikelen en haardrogers
    • Lcd-televisies van 36 inch met kabelzenders
    • Kinderstoelen, waterkokers en dagelijkse schoonmaak

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
  • Gratis beveiligd zelf parkeren ter plaatse
  • Gratis beveiligd valetparkeren ter plaatse
  • Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse (valet- en zelf parkeren)

Eten en drinken

  • Een bar/lounge
  • Een restaurant
  • Een strandbar
  • Met zijn tweeën/besloten dineren
  • Snackbar/delicatessenwinkel

Dingen om te doen

  • Bibliotheek
  • Buitenzwembad
  • Designerwinkels
  • Sportschool
  • Volledig uitgeruste spa
  • Yogalessen

Gezinsvriendelijk

  • Buitenzwembad
  • Extra bed (toeslag)
  • Kinderstoel
  • Snackbar/delicatessenwinkel
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Gratis kranten in de lobby
  • Kluisje bij het onthaal
  • Reisgidsen
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Droogkuis-/wasserijservice
  • Hulp met excursies en tickets
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Turndownservice

Zakelijke diensten

  • 24-uurs businesscentrum

Buiten

  • Aan het strand
  • Aan het vlonderpad/de promenade
  • Gratis strandcabana's
  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Strandparasols
  • Strandstoelen
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinmeubels

Volledig uitgeruste spa

  • Massage
  • Spabehandelingsruimtes

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle

Meer

  • 2 etages
  • Aparte rookruimtes
  • Gebouwd in 1962

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Extra bed (toeslag)

Badkamer

  • Aparte badkuip en douche
  • Diep bad
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Lcd-tv van 36 inch met kabelzenders

Eten en drinken

  • Beperkte roomservice
  • Champagneservice
  • Elektrische waterkoker
  • Minibar

Meer

  • Airconditioning
  • Elektrische adapters
  • Kluis
  • Telefoon
  • Vliegenramen

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 17

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 48 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Renovaties en sluitingen

Van 2 juni 2026 tot 18 juli 2026 voert accommodatie renovatiewerken uit (einddatum kan wijzigen). Dit heeft betrekking op de volgende ruimtes:
  • De eetgelegenheden

Tijdens de renovatie zullen er buiten het terrein alternatieve faciliteiten beschikbaar zijn.

In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Renovatiewerken worden alleen tijdens kantooruren uitgevoerd. Alles wordt in het werk gesteld om geluidsoverlast en hinder tot een minimum te beperken.

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 5 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan IDR 500000 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: IDR 390000 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
  • Toeslag voor extra bed: IDR 500000 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 55110, 1205000601866
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Je hebt een auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.

Veelgestelde vragen

Beschikt Tandjung Sari over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Tandjung Sari?

Vandaag, 2 aug. 2026, kost een verblijf bij Tandjung Sari van één nacht voor twee volwassenen op 3 aug. 2026 min. € 224, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Tandjung Sari?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en valetparkeerservice.

Hoe laat kan ik bij Tandjung Sari inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Tandjung Sari uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Biedt Tandjung Sari een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van IDR 390000 per voertuig.

Waar staat Tandjung Sari?

Dit resort in Sanur ligt aan het strand, in het stadscentrum en op 2 km afstand van Sanur Beach en Le Mayeur-museum. Ook Bajra Sandhi-monument en Sukawati-markt liggen op 15 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Tandjung Sari

9,8

Uitzonderlijk

9,8

Netheid

9,0

Locatie

9,8

Personeel en service

9,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 269 van 304 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 27 van 304 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 7 van 304 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 304 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 304 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Aaron

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The friendliest staff ever! Quaint, historic and beautifully situated on the beach.
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Bee

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sophisticated property. Delicious food, the best fresh baked croissants! excellent water pressure in the showers! All details were well considered. Loved reading the book in the hotel about its history and architecture. Would definitely recommend.
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Keiko

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
有名なのでとても期待していましたが、それを裏切られることなく非常に高いレベルのホスピタリティを感じました。でもスタッフは堅苦しくなくとてもフレンドリー。皆さん笑顔が印象的でした。部屋は手入れが行き届いていてとても清潔感があり不快に思うことは何もありませんでした。ウェルカムドリンクから桁外れの美味しさで、朝食だけでもこちらで頂く価値があります。とても穏やかな空気感が流れています。
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

catrin

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
First time staying at this small boutique hotel. They made us feel like part of the familly immediately. The service was impecable and the all you can eat breakfast superb. The location right on the beach ticked all our boxes.
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Ikumi

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
食事は丁寧で美味しく、スタッフも親切で素晴らしかったです。 へ
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

MINORU

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
十分な広さと設備、調度品に満足です。
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

HADA

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
客室は清潔でスタッフの笑顔も素晴らしかった!
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Wan

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amazing staff. Lovely bungalow. Great sea view and excellent food at the hotel restaurant. Highly recommend :)
6 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

SHOICHI

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
とても清潔で気持ちいい接客、程よい宿泊客数 素晴らしかったです
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Hidemi

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
部屋もすばらしく、スタッフも心配りのできる方々です。 また滞在したいです。
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

David

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Awesome place and best value ever!
4 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

ISHIGAMI

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
特別にサービスでチェックインしてからはとてもスペシャルに過ごしました。ありがとうございます!ビーチの目の前で遊歩道を行けばレストランもたくさんで快適だった。
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Shunichi

バリの
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Steve

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This place prides itself on its staff and the old-style ambience. It really does so well at both! If you want 5-star with a difference to the normal hotels, this is the one for you. We stayed in one of the older cottages and it was great!! We’d definitely recommend it for a relaxing place to stay. The only downside, if it’s your thing, is that the pool isn’t the biggest and has no room for sun loungers round it. And no TVs, though apparently they would bring one in for you if you asked.
7 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Shiho

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
次の滞在もここに泊まりたいです!
2 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Akemi

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
とても清潔で、可愛らしいお部屋でした。 英語が苦手な私にも、笑顔を絶やさず丁寧に接してくれたのが嬉しかったです。 静かな時間が流れて、とても気持ちよく過ごせました。 1泊じゃ足りませんね。今度はゆっくり滞在したいと思います。 レストランのスタッフも、皆さん素敵でした!
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Takako

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
今回は二回目の訪問です。日本語の上手なフロントの男性が、顔を覚えていてくれて嬉しかったです♪他のスタッフさんも、たくさん日本語で話しかけてくれました😊 今回はバリ舞踏を鑑賞したく、金、土、日で3泊しました。金曜日のキッズダンスの練習と、土曜日のキッズ&レゴンダンスを鑑賞しました。楽団も来ており、素晴らしい音楽と踊りで、とても感動しました✨ビュッフェの食事もオーソドックスなインドネシア料理とお菓子、フルーツで美味しくいただきました。 サヌールの開発には驚きますが、新旧楽しめて良いです。昼も夜も、ビーチウォークを散策し、疲れたらアイコンバリには大好きなトゥーキースが入っており、美味しいココナッツアイスが食べれますし、ジャングルゴールドバリも近くに店舗が出来ていて、美味しいチョコレートドリンクもいただきました。また行きたいと思います!
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

NAOKO

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
古いながら水回りなども手入れが行き届いておりとても快適に過ごせました。、
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Janice

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Best beach hotel and location. Far easier to see Bali from here than from isolated tourist district of Nusa Dua. Experience the excellence of Bali hospitality, not international all the same hotels!
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Cassandra

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
A beautiful traditional Bali hotel focused on warm hospitality.
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Silvia

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ein kleines balinesisches Paradies, super freundliches Personal und richtig gutes Essen, perfektes Frühstück...
14 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Yusuf

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice hotel. I would stay at this hotel next time I am in teh region. Staff is very. Hotel is in the balinese style definitely a must see in this area.
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Christina

Positief: Netheid
Our first stay at Tandjung Sari and the resort lived up to everything we were told about the place. So pleased we stayed here.
2 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Akiko

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
芸術品のなかに宿泊している感覚。美しいホテル!
4 nachten verbleven in november 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Bo

Nica
3 nachten verbleven in januari 2026