Gehele woning

Casa Akila

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

Over deze buurt

Casa Akila ligt in Bucerías. Golfclub Naya Vidanta en Cruiseterminal zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Baai van Banderas en Playa Bucerias. VidantaWorld en Los Arroyos Verdes zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Bucerías
Meer villa's in Bucerías
Kaart
Lote g2-3/4, Bucerías, NAY, 63732

In de buurt

  • Playa Bucerias
    Playa Bucerias
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • El Tigre Golf bij Paradise Village
    5 min. rijden - 3.1 km
  • Los Arroyos Verdes
    6 min. rijden - 3.1 km
  • Art Walk Bucerias
    7 min. rijden - 2.0 km
  • Tuna Contemporary Ceramics Center
    8 min. rijden - 2.3 km

Lokaal vervoer

  • Puerto Vallarta, Jalisco (PVR-Licenciado Gustavo Diaz Ordaz Intl.) - 27 min. rijden

Restaurants

  • JAX Bar & Grill
    10 min. wandelen
  • Fatboy Mariscos El Gordo 2
    10 min. wandelen
  • El Chivero
    11 min. wandelen
  • N' Wok
    9 min. wandelen
  • Mezzogiorno
    8 min. wandelen

Over deze accommodatie

Casa Akila

  • Villa vlak bij Playa Bucerias
  • Casa Akila ligt in de buurt van Baai van Banderas en heeft veel te bieden.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Waar staat Casa Akila?

Deze villa in Bucerías ligt op 2 km afstand van Baai van Banderas en Playa Bucerias. Ook Parochie van Onze Lieve Vrouw van Vrede en Paseo Del Beso liggen op een kwartiertje wandelen.