Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
anchorASAKUSA/7-minute walk from Asakusa Station/Entire House
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt over een wasserij. Dit vakantiehuis biedt onder meer 1.5 badkamers en een wasmachine aan voor je gemak, samen met een haardroger en een strijkplank/strijkijzer.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van een strijkplank/strijkijzer. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, een bidet en een haardroger.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1,5 badkamers
Bad of douche
Bidet
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Gebruikte handdoeken verzamelen
De deuren op slot doen
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Sumida, een wijk in Tokio. Sensō-ji-tempel en Keizerlijk paleis van Tokyo zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Uenopark en Baai van Tokio. Dierentuin Ueno en Tokyo Disneyland® mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Tokio
Zijn huisdieren welkom bij anchorASAKUSA/7-minute walk from Asakusa Station/Entire House?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij anchorASAKUSA/7-minute walk from Asakusa Station/Entire House inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij anchorASAKUSA/7-minute walk from Asakusa Station/Entire House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat anchorASAKUSA/7-minute walk from Asakusa Station/Entire House?
Dit vakantiehuis ligt in Sumida, op 15 minuten wandelen van Kaminarimon-poort, Sensō-ji-tempel en Tokyo Skytree. Uenopark ligt op 2,8 km. Station Honjo-azumabashi ligt op 5 minuten wandelen en naar Station Tawaramachi is het 13 minuten wandelen.
Beoordelingen over anchorASAKUSA/7-minute walk from Asakusa Station/Entire House