Toga hotel

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Parking beschikbaar
  • Wasvoorzieningen
De huidige prijs is € 172
29 sep - 30 sep

Kameropties

Kamer

  • Max. aantal: 6
  • 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoons futons

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Toga hotel ligt in Kita, een wijk in Tokio. Sensō-ji-tempel en Keizerlijk paleis van Tokyo zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Buitenmarkt van Tsukiji en Roppongi Hills. Nationale tuin Shinjuku Gyoen en Tokyo Disneyland® mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Tokio
Kaart
Sakaecho 8-1, Tokyo, 1140005

In de buurt

  • Een pad bezaaid met kersenbloesems, met een trap, een houten bankje en een prieel.
    Asukayama-park
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • Een brug, een toren en vuurwerk boven water.
    Sumida-rivier
    12 min. wandelen - 1.1 km
  • Een groot, donker stenen huis met witte luiken en een fraai onderhouden tuin met rozen.
    Kyu-Furukawa-tuinen
    12 min. wandelen - 1.1 km
  • Een gracht omzoomd door historische gebouwen en boten afgemeerd langs het water.
    Pretpark Arakawa Yuen
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Een rustig herfstlandschap met een vijver, levendig rood en geel gebladerte, en een persoon die op een brug staat.
    Rikugi-park
    6 min. rijden - 2.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Kami-Nakazato - 6 min. wandelen
  • Station Sakaecho - 6 min. wandelen
  • Tokio (HND-Haneda) - 64 min. rijden

Restaurants

  • ラーメン富士丸
    7 min. wandelen
  • バーミヤン
    8 min. wandelen
  • 北むら
    9 min. wandelen
  • Top's KEY'S CAFÉ
    12 min. wandelen
  • 浜焼太郎 尾久店
    11 min. wandelen

Over deze accommodatie

Toga hotel

  • Hotel vlak bij Uenopark
  • Toga hotel biedt onder andere een spelletjesruimte en een wasserij.
  • Andere voordelen van dit hotel zijn:
  • Parkeerplaatsen ter plaatse, een oplaadpunt voor elektrische auto's en rookvrije accommodatie

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
  • Parkeerplekken ter plaatse (toeslag)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Dingen om te doen

  • Spelletjesruimte

Gezinsvriendelijk

  • Spelletjesruimte
  • Wasserij

Voorzieningen

  • Wasserij

Meer

  • Aparte rookruimtes
  • Gebouwd in 2023

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.

Hoeveel kost een verblijf bij Toga hotel?

Vandaag, 12 sep. 2026, kost een verblijf bij Toga hotel van één nacht voor twee volwassenen op 29 sep. 2026 min. € 172, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Toga hotel inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Toga hotel uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Toga hotel?

Dit hotel ligt in Kita, op 3,6 km van Yanaka Ginza-winkelgebied en op 4,8 km van Uenopark. Ook Sunshine City Shopping Mall en Sunshine Aquarium liggen op 5 km afstand. Station Sakaecho ligt op 6 minuten wandelen en naar Station Kajiwara is het 7 minuten wandelen.