Shoren-in Temple

Een traditioneel Japans gebouw met een overdekte veranda, een grote boom en een stenen lantaarn.
Een vredige wintertuin met een met sneeuw bedekte vijver, rotsen en traditionele Japanse architectuur.
Een houten gebouw in traditionele stijl met grote ramen die uitkijken op een tuin met verschillende bomen en een vijver.
Kersenbloesems, een traditioneel Japans huis en een bergketen.
Een traditionele Japanse kamer met glijdende deuren met bloemmotieven.


Deze tempel dankt zijn sierlijke uitstraling aan de keizerlijke familie. Je vindt hier traditionele kunst, spirituele beelden en een bamboetuin.

De Shōren-in-tempel is met zijn traditionele Japanse gebouwen en sobere tuinen een en al charme en elegantie. De paden zigzaggen over het terrein naar allerlei prachtige verborgen plekken, van een theehuis tot een bamboetuin. Ontdek in de zalen van het complex antieke kunst en voorwerpen met een belangrijke spirituele waarde. De tempel heeft een intrigerende geschiedenis die is verweven met het Keizerlijk Paleis. De schrijn biedt een soortgelijke eerbiedige en vredige sfeer.

Volg het pad dat langs de charmante gebouwen en tuinen van de tempel kronkelt. Wandel over de houten paden die tussen de gebouwen lopen. Laat de rust rondom de vijver van de tuin op je inwerken en volg de paden verder over het terrein. Je komt onderweg langs een klein theehuis voordat je bij een pittoreske schrijn en een bamboetuin uitkomt. Bij speciale gelegenheden worden de tuinen in warm licht gezet, zodat de schoonheid nog meer wordt benadrukt.

Bewonder in de salon van het complex de schilderingen op de muren en schuifdeuren. Neem een kijkje in de Shijokodo-zaal, waar je de belangrijkste religieuze objecten vindt: een beeld en een tekening met boeddhistische goden. Deze zijn soms niet voor publiek toegankelijk, maar in dat geval zijn er replica's te zien. Kijk rond in de Shogunzuka Dainichi-do-tempel die ook op het terrein staat. Vanaf de uitzichtpunten kun je panoramafoto's van de stad maken. De tuinen symboliseren de vier jaargetijden.

De locatie staat bekend als Monzeki-tempel, wat inhoudt dat er een connectie is met de keizerlijke familie. Oorspronkelijk woonden de zoon van keizer Toba en de hogepriester hier. De tempel werd ook in de achttiende eeuw kort in gebruik genomen door de keizerlijke familie toen een keizerin hier voor korte tijd woonde.

De Shōren-in-tempel bevindt zich in het district Higashiyama ten oosten van de stad, nabij de Chion-in-tempel en het Maruyama-park. Vanaf het treinstation Higashiyama loop je er in 10 minuten naartoe. Je bereikt dit station via de Tozai-metrolijn vanaf het station Kyoto. Er vertrekken regelmatig bussen naar het Jingu-michu-busstation, dat vlak bij de tempel ligt.

Tours & daguitstapjes

Alle 362 activiteiten bekijken

Privé- & gepersonaliseerde tours

Alle 131 activiteiten bekijken

Cursussen & workshops

Alle 98 activiteiten bekijken

Verblijf in de buurt van populaire bezienswaardigheden in Shoren-in Temple


Beste hotelaanbiedingen in Shoren-in Temple

Nohga Hotel Kiyomizu Kyoto

Nohga Hotel Kiyomizu Kyoto

4 out of 5
4-450-1 Gojobashi-Higashi Kyoto Kyoto
Nohga Hotel Kiyomizu Kyoto
Hotel Gracery Kyoto Sanjo

Hotel Gracery Kyoto Sanjo

4 out of 5
420 Sakuranocho, Nakagyo-ku Kyoto Kyoto
Hotel Gracery Kyoto Sanjo
Onyado Nono Kyotoshichijo Natural Hot Springs

Onyado Nono Kyotoshichijo Natural Hot Springs

3 out of 5
491 Zaimokucho Kyoto Kyoto
Onyado Nono Kyotoshichijo Natural Hot Springs
Cross Hotel Kyoto

Cross Hotel Kyoto

3.5 out of 5
71-1 Daikokucho, Kawaramachi-dori Kyoto Kyoto
Cross Hotel Kyoto
The Westin Miyako Kyoto

The Westin Miyako Kyoto

5 out of 5
1 Awataguchi Kachocho, Higashiyama Kyoto Kyoto
The Westin Miyako Kyoto
The Royal Park Hotel Kyoto Sanjo

The Royal Park Hotel Kyoto Sanjo

4 out of 5
74 Nakajimacho,Kawaramachi Higashi-iru Kyoto Kyoto
The Royal Park Hotel Kyoto Sanjo
KOKO HOTEL Kyoto Sanjo

KOKO HOTEL Kyoto Sanjo

4 out of 5
407-6 Wakokucho Kyoto Kyoto
KOKO HOTEL Kyoto Sanjo
Hotel Forza Kyoto Shijo Kawaramachi

Hotel Forza Kyoto Shijo Kawaramachi

3.5 out of 5
Shijo-Dori, Fuya, Nishihairu, Tachiuri Kyoto Kyoto
Hotel Forza Kyoto Shijo Kawaramachi
Mitsui Garden Hotel Kyoto Kawaramachi Jokyoji

Mitsui Garden Hotel Kyoto Kawaramachi Jokyoji

4 out of 5
620 Teianmaenocho Kyoto Kyoto
Mitsui Garden Hotel Kyoto Kawaramachi Jokyoji
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.

Ontdek de wereld met Expedia