Uppala Villa Seminyak ligt in Seminyak in de buitenwijken. Eat Street en Seminyak-plein zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Seminyak Beach en Legian Beach. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Finns Tennis of kies voor een avondje uit bij Atlas Beach Fest. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals surfen/bodyboarden. Bekijk onze reisgids voor Seminyak
Dit rookvrije aparthotel heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook een restaurant en een bar/lounge. Er is zowel gratis continentaal ontbijt, als gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes, gratis parkeerplaatsen en een gratis lokale shuttleservice. Een koffiebar/café, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en een spa zijn enkele van de overige voorzieningen. Elk aparthotel beschikt over een privézwembad. Geniet daarnaast van gratis wifi en een kitchenette. Geniet van gemakken als een eetruimte en een zitruimte, terwijl de lcd-televisie met kabelzenders en een dvd-speler het entertainment verzorgen.
Uppala Villa Seminyak heeft 51 kamers met een privézwembad en een privédompelbad. Alle kamers hebben een zitruimte. Elke lcd-televisie van 32 inch heeft kabelzenders en een dvd-speler. Alle kamers in dit aparthotel met 3,5 sterren hebben kitchenettes met een koelkast en een eetruimte. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche, pantoffels, een bidet en gratis toiletartikelen.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Zakelijke voorzieningen zijn onder meer bureaus, kluisjes en telefoons. Ook heeft elke kamer gratis flessenwater en een haardroger. Een microgolfoven en een strijkplank/strijkijzer zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Gasten kunnen zich heerlijk laten verwennen door een bezoek te brengen aan de spa van de accommodatie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice vanaf de luchthaven op vaste tijden tegen een toeslag
Gratis plaatselijke shuttleservice tot 2 km afstand
Gratis shuttleservice van/naar het strand
Gratis shuttle van/naar het winkelcentrum
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Restaurants ter plaatse
Palm Cafe and Bar
Kitchenette
Koelkast/diepvriezer
Microgolfoven
Eetopties
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.00 uur
24-uurs roomservice
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Extra bed: IDR 300.000 per nacht
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Regendouche
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Dvd-speler
iPod-dock
Lcd-tv van 32 inch met kabelzenders
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Buiten
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Huisdieren
Geen huis- of assistentiedieren
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Bagageopslag
Conciërgeservices
Dagelijkse huishoudservice
Gratis mineraalwater
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Portier
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Uitgelichte locatiekenmerken
In de buitenwijken
Dingen om te doen
Fietsenverhuur in de buurt
Surfen/bodyboarden in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
1 gebouw
2 etages
51 units
Gebouwd in 2012
Onderling verbonden units beschikbaar
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 16
Uitchecken
Uitchecken voor 14.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: IDR 500000
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan IDR 300000 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: IDR 300000 per voertuig
Toeslag voor laat uitchecken: IDR 500000 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: IDR 300000 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Uppala Suite Kerobokan
Uppala Suite Kerobokan Aparthotel Seminyak
Uppala Suite Kerobokan Seminyak
Uppala Villa Seminyak Aparthotel
Uppala Villa Aparthotel
Uppala Villa Seminyak
Uppala Villa
Uppala Villa Seminyak Seminyak
Uppala Villa Seminyak Aparthotel
Uppala Villa Seminyak Aparthotel Seminyak
Veelgestelde vragen
Beschikt Uppala Villa Seminyak over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Uppala Villa Seminyak?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Uppala Villa Seminyak inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Uppala Villa Seminyak uitchecken?
Je dient om uiterlijk 14.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van IDR 500000 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Uppala Villa Seminyak een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op geplande tijden vervoer vanaf de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van IDR 300000 per voertuig.
Waar staat Uppala Villa Seminyak?
Dit aparthotel ligt in de buitenwijken, op 1,8 km van Winkelcentrum Sunset Point en op 5 km afstand van Seminyak Beach en Legian Beach. Seminyak-plein ligt op 3,1 km.
Beoordelingen
Beoordelingen over Uppala Villa Seminyak
7,4
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,6
Netheid
5,4
Locatie
8,2
Personeel en service
7,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 9 van 33 beoordelingen
10 - Uitstekend
9
Gastenscore: 8 - Goed. 12 van 33 beoordelingen
8 - Goed
12
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 33 beoordelingen
6 - Redelijk
6
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 33 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 33 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
26 jan 2020
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good comfort but service your AC
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in januari 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
8 dec 2019
Positief: Netheid
It was a quiet and peaceful property. The aircon of the first allocated villa was not good. The staff was courteous and gave us table fan. Next day they changed our villa due to some major maintenance required in the existing villa. The changed villa was good with aircon working well. The staff was constantly after prepayments and advance payments till they realized that I lived in a first world country. That changed their behaviour completely and they didnt talk money after and I was able to enjoy my birthday with my partner. SPA was good.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in december 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
31 okt 2019
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
20 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Swiming pool need to clean randomly...rest all ok...no comment...keep it up...god bless
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
sanket
29 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The best place for honeymoon.
All things are perfect.
sanket
5 nachten verbleven in januari 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
6 jan 2019
Positief: Netheid, comfort kamer
Book if you espire to inconsistency
I found that none of the advert matched up to what you get. This hotel ruined my holiday because I could not move or be relocated to a different site. Bali is noted for its inside outside style of bath. Although advertised as having a bathtub this hotel DID NOT have any bath tubs in all 50 so called villas (their actually apartments in my opinion). The service was inconsistent, nothing worked properly. I just would not stay in this property again. No chance. Lovely staff but they couldn’t hack the complaints and keep up with a consistent good level of service period. Although you have to give them all a 4* for effort. Not the best way to spend my birthday. If I could I would have gone back to my 5* hotel in Ubud. This hotel does not warrant the so called 3* stated. Very miss leading!
Geverifieerde reiziger
11 nachten verbleven in december 2018
2/10 – Ontzettend slecht
Lou, Perth, Western Australia
6 aug 2018
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A total disappointment!! Their website is extremely misleading in nearly every way. My partner and I had to have an extended stay in Bali for major dental treatment for me, so we thought staying at these "self contained" villas with private pool would be a good idea. Could not have got it so wrong if I tried. The fully equipped kitchen has nothing in it except 2 glasses, 2 wine glasses, some random cutlery and plates. Oh sorry, it did have a kettle so you could have a premixed dairy whitener sugared instant coffee if you so desired. We did ask for some cooking utensils etc but after receiving a tiny saucepan and a spatula, we gave up asking. Where's the minibar??? The cafe/restaurant was targeted to impress clients from India. Breakfast is fantastic if curried baked beans, roti bread and chilli vegetables is your idea of a great way to start your day. Cooked eggs and bacon were available if you requested it. The coffee tasted like Bonox. The tea was always cold. OK, onto the rooms themselves. In one word, appalling! The stench coming from the bathrooms is something to behold. It is a cross between urinal blocks, mothballs and a slight hint of sewerage. The only thing that seemed to reduce this smell was to always leave the extraction fan on. The water pressure was hopeless, and everything needed renovation, mildewy and tired is how the bathroom appeared. I won't go on, I think you get the picture.
2 positives; friendly staff and shuttle service to Seminyak + Kuta
Lou
15 nachten verbleven in juli 2018
8/10 – Goed
Patricia
6 jan 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Friendly staff and clean premises.
Was not the most convenient location unfortunately. Holiday traffic made it difficult to access Seminyak/Legian easily.
Patricia
7 nachten verbleven in december 2017
4/10 – Matig
Bella
23 jul 2017
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Staff were friendly but useless. Terrible area. The same road as Jail.. busy traffic.
Air con doesn't work, pool wasn't turned on had to ask the staff everyday to turn it on and clean it out. The Resturant food wasn't that great and the. Real fast wOverall wasn't that great unfortunately....
Bella
5 nachten verbleven in juli 2017
2/10 – Ontzettend slecht
Ric, Singapore
4 jul 2016
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Misleading hotel location listed as Seminyak
Bathroom is literally like a public toilet which smells and the floor gets all wet after a shower. The sink is choked and water does not discharge. Bath towels are so dirty that even the floor mat is whiter in color. Breakfast sucks!
Ric
8/10 – Goed
Yoonkyung, 서울
7 jan 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
좋았어요 너무
직원들이 너무 친절했고 가격대비 만족스러웠습니다 조용한 가족여행에 강추
Yoonkyung
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
5 jan 2016
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gute Alternative
Räume sind gut, jedoch Umgebung nicht interessant. Kurzaufenthalt ok.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Aini
31 dec 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Aini
10/10 – Uitstekend
Deb, perth W.A
14 dec 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
private, quiet, friendly
Had a wonderful stay here.If you like a perfect mix of the special service of a small hotel with privacy you have it here.
Deb
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
3 nov 2015
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Netheid
Great place to stay staff are amazing
Loved it
Staff very friendly beautiful buffet breakfast daily own private pool was cool air con amazing laundry services available and so convenient clothes come back smelling sooo good close to seminyak square which was good overall we loved our stay and there were 10 of us 2 per villa we all had a amazing experience that we will never forget thank you to all the staff there we love it and will definitely come back and recommend to all our friends and family 😁
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
seasick punya O
4 okt 2015
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Not close to food/shopping
Good service, clean villas, however the 2 villas we were given had real bad and smelly water from shower/taps. Smelt like drain water or sulphur. Villa 135 had no aircond on lower floor.
seasick punya O
2/10 – Ontzettend slecht
Mrs B, Australia
30 sep 2015
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Do not bother
Shocking is an understatement no A/C downstairs no phone downstairs directly behind Kerobokan Jail too far from anything reuse of slippers dont know how many have worn them before inconsistent water to shower pool filthy decking dangerous no lights leading up to villa door pool is stagnant unless you request turned on Amex facility listed in guest directory is not available 50 min wait for room service meal inedible staff solicitation of young guests some doors in villa do not lock all in all not worth the money wont be back
Mrs B
8/10 – Goed
Michelle , Australia
16 sep 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Quite villas
The staff were amazing and couldn't do enough for us. The overall experience was very relaxing and what we were looking for. Having the villa space meant you didn't feel like you were confined to one room for the whole time. The free shuttle service into town was very useful.
Michelle
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
7 sep 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Our 36th aniversary celebration
The management and staff surprised us with a beautiful bed araangement plus a red rose for my wife
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
20 aug 2015
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Cukup nyaman dan bagus dengan beberapa kekurangan
Private pool hanya akan berfungsi mulai pukul 09.00-17.00 WITA dan bukan kolam air panas. Kolam juga agak tidak terawat dengan baik. Listrik rumah akan sedikit terganggu jika menyalakan air. Teko dan panci tidak tersedia padahal ada kompor di dapur. Air dalam rumah sedikit berbau logam. Tapi secara keseluruhan sangat nyaman dan bagus.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
rishi, Mumbai
15 jul 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent value for money stay
Excellent value for money stay. Nice breakfast. Very warm and friendly helpful staff. Good rate of got at hotels. Com. Nice plunge pool which was well worth the money. Would stay again.
rishi
10/10 – Uitstekend
Jon, family from Melbourne
13 jun 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good Villa with space and privacy
Good Villas in out of way location
Means good privacy and space
10 minute taxi ride from Seminyak. We walked it in 20 minutes.
Villas were a little tired and the wifi wasn't great but they were clean, the staff were great and very helpful, and the breakfast was also very good.
Jon
10/10 – Uitstekend
Lam, 香港
31 mei 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer