Geheel appartement·Particuliere eigenaar
1-bedroom, 1-bathroom apartment / condominium
Appartement in Renens
Fotogalerie voor 1-bedroom, 1-bathroom apartment / condominium





Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamer
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Breathtaking view of Lake Geneva and the mountains will definitely seduce you!
Breathtaking view of Lake Geneva and the mountains will definitely seduce you!
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Gratis wifi
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 8 beoordelingen
De prijs is € 414
inclusief belastingen en toeslagen
16 jan - 17 jan
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 53498345345HL
Over deze buurt
dit appartement ligt in Renens. Bezoek Begraafplaats Bois de Vaux en Stadhuis, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Marche Renens en Plein van Riponne. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij CIG de Malley of Stade Olympique de la Pontaise.
Renens, VD
In de buurt
- CIG de Malley - 9 min. wandelen - 0.8 km
- Markt Renens - 9 min. wandelen - 0.8 km
- Universiteit van Lausanne - 14 min. wandelen - 1.2 km
- Place de la Palud - 20 min. wandelen - 1.7 km
- Internationaal Olympisch Comité - 3 min. rijden - 2.7 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Wok Royal - 13 min. wandelen
- King's - 12 min. wandelen
- La Rose Rouge Renens - 7 min. wandelen
- La Scarpetta - 13 min. wandelen
- Marche Du Temple - 7 min. wandelen








