The Mesare Resort

3.5-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Inclusief ontbijt
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 86
inclusief belastingen en toeslagen
20 mei - 21 mei

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Cottage

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de tuin
  • 40 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Villa

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Deluxe kamer

  • Uitzicht op de tuin
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

The Mesare Resort ligt in een landelijke omgeving en in de bergen in Nusa Penida. Uitkijkpunt Duizendeilanden en Devil's Tear zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Seganing-waterval en Kelingking-strand. Ook Maruti Express-veerbootdok op Nusa Penida en Kristallen baai zijn zeker een bezoekje waard.Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals snorkelen. Bekijk onze reisgids voor Nusa Penida
Meer resorts in Nusa Penida
Kaart
Dusun Batu Guling, Desa Batu Kandik, Penida Island, Bali, 80771

In de buurt

  • Pura Puncak Mundi
    5 min. rijden - 2.7 km
  • Plabuhan Tradisional Sampalan
    12 min. rijden - 10.3 km
  • Pura Penataran Ped
    15 min. rijden - 12.8 km
  • Teletubbies Heuvel
    17 min. rijden - 13.1 km
  • Waterval van Peguyangan
    17 min. rijden - 11.4 km

Restaurants

  • ECO BREW
    10 min. rijden
  • The Rich Penida Resto & Bar
    11 min. rijden
  • TA Restaurant Penida
    18 min. rijden
  • Resto Duma
    16 min. rijden
  • Sagi Resto
    17 min. rijden

Over deze accommodatie

The Mesare Resort

Dit resort beschikt over een buitenzwembad, een restaurant en een bar/lounge. Gratis à la carte ontbijt, gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Een poolbar, een snackbar/deli en een spa zijn enkele van de overige voorzieningen.
The Mesare Resort heeft 14 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en gratis flessenwater. Elke kamer heeft een terras. Alle bedden hebben luxe beddengoed. In dit resort in Nusa Penida is wifi gratis. Elke badkamer heeft een aparte badkuip en douche met een regendouche, badjassen, pantoffels en gratis toiletartikelen. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit resort bestaan onder andere uit een buitenzwembad.

De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Gasten kunnen zich heerlijk laten verwennen door een bezoek te brengen aan de spa van de accommodatie.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Activiteiten in de buurt

  • Snorkelen

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur

Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.

Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Renovaties en sluitingen

In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Kinderen komen mogelijk niet in aanmerking voor gratis ontbijt

Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan IDR 350000.0 per dag.

Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor extra bed: IDR 350000.0 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Beschikt The Mesare Resort over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij The Mesare Resort?

Vandaag, 19 mei 2026, kost een verblijf bij The Mesare Resort van één nacht voor twee volwassenen op 20 mei 2026 min. € 86, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij The Mesare Resort?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij The Mesare Resort inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij The Mesare Resort uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Biedt The Mesare Resort een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.

Waar staat The Mesare Resort?

Dit resort ligt in de bergen, op 20 km afstand van Seganing-waterval, Kelingking-strand en Maruti Express-veerbootdok op Nusa Penida. Ook Kristallen baai en Uitkijkpunt Duizendeilanden liggen op 20 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over The Mesare Resort

8,8

Uitstekend

8,8

Netheid

7,0

Locatie

9,6

Personeel en service

9,2

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 15 van 21 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 21 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 21 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 21 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 21 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Eva

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ein sehr schönes Hotel. Das Personal ist sehr freundlich und hilfsbereit.
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Mark

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely rural location far from anywhere , very helpful staff, good food, warm hospitality.
3 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Dharmik

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was seo serene and peaceful. The staff were wonderful as well
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Gina

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Gina

Es war wundervoll, man ist mitten im Jungle und hat die faszinierende Natur um sich herum. Alle Mitarbeiter sind unfassbar nett, zuvorkommend und geben ein behutsames und siecheres Gefühl.
Frisches Obst
Viele verschiedene Angebote und auch viel vegetarisches
Die Dusche war ein Traum
Toller Yoga Unterricht auf der Yoga Platform
3 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Priya

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a beautiful property in the middle of the Jungle. It was raining when we visited and watching the rain from the large window in our room was just magical. We were well taken care of the whole time. A special shoutout to Puspa for the excellent service.
2 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Pravinbhai

Negatief: Netheid, voorzieningen
Firstly, the property is misleading as it’s very very far from city center allmost 15-20 km , took us more than 1 hour to reach from Harbor. we booked suite room the room located such bad area covered by bugs n big insects the stay was horrible we are scared to stay in room. Food n staff was Good.
2 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Camille

Negatief: Netheid
Cadre et personnel sympathiques Piscine magnifique mais froide et à l’ombre des 15h en plein mois d’août. Restauration excellente ! En revanche en ce qui concerne les chambres, c’est plus que sommaire, propreté laissant à désirer, insectes dans la chambre tous les jours, propreté des draps et serviettes (piscine et salle de bain) douteuse… Salle de bain infestée de fourmis ! Quasiment impossible de fermer l’œil de la nuit à cause du chant de plusieurs coqs à partir de 2h30 du matin, catastrophique. Massage médiocre, vous avez la tête dans un coussin avec une serviette vous empêchant de respirer … catastrophique Impossible de sortir de l’hôtel à pied, tout est très loin
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Ariel

Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten

Beautiful resort, wish I knew more upon booking

Amazing and beautiful resort!! Loved our view and villa. One thing I didn't realize upon booking was how far out from everything this resort was. We went very far up a hill to get here. Did not like how we couldn't get bottled water. Being from another country where the water is very different and we're instructed to not drink Bali water or even wash our hair with it, I chose to not shower at all here and stuck with the small amount of water that I had brought and to other drink choices. Bed was comfy but the room remained damp feeling and humid. AC didn't work well to help this, and leaked upon turning it on. Didn't realize the room would be made of bamboo, which made for a fun aesthetic but unrealistic for temperatures and noises. Restaurant food was great! Overall beautiful views but I wish I knew more upon booking.
1 nacht verbleven in januari 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Daniel

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Geweldige plek

Wat een geweldige plek, echt genoten hier. ‘s Avonds koelt hier wel wat af omdat het boven op een berg ligt. Fijn zwembad. De kamer is netjes met een supergroot bed.
2 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd

6/10 – Matig

Aaron

Positief: Netheid, personeel en service
Beautiful location and good food with excellent staff. We enjoyed our stay overall. However the room is not safe especially for people coming from communities where crime and violence happen. It is very uncomfortable sleeping when there is potential access to your bathroom (and therefore your bedroom) from outside. Someone could easily hop over the wall and gain access to your room while you’re sleeping or while you’re out. My wife was very uncomfortable with this as was I. Also, the spa needs to be upgraded. No privacy, no proper massage tables, just a small mattress on the floor with airline neck pillows that were very musty. Could not lay facedown without suffocating so had to rest my chin on the mattress which hurt after a while. Also, there was no relaxing music at all which makes it a very awkward experience. These are easy and inexpensive fixes which you need to implement. We liked the staff and the resort was beautiful. But some very important security measures need to be upgraded to avoid a bad situation and just to put your guests minds at rest.
3 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Julien

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tout ce qu’on attend d’un hotêl sur une île paradisiaque ! Calme, piscine magnifique, personnel au top, chambre atypique, tout etait parfait !
4 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wunderschönes Ressort. Mitten im Jungel. Traumhaft schöne und ruhige Anlage. Personal sehr freundlich. Das Essen war auch gut. Preise völlig in Ordnung. Von der Lage her genau in der Mitte der Insel, jedoch mit dem Rollerverleih am Resort ein perfekt Startpunkt für Ausflüge.
2 nachten verbleven in maart 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tolle abgelegende ruhige Anlage. schöne Atmosphäre. Super zum entspannen.
2 nachten verbleven in maart 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Chih-Yi

Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer

Comfy resort with excellent food!

The resort is new and comfy, but doesn’t offer hair dryer. All staffs are very friendly and dedicated! I was impressed by a waitress in restaurant, she tried to make a iced latte when it was not offer on the menu! The food are really good! We had 5 meals during our 2 nights stay, each dish tastes great! The location is quite remote, so if you are going to stay here, it would be recommended to rent a bike at harbour first or book a bike with the resort in advanced. Lastly, there was some issue with the reservation. The receptionist insisted me to pay in the resort, but I was already charged online when making reservation. It took us some time on this. Not sure what went wrong, so it would be better to keep the payment confirmation with you. Overall it is a good stay!
1 nacht verbleven in februari 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice hotel for honeymoon couple or People Who seek tranquility, friendly and helpful staff, nice Quite room.
1 nacht verbleven in januari 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

John

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Lovely small resort with friendly staff

Stayed here for one night as we did a tour around Penida for 3 days. Being located pretty much smack in the middle of the island it’s a good base for day tours to any place on the island. The area and the roads around the resort are also very scenic. The rooms are very nice and have a fan but no AC. The food in the restaurant was really good!
1 nacht verbleven in december 2018
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Angelo

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

??

1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Harald

1 nacht verbleven in november 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
4 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Geverifieerde reiziger

3 nachten verbleven in juli 2019