Gehele woning

Usagi No Nedoko

2.5-sterrenaccommodatie
Dit vakantiehuis biedt onder andere een keuken. Je vindt het nabij Shijo-straat.

Fotogalerie voor Usagi No Nedoko

Cafรฉ
Binnenplaats
Gang
Interieur
Terrein van de accommodatie

Beoordelingen

9,6 op 10 โ€“
Uitzonderlijk

Gehele woning

1 badkamerMax. aantal: 579 mยฒ

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
De huidige prijs is โ‚ฌย 151
20 jan - 21 jan

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Usagi No Nedoko

Dit vakantiehuis biedt onder andere een keuken. Je vindt het nabij Shijo-straat.
Dit rookvrije vakantiehuis heeft niet alleen een restaurant, maar ook een tuin en een cadeauwinkel of kiosk. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Dit vakantiehuis beschikt over een diep bad. Geniet daarnaast van gratis wifi en een keuken. Er zijn gemakken als een koelkast en een microgolfoven, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een kookplaat en een aparte badkuip en douche.De privรฉbadkamer is niet en-suite.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.

Elke kamer heeft aparte privรฉbadkamers. Elke badkamer is uitgerust met een aparte badkuip en douche met een diep bad, een bidet en tandenborstels en tandpasta. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een haardroger beschikbaar.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Keuken

  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Een restaurant

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 aparte privรฉbadkamer
  • Aparte badkuip en douche
  • Bidet
  • Diep bad
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Tandenborstel en tandpasta

Woonruimtes

  • Vliegenramen

Buiten

  • Terras
  • Tuin

Comfort

  • Airconditioning
  • Ventilator
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Verplaatsbare douchestoel
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Bagageopslag
  • Cadeauwinkel/kiosk
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Receptie met beperkte tijden

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een metrostation
  • Dicht bij een treinstation
  • In het stadscentrum

Dingen om te doen

  • Fietsen

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • Fietsen
  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.30 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 15.00 uur tot 17.30 uur.
Binnen de 7 dagen voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
De badkamer bevindt zich in een apart gebouw, naast het hoofdgebouw.

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geรฏnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bijย check-inย worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
De kamers bevinden zich op de 2e verdieping. Op de 1e verdieping bevindt zich een winkel die is geopend tussen 12.00 en 18.00 uur.
Voor boekingen waarbij je ter plaatse betaalt voor je verblijf in plaats van tijdens het boeken, dien je bij het inchecken te betalen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden.ย Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiรซren en deze kopie in hun administratie te bewaren.ย 
Voor sommige faciliteiten is de toegang beperkt. Voor meer informatie kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Usaginonedoko House Kyoto
Usaginonedoko House
Usaginonedoko Kyoto
Usagi no Nedoko House Kyoto
Usagi no Nedoko House
Usagi no Nedoko Kyoto
Usagi no Nedoko Kyoto
Usagi no Nedoko Private vacation home
Usagi no Nedoko Private vacation home Kyoto

Over deze buurt

Kaart
37 Nishinokyo Minamiharamachi, Kyoto, Kyoto Prefecture, 604-8432

In de buurt

  • Shijo-straat - 10 min. wandelen - 0.9 km
  • Sanjo-straat - 11 min. wandelen - 1.0 km
  • Nijล-kasteel - 18 min. wandelen - 1.6 km
  • Mibu-dera - 19 min. wandelen - 1.6 km
  • Kitano Tenman-gลซ - 5 min. rijden - 2.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Nishioji Oike - 2 min. wandelen
  • Station Nishioji-Sanjo - 6 min. wandelen
  • Osaka (ITM-Itami) - 62 min. rijden

Restaurants

  • โ€ชPAKUPAKU WINE&CURRY LABORATORY - โ€ฌ5 min. wandelen
  • โ€ชใƒฉใƒผใƒกใƒณ้œฝใƒฌ็ฉบ - โ€ฌ5 min. wandelen
  • โ€ช็ซ‹ๅ‘‘ใฟ ไธ‰ๆ—ฅๆœˆ - โ€ฌ4 min. wandelen
  • โ€ชGlobe Mountain Coffee - โ€ฌ5 min. wandelen
  • โ€ชใ‚ซใƒฌใƒผใฎ่ตค็”ฐๅฑ‹ - โ€ฌ6 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Usagi No Nedoko?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Usagi No Nedoko?

Vandaag, 4 jan. 2026, kost een verblijf bij Usagi No Nedoko van รฉรฉn nacht voor twee volwassenen op 20 jan. 2026 min. โ‚ฌย 150,80, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Usagi No Nedoko inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.30 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Usagi No Nedoko uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Usagi No Nedoko?

Dit vakantiehuis ligt in Wijk Nakagyo, op 2 km afstand van Shijo-straat en Nijล-kasteel. Ook Markt van Nishiki en Kawaramachi-straat liggen op 5 km afstand. Station Nishioji Oike ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Metrostation Emmachi is het 14 minuten wandelen.

Beoordelingen over Usagi No Nedoko

Beoordelingen

Uitzonderlijk

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiรซren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 17 van 21 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 21 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 21 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 21 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 21 beoordelingen

9,6

Netheid

8,4

Locatie

9,4

Personeel en service

8,8

Milieuvriendelijkheid

9,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

10/10 โ€“ Uitstekend

่–ซ

Reisde met familie
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
ๆ€ฅ้ฝใ€ไบฌ้ƒฝใธ่กŒใใ“ใจใซใชใ‚Š4ๅใงๆŽขใ—ใŸใจใ“ใ‚ใ€ใ“ใฎๅฎฟใŒใŸใพใŸใพ็ฉบใ„ใฆใ„ใฆๆณŠใพใ‚‹ไบ‹ใŒใงใใพใ—ใŸใ€‚ไบฌ็”บๅฑ‹ใƒฌใƒˆใƒญใ‚’ๆบ€ๅ–ซใงใใฆ่ฒด้‡ใชไฝ“้จ“ใ‚’ใ™ใ‚‹ไบ‹ใŒๅ‡บๆฅใพใ—ใŸใ€‚ใพใŸใ€่จญๅ‚™ใ‚‚ๅ……ๅฎŸใ—ใฆใ„ใฆๆธ…ๆฝ”ใชใฎใ‚‚่‰ฏใ‹ใฃใŸใงใ™ใ€‚ๅผทใ„ใฆ่จ€ใˆใฐTVใฏๆฌฒใ—ใ‹ใฃใŸใ‹ใชใ€‚ ใพใŸใ€ๆฉŸไผšใŒใ‚ใ‚Œใฐๅฎœใ—ใใŠ้ก˜ใ„ใ—ใพใ™ใ€‚
1 nacht verbleven in november 2025

10/10 โ€“ Uitstekend

Asger

Reisde met partner
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
That they had a arreagment with a local dancer around 17 every day
2 nachten verbleven in oktober 2024

10/10 โ€“ Uitstekend

Johan

1 nacht verbleven in maart 2024

10/10 โ€“ Uitstekend

KANAKO

Reisde met een groep
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
๏ผ“ๆœˆใซใŠไธ–่ฉฑใซใชใ‚Šใพใ—ใŸใ€‚ๆ€ฅ้ฝไบบๆ•ฐใŒๅข—ใˆใŸใซใ‚‚ใ‹ใ‹ใ‚ใ‚‰ใšใ€ๅฟซใใ”ๅฏพๅฟœใใ ใ•ใ„ใพใ—ใŸใ€‚ใพใŸใ€ๆ”ฏๆดๅ‰ฒใŒไฝฟใˆใ‚‹ใ‹็ขบ่ชใ—ใŸใจใ“ใ‚ใ€ใจใฆใ‚‚่ฆช่บซใซใชใฃใฆ่ชฟในใฆใใ ใ•ใ‚Šใ€่ฆชๅˆ‡ใซใ”้€ฃ็ตกใ‚’ใ„ใŸใ ใใพใ—ใŸใ€‚ๅฎฟๆณŠๆ–ฝ่จญใฏใƒฌใƒˆใƒญใชไฝ‡ใพใ„ใงใ—ใŸใŒใ€ใŠๅบ—ใฎไธŠใงใฎๅฎฟๆณŠใจใ„ใ†ใ“ใจใ‚‚ใ‚ใ‚Šใ€ๆ™ฎๆฎตๅ‘ณใ‚ใˆใชใ„่ฒด้‡ใชไฝ“้จ“ใŒใงใใพใ—ใŸใ€‚ไธญๅบญใ‚‚ใจใฆใ‚‚่ถฃใŒใ‚ใฃใฆใ‚ˆใ‹ใฃใŸใงใ™ใ€‚ใพใŸๅˆฉ็”จใ•ใ›ใฆใ„ใŸใ ใใŸใ„ใจๆ€ใ„ใพใ™ใ€‚
1 nacht verbleven in mei 2023

10/10 โ€“ Uitstekend

Po Keung

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer

Kyoto Heritage experience

The accommodation is behind the store. The stair is a bit too high to climb up and down. The rest of the facility (bath tub, dryer etc) are good. They also offer use of bicycles which make the experience more enjoyable. Lots of restaurants and laundry places
2 nachten verbleven in juli 2023

10/10 โ€“ Uitstekend

Cintia

Reisde met partner
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was so beautiful. My boyfriend and I had a great time. The service was very good as well.
2 nachten verbleven in juni 2023

10/10 โ€“ Uitstekend

Romaine

3 nachten verbleven in mei 2023

10/10 โ€“ Uitstekend

Ekaterina

Reisde met familie
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I recently had the pleasure of staying at Usagi no Nedoko and it was a truly amazing experience. This small but surprisingly spacious Japanese house is located in a very convenient area and is impeccably well-maintained. The small garden adjacent to the house is absolutely stunning, and I particularly loved the atmosphere of the bathroom overlooking the garden. Even though it is located in an urban area, we didn't experience any disturbances at night and were able to enjoy a peaceful and quiet stay. The staff at the front desk was extremely welcoming and polite, making our stay even more pleasant. Overall, this stay was the highlight of my trip to Japan and I would highly recommend Usagi no Nedoko to anyone visiting the area.

10/10 โ€“ Uitstekend

ryoji

Reisde met partner
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
ใ‚ทใƒณใƒ—ใƒซใง้Žใ”ใ—ใ‚„ใ™ใ„ใ€‚
2 nachten verbleven in december 2021

6/10 โ€“ Redelijk

Geverifieerde reiziger

Reisde met familie
Negatief: Comfort kamer
1 nacht verbleven in september 2020

10/10 โ€“ Uitstekend

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
1 nacht verbleven in april 2019

10/10 โ€“ Uitstekend

Geverifieerde reiziger

Reisde met partner
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful stay experience! We definitely will come back to Kyoto!
3 nachten verbleven in november 2018

10/10 โ€“ Uitstekend

azarasi, ๆฑไบฌ

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
่ฅฟๅคง่ทฏๅพกๆฑ ใ€ไธ€็•ชๅ‡บๅฃใ‹ใ‚‰ๆญฉใ„ใฆใ™ใใฎใ€1้šŽใŒ้›‘่ฒจๅฑ‹ใ•ใ‚“ใช็”บๅฑ‹้ขจใฎๅฎฟใ€‚้–‰ๅบ—ๅพŒใฏ่ฒธๅˆ‡ใง้Žใ”ใ—ใ‚„ใ™ใใ€้›ฐๅ›ฒๆฐ—ใ‚‚ไบŒ้‡ไธธใ€‚
3 nachten verbleven in oktober 2018

10/10 โ€“ Uitstekend

Jiayan

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
2 nachten verbleven in oktober 2018

10/10 โ€“ Uitstekend

ไธก, ๅฅˆ่‰ฏ็œŒ

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
ๅจ˜ใจๅจ˜ใฎๅ‹ไบบใจๆฅฝใ—ใ้Žใ”ใ•ใ›ใฆ้ ‚ใใพใ—ใŸใ€‚
1 nacht verbleven in augustus 2018

10/10 โ€“ Uitstekend

ๆข…, ๅฅˆ่‰ฏๅธ‚

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
ๆฏ”่ผƒ็š„่ฟ‘ใใซไฝใ‚“ใงใ„ใ‚‹ใฎใง๏ฝคๆฐ—ใซใชใฃใฆใ„ใพใ—ใŸใ€‚ ้ ๆ–นใ‹ใ‚‰ๅ‹ไบบใŒ่ฆณๅ…‰ใซๆฅใŸใฎใงไธ€็ท’ใซๅˆฉ็”จใ•ใ›ใฆใ‚‚ใ‚‰ใ„ใพใ—ใŸใŒใ€ๆƒณๅƒไปฅไธŠใซ็ด ๆ•ตใงใ—ใŸใ—ๅฏ›ใ’ใพใ—ใŸใ€‚ใ‚นใ‚ฟใƒƒใƒ•ใ•ใ‚“ใŒใจใฆใ‚‚่ฆชๅˆ‡ใงใ—ใŸใ€‚
1 nacht verbleven in maart 2018

8/10 โ€“ Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer

ๅบ—่ˆ—ๅ…ผใ€็”บๅฑ‹ใ‚’ๆ„Ÿใ˜ใ‚‰ใ‚Œใ‚‹ๅฎฟ

ๅบ—่ˆ—ใชใฎใงใ€้–‹ๅบ—ๆ™‚้–“ใซใƒใ‚งใƒƒใ‚ฏใ‚คใƒณใ‚’ใ—ใชใ‘ใ‚Œใฐใ„ใ‘ใชใ„ใจใ„ใ†ๅˆถ็ด„ใฏใ‚ใ‚Šใพใ™ใŒใ€ใจใฆใ‚‚็ถบ้บ—ใงใ€ๆƒ…็ท’ใ‚ใตใ‚Œใ‚‹ใคใใ‚Šใงใ—ใŸใ€‚ 1ๆ—ฅ1็ต„ใชใฎใงใ€ๅ‘จใ‚Šใ‚’ๆฐ—ใซใ›ใšใฎใ‚“ใณใ‚Šใงใใพใ—ใŸใ€‚

8/10 โ€“ Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

็”บๅฎถไธ€ๆฃŸ่ฒธๅˆ‡ใฎๅฎฟ

็ฏ‰80ๅนดไปฅไธŠใฎไบฌ็”บๅฎถใ‚’ใƒชใƒŽใƒ™ใƒผใƒˆใ€‚ๆฐดๅ›žใ‚Šใฏๆœ€ๆ–ฐๅผใงๅฟซ้ฉใ€‚ๅ‚™ๅ“ใ‚‚ใƒ‡ใ‚ถใ‚คใƒณๆ€งใฎ้ซ˜ใ„ใ‚‚ใฎใŒ้ธใฐใ‚Œใฆใ„ใ‚‹ใจๆ„Ÿใ˜ใ‚‹ใ“ใจใŒใงใใ‚‹ใ€‚ใ‚ญใƒƒใƒใƒณใ‚‚ไพฟๅˆฉใ€‚ใƒใ‚นใƒซใƒผใƒ ใฏ้›ขใ‚Œใซใชใ‚‹ใŒๅฏ›ใ’ใ‚‹ใ€‚้›ฃ็‚นใ‚’ๆŒ™ใ’ใ‚Œใฐใ€่กจ้€šใ‚Šใฎๅพกๆฑ ้€šใŒๅนน็ทš้“่ทฏใฎใŸใ‚ใ€่ปŠใฎ้จ’้ŸณใŒใ†ใ‚‹ใ•ใ„ใ€‚็ช“ใฎ้˜ฒ้Ÿณๅฏพ็ญ–ใŒๆœ›ใพใ‚Œใ‚‹ใ€‚ใƒ†ใ‚ฃใƒƒใ‚ทใƒฅใƒšใƒผใƒ‘ใƒผ็จ‹ๅบฆใฏๅ‚™ใˆไป˜ใ‘ใฆใ‚ใฃใŸๆ–นใŒ่‰ฏใ„ใ€‚้ง่ปŠๅ ดใŒ็„กๆ–™ใชใฎใงใ€่ปŠใงไน—ใ‚Šไป˜ใ‘ใฆ4๏ฝž5ไบบใงๆณŠใพใ‚Œใฐใ€ใใ‚ใ‚ใฆใ‚ณใ‚นใƒˆใƒ‘ใƒ•ใ‚ฉใƒผใƒžใƒณใ‚นใฎ้ซ˜ใ„ๅฎฟใจ่จ€ใˆใ‚‹ใ€‚

8/10 โ€“ Goed

Steven, Toronto

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amazing place. It's big and clean. Only downfalls are that the shower is outside the main building, but it's a gorgeous bathroom. Neighbourhood is away from the main touristy part of Kyoto. And there's no TV.

10/10 โ€“ Uitstekend

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

์ง‘ ๊ฐ™์€ ์ˆ™์†Œ

๋Œ์ด ์•ˆ ๋œ ์•„์ด๋ฅผ ๋ฐ๋ ค๊ฐ€๋Š” ์—ฌํ–‰์ด์–ด์„œ ๋ฒ„์Šค๋ณด๋‹ค๋Š” ์ง€ํ•˜์ฒ ์ด ๊ฐ€๊น๊ณ  ๊ธฐ์–ด๋‹ค๋‹ˆ๋Š” ๋ฐ ๋ถˆํŽธํ•จ ์—†๊ณ  ์œ„ํ—˜ํ•œ ๋ฌผ๊ฑด๋„ ์—†์œผ๋ฉด์„œ ์ด์œ ์‹๋„ ๋งŒ๋“ค ์ˆ˜ ์žˆ๋Š” ๊ณณ์„ ์ฐพ์•„ ์„ ํƒํ•œ ์ˆ™์†Œ์ธ๋ฐ ์˜ˆ์ƒ์ฒ˜๋Ÿผ ์ข‹์€ ๊ณณ์ด์—ˆ๋‹ค. ๊ด€๊ด‘ ์ค‘์‹ฌ์ง€์— ์œ„์น˜ํ•˜์ง€๋Š” ์•Š์•˜์ง€๋งŒ ์ง€ํ•˜์ฒ ์ด๋‚˜ ๋ฒ„์Šค๋กœ ์‰ฝ๊ฒŒ ๋Œ์•„๋‹ค๋‹ ์ˆ˜ ์žˆ์—ˆ๊ณ , ๊ทผ์ฒ˜ ๋™์ „์„ธํƒ์†Œ๋‚˜ ๋งˆํŠธ์˜ ์ด์šฉ๋„ ํŽธ๋ฆฌํ–ˆ๋‹ค. 1์ธต์€ ์ƒ์ ์ด ์ž…์ ํ•ด์žˆ๊ณ  1์ธต ๋ฐฉ์€ ์ƒ์ ์ด ์šด์˜๋˜๋Š” ๋™์•ˆ ์ด์šฉ์„ ํ•  ์ˆ˜ ์—†๊ธฐ๋Š” ํ•œ๋ฐ ๊ทธ๋ฆฌ ๋ฐ”์˜์ง€ ์•Š์•„์„œ ํฌ๊ฒŒ ์‹ ๊ฒฝ์“ฐ์ง€ ์•Š์•„๋„ ๋œ๋‹ค. ์ˆ™์†Œ๋ฅผ ๊ด€๋ฆฌํ•˜๋Š” ์ ์›๊ณผ ์ƒ์ ์„ ๊ด€๋ฆฌํ•˜๋Š” ์ ์› ๋‘˜ ์ •๋„๊ฐ€ ์žˆ์œผ๋ฉฐ, ์ˆ™์†Œ์ชฝ ์ ์›์€ ๋งค์ผ ์˜ค์ „ 9์‹œ๋ถ€ํ„ฐ ์˜คํ›„ 6์‹œ๊นŒ์ง€ ๊ทผ๋ฌดํ•œ๋‹ค. 2์ธต์„ ์˜ค๋ฅด๋‚ด๋ฆฌ๋Š” ๊ณ„๋‹จ์ด ์ข€ ๊ฐ€ํŒŒ๋ฅธ ํŽธ์ด์–ด์„œ ์•„๊ธฐ๋ ๋ฅผ ํ•œ ์ฑ„ ์•„๊ธฐ๋ฅผ ๋ฐ๋ฆฌ๊ณ  ๋‹ค๋…”๊ณ , ๋ฐฉ์— ์žˆ์„ ๋•Œ์—๋Š” ๊ณ„๋‹จ์œผ๋กœ ํ–ฅํ•˜๋Š” ๋ฌธ์€ ๋‹ซ์•„๋‘์–ด์•ผํ•˜๋Š” ์ •๋„์˜ ๋ถˆํŽธํ•จ์ด ์žˆ์—ˆ์ง€๋งŒ, ํฌ๊ฒŒ ๋ฌธ์ œ ๋˜์ง€ ์•Š์•˜๋‹ค. ์ „๋ฐ˜์ ์œผ๋กœ ์•„๊ธฐ ๋‚ฎ์ž  ์žฌ์šฐ๊ณ  ์‰ฌ๋ฉด์„œ ์—ฌํ–‰ํ•˜๊ธฐ์— ๋งŒ์กฑ์Šค๋Ÿฌ์šด ์ˆ™์†Œ์˜€๋‹ค.

10/10 โ€“ Uitstekend

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Great Traditional Japanese Experience

Love this place. We got the whole 2nd floor (consists of 2 big rooms w/ private modern western toilet) to ourselves. This place only rent to one family/group each day, so we were the only guests. The first floor served as a shop, which only opened a few hours each day for five days. Thus, we pretty much had the whole house to ourselves during our stay. We felt like we rented a house rather than a room in a hotel. Great place to experience traditional Japanese house like setting with modern comfort (tatami beds, wood/paper windows covering modern windows, AC, modern toilet and bath, microwave and kitchen). The bathroom is in the backyard and totally modern. The backyard was another place we liked. We love how close this place is to both subway and JR railway. Definitely will stay here again.