Gehele woning
Kanon House
Fotogalerie voor Kanon House





Beoordelingen
8,0 op 10 –
Zeer goed
Gehele woning
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 328.76 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Hiyori Stay Kyoto Kamogawa
Hiyori Stay Kyoto Kamogawa
- Inclusief ontbijt
- Keuken
- Gratis wifi
- Airconditioning
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 95 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor late check-in tussen 21.00 uur en middernacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Kanon House Kyoto
Kanon House Private vacation home
Kanon House Private vacation home Kyoto
Over deze buurt

588-9 Tatsumicho, Higashiyama, Kyoto, Kyoto, 605-0945
In de buurt
Sanjusangen-do-tempel1 min. wandelen - 0.1 km
Nationaal Museum van Kioto3 min. wandelen - 0.3 km
Kawaramachi-straat7 min. wandelen - 0.6 km
Kyototoren14 min. wandelen - 1.2 km
Kiyomizu Temple19 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
- Station Shichijo - 5 min. wandelen
- Metrostation Tofukuji - 12 min. wandelen
- Osaka (ITM-Itami) - 58 min. rijden
Restaurants
- マクドナルド5 min. wandelen
- Söt Coffee Roaster Kyoto7 min. wandelen
- CRAFTHOUSE KYOTO 七条高瀬川7 min. wandelen
- Touzan バー5 min. wandelen
- Cafe 335 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Kanon House
Beoordelingen
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster8,0
Netheid
6,0
Voorzieningen
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
Reisde met familie
19 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
1 nacht verbleven in januari 2026








