Merveille Hakone Gora bevindt zich in Gora, een wijk in Hakone, en ligt vlak bij een treinstation. Hakone Kowakien Yunessun en Warmwaterbronnen van Hakone zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Ōwakudani en Lake Ashi. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Fuji-autosnelweg of Arena van Odawara. Bekijk onze reisgids voor Hakone
1300-70 Gora, Hakone, Kanagawa, 250-0408
In de buurt
Nationaal Park Fuji-Hakone-Izu
1 min. wandelen - 0.0 km
Gora-park
1 min. wandelen - 0.2 km
Museum voor de Kunsten van Hakone
4 min. wandelen - 0.4 km
Openluchtmuseum van Hakone
11 min. wandelen - 0.9 km
Hakone Kowakien Yunessun
15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
Station Kowakidani - 2 min. rijden
Station Hakone Gora - 6 min. wandelen
Tokio (HND-Haneda) - 103 min. rijden
Restaurants
金沢まいもん寿司箱根強羅店
17 min. wandelen
リバーサイド・キッチン&バー
14 min. wandelen
箱根餃子センター
6 min. wandelen
Gora Brewery And Grill
1 min. wandelen
Coffee Camp
7 min. wandelen
Over deze accommodatie
Merveille Hakone Gora
Ryokan vlak bij Openluchtmuseum van Hakone
Merveille Hakone Gora bevindt zich niet ver van Hakone Kowakien Yunessun en biedt onder andere een overdekte mineraalrijke warmwaterbron (onsen) en shoppen ter plaatse. Geniet van warmwater-/mineraalwaterbronnen of een sauna om tot rust te komen en verwen jezelf met een massage. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een Japans ontbijt (toeslag), warmwaterbronnen ter plaatse en een kluis bij de receptie
Een waterkoeler, een 24-uurs receptie en een lift
Kamervoorzieningen
De 55 kamers bieden leuke voordelen zoals airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Gratis theezakjes/oploskoffie en waterkokers
Toiletten met elektronische bidets, bad/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
Minikoelkasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks Japans ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 09.30 uur: JPY 2.200 voor volwassenen en JPY 2.200 voor kinderen
Kaiseki-maaltijd
Dingen om te doen
Volledig uitgeruste spa
Warmwaterbronnen
Winkelen
Gezinsvriendelijk
Minikoelkast
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Kluisje bij het onthaal
Waterkoeler
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks) (tegen een toeslag)
Volledig uitgeruste spa
Afzonderlijke ruimtes voor mannen en vrouwen in het openbare badhuis
Het openbare badhuis is geopend van 06.00 uur tot middernacht
Massages in de kamer
Openbare overdekte warmwaterbron (onsen)
Sauna
Spa dagelijks geopend
Warmwaterbronnen/minerale bronnen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Genkan (entree)
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Minikoelkast
Theezakjes/oploskoffie
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Elektrische adapters
Kluisje
Verwarming (met klimaatregeling)
Vliegenramen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: JPY 3300
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen van 3 t/m 11 jaar die zijn geboekt onder een rate plan inclusief maaltijden, ontvangen maaltijden uit het kindermenu. Kinderen van 0 t/m 2 jaar die zijn geboekt onder een rate plan inclusief maaltijden, ontvangen maaltijden uit het babymenu.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 2 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: JPY 150.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor Japans ontbijt: ongeveer JPY 2200 voor volwassenen en JPY 2200 voor kinderen
Toeslag voor laat uitchecken: JPY 3300 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Schoonmaakkosten: JPY 4400 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om toegang tot de openbare badvoorziening te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
De openingstijden voor het openbare bad zijn 05.30-10.30 uur en 15.00-01.00 uur.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken
Accommodatie ook bekend onder de naam
Merveille Hakone Gora Ryokan
Merveille Hakone Gora Hakone
Merveille Hakone Gora Ryokan Hakone
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Merveille Hakone Gora?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Merveille Hakone Gora?
Vandaag, 15 mrt. 2026, kost een verblijf bij Merveille Hakone Gora van één nacht voor twee volwassenen op 13 apr. 2026 min. € 223, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Merveille Hakone Gora inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Merveille Hakone Gora uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van JPY 3300 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Merveille Hakone Gora?
Deze wellness ryokan ligt in Gora, op 15 minuten wandelen van Gora-park en Openluchtmuseum van Hakone. Hakone Kowakien Yunessun ligt op 2 km. Station Kowakidani ligt op 22 minuten wandelen en naar Station Hakone Gora is het 6 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Merveille Hakone Gora
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
9,0
Voorzieningen
8,6
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 38 van 90 beoordelingen
10 - Uitstekend
38
Gastenscore: 8 - Goed. 38 van 90 beoordelingen
8 - Goed
38
Gastenscore: 6 - Redelijk. 8 van 90 beoordelingen
6 - Redelijk
8
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 90 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 90 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Justin
13 feb 2026
Justin
1 nacht verbleven in februari 2026
4/10 – Matig
Satoko
1 dec 2025
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Satoko
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Jagbir
7 nov 2025
Easy check in and check out. Very helpful staff to hold our luggage at the counter before check in and after checkout.
Jagbir
1 nacht verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
Justin
23 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Justin
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Kenneth
5 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Kenneth
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Marie
Reisde met familie
8 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rolig og hyggelig onsen hotel i smukke omgivelser.
Dejligt sted i smukke omgivelser. Sødt og hjælpsomt personale. Dejlig japanske aften meny (voksen venligt). Skøn Onsen !
Marie
4 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
3 aug 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was great but I wish they had a double bed in the deluxe room for that price.
Ashma
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Murielle
Reisde met familie
4 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hôtel traditionnel au calme non loin de la gare de Gora. Certaines chambres ont des onsens privés. Petit-déjeuner japonais. Personnel très sympathique.
Murielle
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Balaji
19 apr 2025
Balaji
2 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Michele, humble
Reisde met familie
20 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I loved having a private mineral hot water bathtub on my outside deck- there was a screen to ensure privacy but still a view of the trees and forest. It was very soothing-and very enjoyable. We travelled to Hakone from Tokyo on the Romance train (not really romantic so not sure where the name comes from but is a nice train) and took advantage of the luggage delivery system once in Hakone station to allow us to just start or sight seeing day. Hakone is a beautiful area- wish I had stayed for more than one night. The restaurants here shut down EARLY- like 8 pm so plan accordingly and if possible, make a reservation.
Michele
1 nacht verbleven in juni 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Pratikshya
1 sep 2022
Pratikshya
2 nachten verbleven in augustus 2022
10/10 – Uitstekend
YUKA
Reisde met een groep
3 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
YUKA
1 nacht verbleven in juni 2022
10/10 – Uitstekend
takafumi
Reisde met familie
12 jun 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
takafumi
2 nachten verbleven in juni 2022
8/10 – Goed
Shigeko
14 apr 2022
Shigeko
1 nacht verbleven in april 2022
2/10 – Ontzettend slecht
OBARA
9 apr 2022
OBARA
2 nachten verbleven in januari 2022
8/10 – Goed
CHIZURU
3 apr 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
CHIZURU
1 nacht verbleven in april 2022
10/10 – Uitstekend
RIKUTO
Reisde met partner
8 mrt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
朝食のとろろがとても美味しかったです!
RIKUTO
1 nacht verbleven in maart 2022
10/10 – Uitstekend
かい
Reisde met partner
3 mrt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten