Gehele woning
The Retreat at Paradise Hills
Dit vakantiehuis bevindt zich aan het meer en biedt onder andere een bed met pillowtop en een wasmachine/droogkast
Fotogalerie voor The Retreat at Paradise Hills





Gehele woning
Max. aantal: 14278.7 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 1.097
inclusief belastingen en toeslagen
15 feb - 16 feb
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Big Bear - Secluded 2 blocks from Pigeon Forge, Hot Tub, Games Room, WIFI!!!
Big Bear - Secluded 2 blocks from Pigeon Forge, Hot Tub, Games Room, WIFI!!!
- Bubbelbad
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
6.0 van 10, 3 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Schoonmaakkosten: USD 100 per accommodatie, per nacht (afhankelijk van de verblijfsduur en unitgrootte)
- Vóór het inchecken dien je een waarborg van USD 500 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor huisdieren: USD 150 per huisdier, per verblijf
- Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Over deze buurt

2017 Paradise Hills Rd, Dandridge, TN, 37725
In de buurt
Douglas Lake1 min. wandelen - 0.1 km
Great Smoky Mountains National Park27 min. rijden - 43.1 km
Titanic Museum37 min. rijden - 50.5 km
Island at Pigeon Forge39 min. rijden - 53.2 km
Dollywood40 min. rijden - 52.4 km
Lokaal vervoer
- Alcoa - Luchthaven Knoxville (TYS) - 63 min. rijden
Restaurants
- Monterrey Mexican Restaurant15 min. rijden
- Krystal13 min. rijden
- Fox & Hounds13 min. rijden
- Snowbird Mountain Coffee Co14 min. rijden
- Sis’s Bar14 min. rijden








