Gehele woning

Manuka Retreat

3.5-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Manuka Retreat

Huis, 3 slaapkamers | Privékeuken | Een koelkast met diepvriezer, een microgolfoven, een oven, een kookplaat
Open haard
Terras
Dineren
Voorkant van accommodatie

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

3 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 6120 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Manuka Retreat

Deze cottage beschikt naast gratis parking over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Deze cottage heeft 3 slaapkamers en biedt gratis wifi en een gemeubileerd terras. Geniet van een open haard en standaard voorzieningen zoals de keuken met een koelkast en oven. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer in deze cottage is voorzien van een open haard en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een gemeubileerd terras. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Alle kamers in deze cottage met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie heeft kabelzenders.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de cottage: gratie wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast/diepvriezer
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Luxe beddengoed

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Open haard
  • Woonkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv met kabelzenders

Buiten

  • Gemeubileerd terras
  • Terras

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Klimaatregeling

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)

Diensten en faciliteiten

  • Geen huishoudservice
  • Receptie met beperkte tijden
  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.30 uur

In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 08.30 uur tot 17.30 uur.

De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Shop 8, 3 Benmore Place].

Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.

Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 17.30 uur te arriveren. 

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • De accommodatie berekent een toeslag op betalingen met een kredietkaart

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Nationale beoordeling

De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en diensten.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Manuka Retreat?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Manuka Retreat inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.30 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Manuka Retreat uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Manuka Retreat?

Deze cottage in Ben Ohau ligt op 15 km afstand van Twizel Town Centre, Mueller Ridge en Lake Ohau. Lake Ruataniwha ligt op 17,6 km.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen over

Beoordelingen

Uitzonderlijk

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 4 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen

10

Netheid

9,4

Voorzieningen

10

Personeel en service

10

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Guest

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very quiet place. I like it.
2 nachten verbleven in maart 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ryan

Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
We loved how quite and remote it was. Just 10 mins In to town. Quite and peaceful location with great mountain views and incredible stars.
3 nachten verbleven in december 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Pei Chui

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
2 nachten verbleven in december 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Lien

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
2 nachten verbleven in januari 2021