Hotel Riviera ligt in Municipio 5, een wijk in Bari. Bezoek Stadio della Vittoria en Zwabisch Kasteel van Bari, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Lido San Francesco en piramidi. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio San Nicola of Palaflorio. Bekijk onze reisgids voor Bari
Via Tito Schipa, 7, Santo Spirito, Bari, BA, 70100
In de buurt
Haven van Bari
18 min. rijden - 12.5 km
Panetteria Pan per Focaccia
8 min. rijden - 2.6 km
Adrenalin Zone
13 min. rijden - 9.5 km
Planetario di Bari
13 min. rijden - 7.0 km
Lido San Francesco
16 min. rijden - 8.5 km
Lokaal vervoer
Station Bari Santo Spirito - 17 min. wandelen
Bari (BRI-Karol Wojtyla) - 16 min. rijden
Restaurants
Familia
18 min. wandelen
Ghiacciobollente
7 min. wandelen
Lo Scoglio
19 min. wandelen
Dream Bar
19 min. wandelen
D'abramo Pizzeria
18 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Riviera
Hotel in Municipio 5
Een gratis ontbijtbuffet, een tuin en een bar verwelkomen je bij Hotel Riviera. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Fietsverhuur, een lift en vergaderruimtes
Rookvrije accommodatie, hulp bij uitstappen/tickets en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Riviera hebben volop comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet dagelijks beschikbaar
Een bar/lounge
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Gezinsvriendelijk
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimtes
Buiten
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv
Meer
Airconditioning
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 11.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 23.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 20.00 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 4 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 20.00 per voertuig (enkele reis)
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor extra bed: EUR 20.00 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Riviera?
Ja, bij Hotel Riviera zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Riviera inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 11.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Riviera uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Riviera?
Dit hotel ligt in Municipio 5, op 2,9 km van Panetteria Pan per Focaccia en op 10 km afstand van Planetario di Bari en Adrenalin Zone. Ook Haven van Bari en Stadio della Vittoria liggen op 15 km afstand. Station Bari Santo Spirito ligt op 17 minuten wandelen en naar Station Palese Macchie is het 26 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Riviera
6,8
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,8
Netheid
6,6
Locatie
8,2
Personeel en service
6,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 35 beoordelingen
10 - Uitstekend
5
Gastenscore: 8 - Goed. 14 van 35 beoordelingen
8 - Goed
14
Gastenscore: 6 - Redelijk. 8 van 35 beoordelingen
6 - Redelijk
8
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 35 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 35 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geert
11 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima simpel hotel met vriendelijk personeel op 6 min. rijden van Aeroporto Bari Palese.
Geert
1 nacht verbleven in oktober 2021
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
27 aug 2019
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Verouderde kamers in dit hotel
De foto's op de site geven een vertekend beeld. Wij schrokken ook van de staat van onderhoud van de kamer toen we aankwamen. Deuken in de muur, schimmel en oude ketels op badkamer, gedateerde inrichting en oude lawaaierige airco. Dit moet echt aangepakt worden want dat kan anno 2019 echt niet meer. Het is knap van de schoonmaakster dat ze dit desondanks toch goed schoonmaakt.
De entree van het hotel is netjes. Ruime parkeergelegenheid, ontbijt is prima en uiteindelijk goed geslapen. Positief vond ik dat de receptionist bij onze early checkout een heerlijke cappuccino maakte en ons een croissant gaf.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Hanne
26 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service
Standarden på værelsene er middels, men hagen veldig fin. Servicen på hotellet var helt topp. Det var veldig få av personalet som kunne litt engelsk, men de prøvde å kommunisere så bra de kunne.
Hanne
14 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Lone Lange
11 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Dejligt ophold i nærheden af Bari
Vi havde et dejligt ophold - godt stort værelse med balkon og havudsigt. Sød, imødekommende og hjælpsom service af personalet. Sproget kan være en udfordring, da det meste foregår på italiensk. Kort afstand til lufthavn og til Bari centrum.
Lone Lange
7 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Christine
19 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel très correct, chambre spacieuse et confortable. Dommage que le personnel ne parle pas anglais ! Restaurant à recommander.
Christine
1 nacht verbleven in juni 2023
Geverifieerd
6/10 – Matig
ORAZIO
28 mei 2023
Stanza ampia ma strutture che evidenziando i suoi non pochi anni.
Personale cordiale e disponibile.
ORAZIO
2 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
17 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Es una propiedad frente al mar con muchos servicios dentro del hotel y caminando muchos servicios locales, muy cómoda la habitació. La atención es muy buena por todo el staff si lo recomiendo
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2022
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Geverifieerde reiziger
24 jul 2020
Very disappointed with your response to cancellation as we cannot leave Australia due to travel bans.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Giuseppe
5 feb 2020
Positief: Personeel en service, comfort kamer
Migliorabile
Camera molto spaziosa, porta non adeguata ad una camera d'albergo molto leggera e trasparente per i rumori esterni.
Nel complesso buono
Giuseppe
1 nacht verbleven in januari 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jean-Francois
3 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bon rapport qualité prix à Bari
Três bien situé à proximité de la mer et de l’aeroport de Bari, propre, confortable, personnel irréprochable et petit déjeuner copieux mais personnalité.
Jean-Francois
1 nacht verbleven in december 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Humblet
11 okt 2019
pratique
Hotel intéressant et économique près de l'aéroport.
Pas facile de trouver des restos ds le coin pour notre dernière soirée
Humblet
1 nacht verbleven in oktober 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
4 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Situation proche de l aéroport très pratique.
Chambre grande.
Salle de bains propre mais nécessitant une rénovation. Douche vétuste.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2019
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Geverifieerde reiziger
23 aug 2019
Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I booked a room for 2 adults and 2 children. When I arrived I was told that the room was only for 3 people. I had a print of my reservation that clearly stated that I reserved the room for 4 people. The hotel refused to give me a extra pillow. The room looked like an old hospital room with worn out beds, unable to control the air conditioning and the water for the shower was cold. I was told they would look into the cold water in the shower later on in the day, after I checked out. The breakfast was horrible.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
S.S
1 okt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Malgré l'amabilité et le sourire de l’accueil, cet hôtel a comme qualité essentielle d'être proche de l'aéroport .. Sinon il est vieillot
Bernard
1 nacht verbleven in augustus 2017
Geverifieerd
6/10 – Matig
Kevin
26 okt 2016
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Convenient but noisy
A convenient hotel for the airport and in good condition with spacious rooms BUT internal sound proofing was non-existent, with noise from any use of adjacent toilet/shower being very loud. Doors are not cushioned, so anyone closing a door is also very loud.
Kevin
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
17 aug 2016
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid
Le personnel est adorable mais l isolation phonique est inexistante
Les chambres sont très bruillantes
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
David
31 mei 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Near the water
The hotel did not have our reservation when we arrived, but I had a copy of it on my phone. They gave us a room, no problem at all. The room was small and the shower was tiny. We had a mini fridge and a balcony. There was a nice outdoor sitting area and breakfast room. A breakfast buffet is included. It was ok, cereal, croissants, and cake. There is a "beach" across the street, but it's mainly large boulders that people sit on. There are very few restaurants within walking distance. The hotel is close to the airport, but not in the tourist area.
David
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Geverifieerde reiziger
7 mei 2016
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Décevant !!!
Hôtel paraissant assez luxueux au premier abord. Parking gardé, personnel à la barrière, marbre brillant et spots à l'accueil ! jusque là, bien ! Ensuite grosse déception. Une fois passé l'ascenseur, impression d'immeuble HLM des années 70. Tapisserie défraîchie, porte marron non isolée phonétiquement, mobilier contemporain sans âme, manque d'ampoules dans plusieurs lampes, radiateur sale, douche déglinguée et entartrée, fuite au bidet, lunette des WC cassée !!! Cela fait beaucoup ! Beaucoup trop ! Mais, par contre, cet hôtel est proche de l'aéroport. Son seul et unique avantage... De plus, cet hôtel n'a pas de navette, donc prévoir votre propre véhicule.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
26 okt 2015
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Da non tornare.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
19 sep 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
In transit from airport to resorts. Very convenient to the airport.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
Isabelle
29 aug 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Simple mais agréable, près de la mer.
Isabelle
Geverifieerd
8/10 – Goed
Isabelle
29 aug 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hôtel simple mais sans problème. Près de la mer.
Arrivée tardive pour cause de retard d'avion mais bon accueil.
Isabelle
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
24 aug 2015
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Cheap Hotel
The staff were really nice and patient. The room was disappointing as everything was pretty old and out dated however it didn't have a bad smell. The mattress was very hard and uncomfortable to sleep on. The air conditioning didn't work but thank God it wasn't extremely hot. I would have died if the temperature was like what it was in July. There was a dog outside that kept barking. It's not the hotel's fault but tells you about the location. The hallways echo every footstep and you can hear everything that said. Very loud in the morning.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
22 aug 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Accoglienza superba
Siamo rimasti molto colpiti dalla gentilezza del personale dell'albergo.